Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jrbatu

Artık kendimi tutamadım ve borderlinx aracılığıyla new kindle pw sipariş ettim, varsa sorusu olan alırım.

oysa birilerine doğum günü hediyesi diye kitlicektim ancak o kadar daha beklemeyi gözüm yemedi

Ufak bir rehber yaparsan koyarız konuya.
  • kaç numara? kaça aldın?
  • Şu an amerikadayım beyler.Türkiye'ye göre uygun fiyatlı olup alınabilecek ürünler nelerdir.Dönerken iphone,kindle ve ps4 düşünüyorum şimdilik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• World kartınız var ise 100 tl üzeri 3 e bölüyor vade farksız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeser -- 25 Temmuz 2015; 8:03:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: azosial

hocam 7.1 surround desteği yok ama değil mi ?

Yok kardeşim üstte yazdığıma bakınız.

Corsair H2100 Wireless HeadSet

http://www.amazon.com/gp/product/B00N803C7W

84.99 $ 1 dolarla 42 $ vergi giriyor kafayı yememek elde değil.

79.99'a inip çıkıyor devamlı. Ben 79.99 iken aldım gümrüksüz aramex ile geldi. Şuan tekrar 79.99 dolarda.

• Geçen hafta yaptığım knex siparişi yavaş kargoyu seçmeme rağmen 1 haftada elime ulaştı. üründe problem görünmüyor. sürat kargo ile geldi. alacak olan arkadaşlar için bilgilendirme amaçlı yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

114982702693

Bunun ile yurtiçi kargodan takip edebilirsiniz

Yarın veya pazartesi ulaşaktır
    ----------------

Pts ye elinizdeki takip kodunu yazıyorsunuz ve üst tarafta red 2 de alttaki detaylarda seçilmiş olan kargo firmasına ait takip kodu veriyor onun ile takip ediyorsunuz ve ürün size ulaşıyor

Aramex kime teslim ediyor yurtiçi teslimatı için.
  • Prime Day de satın aldığım invicta saatim geldi bugün beklediğimden daha cabuk geldi konuyu açan arkadaşa rehber için teşekkür ler

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

WTO o vergileri kaldırıyor!

http://www.milliyet.com.tr/wto-o-vergileri-kaldiriyor-/ekonomi/detay/2092452/default.htm

Böyle bir haber okudum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WTO vergileri kaldırsa da buradakiler mutlaka o vergiye başka bir isim bulup almaya devam ederler.
    gümrük birliğine girdiğimizde aynı şeyler yaşandı son tüketici açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 25 Temmuz 2015; 12:40:41 >
  • quote:

http://www.milliyet.com.tr/wto-o-vergileri-kaldiriyor-/ekonomi/detay/2092452/default.htm

Böyle bir haber okudum.

Güzel haber ancak TR uygular mı muamma.. Ayrıca Temmuz 2016'da başlayacakmış. TR uygulayacaksa da anca 2018 gibi olur..
  • http://www.mydealz.de/search?keywords=Amazon&action=search&search_in_description=1&expired_deals=1

Bu sitede amazon.de ki uygun fırsatlar paylaşılıp tartışılıyor
    Bunun gibi ingilizce amerikan sitesi var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Böyle bir haber okudum.

Burası dünya dışı biryer olduğu için bizimkilere sökmez, kılıfına uydururlar, geciktirebildiği kadar geciktirirler. Çünkü devlet bu sayede ayakta duruyor zaten, bu kadar fahiş vergiler olmasa çoktan bitmişti iş. Hiçbirşey üretemezsen sonu bu olur.

Arabayı üretenden vergiyle beraber daha fazla kazanıyorsun. Teknolojik aletleri üretenden vergiyle beraber daha fazla kazanıyorsun.

Var mı böyle bir saçmalık, bu resmen vatandaşına ihanettir.

Birde şimdi vestel vergisi gibi aşırı abuk subuk bir uygulama çıkartıyorsun. Azıcık bu işten anlayan kişiler geçse keşke şu işlerin başına.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Nereye kadar bu böyle devam eder hep birlikte göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Temmuz 2015; 14:02:48 >

• Zippo çakmağı satan adam hakkında A-Z Claim dosyası işlendi. :D Adam iletişim mesajlarına cevap vermedi. Siparişi iptal etmedi, sorulara cevap vermedi. Para iadesi beklemekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Zippo çakmağı satan adam hakkında A-Z Claim dosyası işlendi. :D Adam iletişim mesajlarına cevap vermedi. Siparişi iptal etmedi, sorulara cevap vermedi. Para iadesi beklemekteyim.

Benimki Japan Post ile yolda gözüküyor, bakalım içinden ne çıkacak. Plastik oyuncak felan çıkar belki.

Bu arada PNY SSD alanlar, benimki istanbula geldi. Haftaiçi dağıtılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Temmuz 2015; 14:20:45 >

• Haberde zaten 1 yıl sonra kararın yürürlüğe gireceğinden bahsediliyor. Bizim gibi geride olan bir ülkede bu durum ne zaman gerçekleşir yada diğer ülkelerdeki gibi tam anlamı ile son kullanıcıya yansıtılır mı muamma.!

AB ülkelerinde Monitör, projektör, oto teypleri ve televizyonlar zaten indirim kapsamı dışında. ABD ve Çin de ise bunlarda dahil olacakmış. Elektronik piyasasısın en kapsamlı olduğu 2 ülke her nimetten yararlanıyor :)

Bu vergi artışı hiç iyi olmayacak ülkemiz için. Ne kadar karşı da dursak, istemesek de malesef kaçınılmaz..

Herşey için hakkımızda hayırlısı diyelim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

Beyler abime Amazon'dan ayakkabı aldım ama büyük geldi. Bunu nasıl geri yollarım veya birine aldığım fiyata satsam alıcısı çıkar mı ? Yol gösterin lütfen.

Ayakkabı bu :

Vergi ödediniz mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.