Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4675. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46734674467546764677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon dan aldığım Yüzüklerin Efendisi bluray sette 2.filmin içinden 3.film çıktı Aralık ayında almıştım yani 1 ay iade değişim süresi de geçmişti.

Ama Amazon yine yaptı yapacağını ve ürünün yenisini göndermeyi önerdiler
    Yenisi gelince eskisini gönderecekmişim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana lightning to HDMI adaptörü lazım ne önerirsiniz amazonda olan 75 e 15 kodumu kullanacağım da

• quote:

Orijinalden alıntı: akjed

İkisi arasındaki farkı anlayamadım.Bir de amazon da ürünün fiyatı düşünce kalan miktarı iade durumu aynı model için mi yoksa yapılan alışverişteki ürüne göre mi?
    http://www.amazon.com/Black-Passport-Ultra-Portable-External/dp/B00W8XXYSM?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

http://www.amazon.com/Elements-Portable-Hard-Drive-WDBU6Y0020BBK-NESN/dp/B00DULWSXI?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_mini_detail&smid=ATVPDKIKX0DER

Ben ilkini aldım memnunum. Aynı fiyata almıştım.

• modifix06 kullanıcısına yanıt
    Thermaltake keyboard olarak aratırsanız ilk sırada çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ROG Gladius göz kırpıyor

• ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    http://tr.aliexpress.com/store/product/Bluedio-T2S-Shooting-Brake-bluetooth-version-4-1-built-in-Mic-fashionable-folding-for-handsfree-phone/1405349_32304732921.html

aliexpreste var aynısı. satıcı sadece bluedio satıyor bakmanı öneririm
  • Chronotide kullanıcısına yanıt
    mekanik sevmeyip rgb seven kaç kişi var ki . Hem burada anlatılan bu fiyata o alınır mı mesele o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goodboy12 -- 4 Nisan 2016; 0:48:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler hiç Amazon üzerinden başkasına sipariş gönderdiniz mi hediye olarak ?
  • Çakma çıkma ihtimali var mıdır acaba?Satıcı puanı fena değil gibi ama.
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    yorumlara bakmanı öneririm bende aldım 1 tane bunun alt modeli sanırım (şundan<) daha kargoya yeni verildi. Ama genel olarak kullanıcı yorumları iyi yönde puanıda yüksek.
  • Görüntü
    Hesabımdan ürün incelediğimde görüntüdeki gibi "ships to istanbul" gibi bir bilgi gözükmüyor. Adresime kargo olup olmadığını görüntüdeki gibi görmek için ne yapmalıyım?[simage][/simage]

Çözüldü. Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DireksiyonlaMaçYapanAdam -- 4 Nisan 2016; 1:33:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker2389

Powerbank öneriniz var mı cep telefonu için?

Xiaomi ilk tercihiniz olsun. Romoss sailing lerede bakabilirsiniz

• hayırlı geceler beyler 2 gün önce sipariş verdim üründe we've got your order yazıyor ödemem onaylanmışmıdır yani anlayamadım.

• İlk sayfadaki zippolardan farklı model bilen var mı? Türkiye'ye gönderimi olan bunları beğenmedim.

• ViewSonic XG2401 24-inch 144Hz FREESYNC
    http://www.amazon.com/dp/B01A0ZRR50/ref=wl_it_dp_o_pd_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=3VG0R0Y062BO8&coliid=IA3NVELEUPLP4&psc=1

ViewSonic XG2701 27-inch 144Hz FREESYNC
    http://www.amazon.com/dp/B01A0ZRR50/ref=wl_it_dp_o_pd_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=3VG0R0Y062BO8&coliid=IA3NVELEUPLP4&psc=1

İkisi de EN DİP FİYAT, amd ekran kartı olup gaming monitör almak isteyen varsa kesinlikle değerlendirsin :) Ben nvidia'cı olmasam 27' olanı kesinlikle alırdım :) 1400 tl'ye denk geliyor vergi geri yatarsa 1200 tl oluyor süper fiyat

• Siparisi almışlar paketi hazirliyorlar hocam. Kargoya verme aşamasına gelince parayi çekiyor hesabından. Shipped yazınca onaylanmış kargolanmis geliyor demek oluyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuzParmak -- 4 Nisan 2016; 1:49:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihaga

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: melihaga

pny ssd yi aldım fakat ilginç bi durum oldu. sitede kayıtlı olan kredi kartımda limit olmadığını unuttum.alışverişi tamamladım.işlem tamamlandır..nereden alacaksa amazon parayı :)

Almadan göndermez sen rahat ol.

skechers dan sonra bi de bu ssd ile beraber en az 250 tl kar ettim Allah razı olsun

Çok teşekkürler eksik olmayın, işinize yaradıysa ne mutlu bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: RENAT27

Arkadaşlar aradığımız ürünün satıcısını amazon olmasını istiyorsak bunu nereden seçip yapabiliriz?

Herhangi bir ürün aradıktan sonra solda SELLER kısmında Amazon.com'u seçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Beyler hiç Amazon üzerinden başkasına sipariş gönderdiniz mi hediye olarak ?

Dün okudum sipariş iptal olmuş sanırım, hediye olup olmaması bir şeyi değiştirmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CryDeviL

hayırlı geceler beyler 2 gün önce sipariş verdim üründe we've got your order yazıyor ödemem onaylanmışmıdır yani anlayamadım.

Preparing for shipment olursa parayı çekmiştir ve sorunsuz ilerliyordur, senin durumunda ise stok sıkıntısı var herhalde sürecek biraz daha.
  • 
Sayfa: önceki 46734674467546764677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.