Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4655. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.074
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46534654465546564657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kartınıza şuan ödeme yapabilirsiniz böylece limitiniz yükselir, anlık borç gözükmediği için ödeme yapamıyorsanız kart numaranızı yazarak ödeme yapabilirsiniz.
  • Arkadaşlar Amazon.co.uk'ta Dispatched by Amazon EU Sàrl diyor. Bu ne anlama geliyor? Amazon değil de başka bir firmamı gönderim yapıyor?
  • AlamutHaremeyn kullanıcısına yanıt
    Kendisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklık standı bakan arkadaşlar vardı konuma göz atabilirler :

http://forum.donanimhaber.com/m_115750594//tm.htm#115750594

Not: satmıyorum öneri için açtım konuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 1 Nisan 2016; 13:25:25 >
  • Amazondan ilk alışverişim elime ulaştı sonunda, yardımcı olan herkese ve bu güzel konuyu bize sunduğu için murat beye teşekkürler.
    Bu mesaja eklenen görseller:

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Şaşkınspor kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeşim, görüşlerini bekliyoruz.

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    2. El kulaklik bolumunfa sifir acilmamis kutu cloud2 alabilirsiniz bu fiyata.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • salagil kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, farkettim öyle yapacam

• 29 mart çıkışlılar giriş yapmış

29 Mar 2016, Salı 14:13 Veri Girişi Yapıldı; Varış Bekleniyor
    01 Nis 2016, Cuma 12:38 Dağıtıcı Acente Yurtiçi Kargo Seçildi
    01 Nis 2016, Cuma 12:42 Operasyon Merkezine Ulaştı YURTICI KARGO TAKIP NO REF 2 YE
    01 Nis 2016, Cuma 12:43 Operasyon Merkezine Ulaştı 48 SAAT ICINDE DUSECEK
    01 Nis 2016, Cuma 12:43 Dağıtıcı Acente Yurtiçi Kargo Seçildi

bakalım kaç güne elimize gelecek.
  • 530'a K70 RGB alcakken 400 civarına US'ten K95RGB güzel geldi. :) Promo credit stackladım ilk defa.
  • Ahbârî kullanıcısına yanıt
    en geç pazartesi günü

• CaptainH kullanıcısına yanıt
    inşallah öyle olur. cumadan evvel elimde olsun da , cumartesi lazım olacak eşyalar olacak :)
  • Ahbârî kullanıcısına yanıt
    eğer istabulda yaşıyorsanız cumartesi gelebilir

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Eywallah akşam eve gideyim ilk işim test etmek olucak zaten.
  • AlamutHaremeyn kullanıcısına yanıt
    hocam 99 dolara red light brown 2016 k70 gaming i aldım ve iyiki almışım diyorum...RGB modeli de aynı fiyatlara düşerse elimdekini satarım RGB yi kaçırmam...

bu arada black and decker nicad akülü vidalama almıştım 48 saat içerisinde ref2 düşecekte görünüyor...geri gitmemiş :)
    Teşekkürler, çok güzel denk geldi bu indirim gerçekten, kaçırsaydım üzülürdüm.
  • Şaşkınspor kullanıcısına yanıt
    test bekliyoruz tekrar iyi günlerde kullanın

Flood yapmayı bırakmalısın üst üste bu kadar mesaj atmanın bir alemi yok senden ricam mesajlarını düzenlemen böylece konu daha az kirlenmemiş olur.
  • eleştirinize saygı duyuyorum lakin ben sürekli bu konuda değilim ve ayrıca benim başımdan geçmiş ve yardıma ihdiyacı olan birine yardım etmek gerekliliği duyuyorum pm ile yardımdıcı olduğum insanlarda oluyor burada kimse kimseye yorum yapmayacak ise neden yazıyoruz veya siz benim bu konuya gelip sürekli yazmamdan rahatsiz iseniz bunu pm ile iletebilirdiniz,ayrıca yazdığım sadece 30 mesaj buraya atılmıştır bilginize

Mesele konuya yazmanız değil konuya tabii ki yazacaksınız konunun amacı da bilgi paylaşımında bulunup yardımlaşabilmek fakat herkese bu şekilde ayrı ayrı mesaj attığınız Zaman sayfalar dolusu konuyla alakasız mesajlar doluyor ve arada paylaşılan gerçekten faydalı linkler ve bilgiler kaynayıp gidiyor kısaca cevap verdiğiniz herkese ayrı ayrı yazmak yerine tek bir mesaj içerisinde hepsini ayrı ayrı alıntılayarak cevap verebilirsiniz buna da yukarıda ki üst üstte atıp flood yaptığınız mesajlardan başlayabilirsiniz bence.

Son olarak sizi eleştirirken aynı hataya düşmek istemiyorum eğer cevap vermek istiyorsanız buradan alıntı yapmak yerine pm ile yazarsanız sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 46534654465546564657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.