Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (5441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.073
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54395440544154425443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SiSKHoBBiT

M65 PRO siparişi vereceğim This item ships to Ankara, Turkey diyor.Ama sepete ekleyip kart kısmından baktığımda bu adrese gönderilemez diyor.Alabilen var mı ?

Adres yazarken türkçe karakter kullanmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Valiente

corsair void rgb 7.1 wireless

https://www.amazon.com/dp/B01B1H2TYA

Sıcak mı oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IO kullanıcısına yanıt
    evet, usb girişi var. Peki orjinal ürünü kullanmak daha mantıklı değil mi ilerde sarj ile ilgili problem yaşamak istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helalinden 10

Anladım çok teşekkürler, bir de son olarak rami ddr4 2133mhz anakartta kullanmam problem çıkartmaz değil mi :) Frekans düşük olsa bile anakartta desteklediği kadar verim alabilir miyim?

Olmaz kardeş neden olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vilox

Hocam simdi 0212 544 49 82 li numarayi aradim ve benden barkod numarasi istediler malesef bu barkod numarasi bana temin edilmedi gondericinizden ogrenebilirsiniz dediler telefonda simdi onu ogrenmeye calisicam.. Sizede de degisiklik olursa bilgilendirirseniz sevirim iyi forumlar..

durumlar değişti aşağıdaki gibi oldu

20 Haz 2016, Pazartesi 13:24 Dağıtıcı Acente Yurtiçi Kargo Seçildi
  • Steelseries Rival 300'ü sakın kaçırmayın. Ben 49$ dan 1 hafta önce satın aldım

Edit: 10 doları da iade etmediler, canım sıkıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas246 -- 20 Haziran 2016; 13:35:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezer3082

Yurtdışından EVGA GTX950 aldım. EVGA ürün kayıt etme gibi bir durum varmış, yapsam bana faydası olur mu arkadaşlar ? Ya da ekran kartını satmak istersem sıkıntı çıkarır mı ?

Kayıt et edebiliyorsan ne olur ne olmaz.
  • Nikopoll kullanıcısına yanıt
    şuan bende bi değişiklik yok hocam :/ olursa haberdar ederim gözünüz aydın :)
  • quote:

iyi forumlar bu arada konu mükemmel MühendisMurat eline emeğine sağlık hocam..
    durumu

Eksik olma ama şu sabırsız sorularını sormazsan daha memnun oluruz çünkü herkes bunları sorarsa bu sayfa gereksiz yazılarla dolar tek yapman gereken beklemek.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cqkn61

Bu linkte ki ramler 8 gb tekli aldigim ramler ile ayni mi 1 adet daha almak istiyorum

https://www.amazon.com/Corsair-Vengeance-2400MHz-PC4-19200-Memory/dp/B00UVN2B8K

Gerek yok boşver paranı harcama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayteck

EVGA GeForce GTX 960 Super Clocked ACX 2.0 4GB indirime girmiş,https://smile.amazon.com/gp/product/B00VX1MJQ8/ref=br_prlt_slcty_pdt-1?ie=UTF8&smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-3&pf_rd_r=2AF8E083TG277BYSGVSE&pf_rd_t=101&pf_rd_p=3147b25c-c2c4-4e77-9e4b-4ebb8a3db666&pf_rd_i=13459453011

960 970 980 gibi kartlar daha çok indirime girecekler ama almayın ! yeni seriyi bekleyin...
  • Dip fiyat: 74,99 $
    Corsair VOID Wireless RGB Gaming Headset, White
    http://camelcamelcamel.com/Corsair-Wireless-Gaming-Headset-White/product/B01B1H2TYA?context=tracker

G930 yerine bu kulaklığı tavsiye eder misiniz arkadaşlar? Kullananların yorumunu almak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mattblack

evet, usb girişi var. Peki orjinal ürünü kullanmak daha mantıklı değil mi ilerde sarj ile ilgili problem yaşamak istemem.

Teknik olarak aynı mantık. Orjinal adaptörün üstündeki bilgileri oku watt konusu, büyük ihtimalle aynıdır, kaliteli bir telefonun orjinal şarj cihazını kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IO

Logitech G430 ve Corsair M65 Pro almak üzereyim $98.84 toplamda. Bu fiyata daha iyi mouse+headset önerisi olan var mı ?

Ayrı ayrı siparişleri ver.

Arkadaşlar Bilgisayar Parçalarında indirimler var, birazdan işe yarayanları ekleyeceğim beklemede kalın dün gecenin bereketi hala sürüyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Link neden farklı?

Smile'dan sipariş verirsen senin cebinden para çıkmadan bağış yapılıyor belli bir kısmıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Haziran 2016; 13:36:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayar Kolu

quote:

Orijinalden alıntı: El Valiente

corsair void rgb 7.1 wireless

https://www.amazon.com/dp/B01B1H2TYA

Sıcak mı oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum.

paramı harcamasaydım ben alırdım sanırım çok sevdiğim bi kulaklık
  • IO kullanıcısına yanıt
    daha öncede işlemci soğutucu almıştım hiç bir sorun olmamıştı.Adres aynı türkçe karakterler yok anlamadım sorunu.Sipariş verdim Not yet shipped diyor
  • Hocam ayni sekilde 13.34 de benim kargomda yurt icine devredildi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam ayni sekilde 13.34 de benim kargomda yurt icine devredildi..

hadi bakalım inşallah sorunsuz teslim alırız benim bir tane daha kargom var fakat daha amerikadan dışarı çıkamadı hala received et i parcelda tıkandı kaldı halbuki 2 gün arayla sipariş etmiştim ikisinide
  • 
Sayfa: önceki 54395440544154425443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.