Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • i-parcel ile kargo 7 günde elimize ulaştı. sürat kargo ile geldi aslında gelmedi :), sürat kargo benim kargo ile başka birinin kargosunu karıştırmış nasıl beceriyorlarsa bu işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

114982702693

Bunun ile yurtiçi kargodan takip edebilirsiniz

Yarın veya pazartesi ulaşaktır
    ----------------

Pts ye elinizdeki takip kodunu yazıyorsunuz ve üst tarafta red 2 de alttaki detaylarda seçilmiş olan kargo firmasına ait takip kodu veriyor onun ile takip ediyorsunuz ve ürün size ulaşıyor

Çok teşekkürler bilgilendirme için
  • seserse S kullanıcısına yanıt
    Benden 2 gün sonra çekmişti parayı. Endişeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyWar

i-parcel ile kargo 7 günde elimize ulaştı. sürat kargo ile geldi aslında gelmedi :), sürat kargo benim kargo ile başka birinin kargosunu karıştırmış nasıl beceriyorlarsa bu işi.

This is Sürat Kargo
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkoo033

Benden 2 gün sonra çekmişti parayı. Endişeye gerek yok.

Anladım. Sağolun.
  • gtx 980 ikinci el alıcaktım ama bulduklarım amazonda 0 fiyatına satıyor. bende amazondan almaya karar verdim ancak bu gtx 980 ile 980 ti arasında çokmu bariz farklar var ? mutlaka bir fark olması gerekiyor ama bu göze batıcak kadar ciddi birşeymi bi yardımcı olun beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sâwyer

gtx 980 ikinci el alıcaktım ama bulduklarım amazonda 0 fiyatına satıyor. bende amazondan almaya karar verdim ancak bu gtx 980 ile 980 ti arasında çokmu bariz farklar var ? mutlaka bir fark olması gerekiyor ama bu göze batıcak kadar ciddi birşeymi bi yardımcı olun beyler.

4K ekranin yoksa sidik yarisindan baska artisi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shineon25

quote:

gtx 980 ikinci el alıcaktım ama bulduklarım amazonda 0 fiyatına satıyor. bende amazondan almaya karar verdim ancak bu gtx 980 ile 980 ti arasında çokmu bariz farklar var ? mutlaka bir fark olması gerekiyor ama bu göze batıcak kadar ciddi birşeymi bi yardımcı olun beyler.

4K ekranin yoksa sidik yarisindan baska artisi yok

4k ekranım yok açıkcası almayıda düşünmüyorum :> mevcut ekran kartım evga gtx 760 ama yeni bir sistem topladım tek eksik ekran kartı kaldı bende bunu satıp bundan biraz daha iyi beni en az 3 sene idare edicek birşey arıyordum. yoksa bildiğim konularda sizinle aynı düşünceyi savunuyorum.
  • arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz, benim bi siparişim önce kargoya verildi şimdi ise sanki iade edildi olarak gözüküyor, sorun ne çözemedim anlayan bana yardımcı olabilirmisiniz. şu şekilde gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harabesin -- 25 Temmuz 2015; 0:40:58 >
  • quote:

Hiç düşünme 980 al.

quote:

Orijinalden alıntı: Infinitum

@MühendisMurat Hocam siz bir yardımcı olsanız, gelen ürün sahte/hasarlı/kullanılmış olduğunda ve bu ürün amazon'un kendisi tarafından değil de serbest bir satıcıyla gönderildiğinde süreç nasıl işliyor?

Bir de yorumlarda bir arkadaş gümrük bedelini bulmak için kargoyu da hesaba dahil edip 5,5555 ile çarpmış, gümrük vergisi vereceğimiz zaman kargo ücreti buna dahil edilmiyor diye biliyorum, yanlış mıyım?

Süreç kötü işler, adama yollarsın ürünü kargo parasını karşılamaz tabiki, değişimde %100 değil.

Bu hesabın %100 uyacağına şüpheliyim çünkü bazen çok dengesiz vergiler çıkabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Temmuz 2015; 0:53:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harabesin

arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz, benim bi siparişim önce kargoya verildi şimdi ise sanki iade edildi olarak gözüküyor, sorun ne çözemedim anlayan bana yardımcı olabilirmisiniz. şu şekilde gözüküyor

Evet öyle gözüküyor, chat'e durumu sor bakalım ben refund istemedim bu neyin nesidir diye.

quote:

Orijinalden alıntı: Winnetou21

Taksitli alışveriş mümkünmü

Çok soruluyor, ilk sayfaya ekleyeceğim mutlaka.

Sadece kartınız yapıyorsa oluyor. Amazonda böyle seçenek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Temmuz 2015; 0:54:46 >
  • Beyler abime Amazon'dan ayakkabı aldım ama büyük geldi. Bunu nasıl geri yollarım veya birine aldığım fiyata satsam alıcısı çıkar mı ? Yol gösterin lütfen.

Ayakkabı bu :

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

quote:

quote:

http://www.amazon.com/stereo-condenser-microphone-Recorder-H1ver-2/dp/B006G6ARGE/ref=sr_1_2?m=AKG67D5LU2I5L&s=merchant-items&ie=UTF8&qid=1437665931&sr=1-2&refinements=p_4%3AZoom

Arkadaşlar ilk defa alışveriş yapacağım amazon'dan, bu ürünün gümrük sınırı altında bulduğum en iyi fiyat bu, güvenebilir miyim sizce?

2 Verified Seller ibareli yorum var, ama parayla yorum yazan insanların olduğunu okudum baya, soru/cevap bölümünde orjinal olduğu yazılmış ama güvenemedim. Benim için büyük para çünkü :)

Bu mağazadan daha önce alışveriş yapan varsa yazsın lütfen. Bir de buna uygun deadcat vs. tavsiyeniz varsa bekliyorum.

@MühendisMurat Hocam siz bir yardımcı olsanız, gelen ürün sahte/hasarlı/kullanılmış olduğunda ve bu ürün amazon'un kendisi tarafından değil de serbest bir satıcıyla gönderildiğinde süreç nasıl işliyor?

Bir de yorumlarda bir arkadaş gümrük bedelini bulmak için kargoyu da hesaba dahil edip 5,5555 ile çarpmış, gümrük vergisi vereceğimiz zaman kargo ücreti buna dahil edilmiyor diye biliyorum, yanlış mıyım?

Hocam ben buldum o formülü.. (Ürün+kargo fiyatını 5,555 'e bölmek) Maalesef amazon kargo fiyatını dahil ediyor gümrük parasını hesaplarken.. Aslında bunu chat'e bağlanıp soracağım boş bir vaktimde.. Böyle yapmamaları gerek..

Ama hocam ilk mesaj attığım yerde link vermiştim, orada ürün tek başına gümrük sınırını geçmiyor, artı kargo parasıyla geçiyor ama ödeme ekranında gümrük vergisi yok. Dediğiniz gibi böyle olmaması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişi verdikten sonra yapılması gereken birşey varmı? Bu akşam 9 gibi Razer Kraken siparişimi verdim bir arkadaşta dediki mailine gelen i-parcel ile ilgili maile bak orada tc kimligini falan yazman lazım gibisine konustu napmam lazım şimdi ilk alışverişim bilmiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jrparazitretörn

Siparişi verdikten sonra yapılması gereken birşey varmı? Bu akşam 9 gibi Razer Kraken siparişimi verdim bir arkadaşta dediki mailine gelen i-parcel ile ilgili maile bak orada tc kimligini falan yazman lazım gibisine konustu napmam lazım şimdi ilk alışverişim bilmiyorum?

Mail gelirse TC No girersin. Ayriyetten 3 gün bir değişiklik yoksa kargo durumunda mail atın, onlar size sayfayı atıyor girmeniz için.

Geçen SSD için öyle oldu, bilgilerim amazonda olmasına rağmen bekledik 2 3 gün sonra mail attım bana bu sayfayı attı, girince sonraki günler ilerledi süreç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Temmuz 2015; 1:38:26 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    kartımızın taksit yaptığını nasıl anlıcaz? :D
  • quote:

Acaba nasıl anlayacağız ?

sitesinden bakabiliriz belki, arayıp sorabiliriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Acaba nasıl anlayacağız ?

sitesinden bakabiliriz belki, arayıp sorabiliriz...

tşkler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

Beyler abime Amazon'dan ayakkabı aldım ama büyük geldi. Bunu nasıl geri yollarım veya birine aldığım fiyata satsam alıcısı çıkar mı ? Yol gösterin lütfen.

Ayakkabı bu :

burada deneyip almak varken taa amazondan ayakkabı ...
  • Artık kendimi tutamadım ve borderlinx aracılığıyla new kindle pw sipariş ettim, varsa sorusu olan alırım.

oysa birilerine doğum günü hediyesi diye kitlicektim ancak o kadar daha beklemeyi gözüm yemedi
  • 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.