Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.172
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben birazdan Razer Kraken almayı düşünüyorum kargoyla beraber 200 liraya denk geliyor, üyeliği daha bu sabah açtım ve ilk siparişim olucak.. Amazon ilk sipariş edenlere indirim veya kod gibi bir kıyak yapıyor mu? Bir taktiği falan varmıdır bu işin ne öneririsiniz bana bilgili ve daha önce sipariş vermiş arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

Bu arada en yakın kargo yerinemi geliyor yoksa kapıyamı geliyor verilen siparişler?
  • diğer amazon indirimleri konusu ne oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jrparazitretörn

Arkadaşlar ben birazdan Razer Kraken almayı düşünüyorum kargoyla beraber 200 liraya denk geliyor, üyeliği daha bu sabah açtım ve ilk siparişim olucak.. Amazon ilk sipariş edenlere indirim veya kod gibi bir kıyak yapıyor mu? Bir taktiği falan varmıdır bu işin ne öneririsiniz bana bilgili ve daha önce sipariş vermiş arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

Bu arada en yakın kargo yerinemi geliyor yoksa kapıyamı geliyor verilen siparişler?

amazon chate bağlan ilk alışverişim indirim yapın yada kargo parasını silin diyin yardımcı olurlar büyük ihtimalle
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Özelden yazdım bakarmısın.
    Kaldırmadı kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

diğer amazon indirimleri konusu ne oldu?

Gerek yokmuş 2 konuya.

Geri getirilecek içinden alıcam içeriği tekrar silinecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infinitum

http://www.amazon.com/stereo-condenser-microphone-Recorder-H1ver-2/dp/B006G6ARGE/ref=sr_1_2?m=AKG67D5LU2I5L&s=merchant-items&ie=UTF8&qid=1437665931&sr=1-2&refinements=p_4%3AZoom

Arkadaşlar ilk defa alışveriş yapacağım amazon'dan, bu ürünün gümrük sınırı altında bulduğum en iyi fiyat bu, güvenebilir miyim sizce?

2 Verified Seller ibareli yorum var, ama parayla yorum yazan insanların olduğunu okudum baya, soru/cevap bölümünde orjinal olduğu yazılmış ama güvenemedim. Benim için büyük para çünkü :)

Bu mağazadan daha önce alışveriş yapan varsa yazsın lütfen. Bir de buna uygun deadcat vs. tavsiyeniz varsa bekliyorum.

@MühendisMurat Hocam siz bir yardımcı olsanız, gelen ürün sahte/hasarlı/kullanılmış olduğunda ve bu ürün amazon'un kendisi tarafından değil de serbest bir satıcıyla gönderildiğinde süreç nasıl işliyor?

Bir de yorumlarda bir arkadaş gümrük bedelini bulmak için kargoyu da hesaba dahil edip 5,5555 ile çarpmış, gümrük vergisi vereceğimiz zaman kargo ücreti buna dahil edilmiyor diye biliyorum, yanlış mıyım?

• Taksitli alışveriş mümkünmü

• http://forum.donanimhaber.com/m_108399414/f_//tm.htm#108399601

Arkadaşlar biri acilen yardım edebilirmi? Gerçekten yardım edenden Allah razı olsun.
  • quote:

quote:

http://www.amazon.com/stereo-condenser-microphone-Recorder-H1ver-2/dp/B006G6ARGE/ref=sr_1_2?m=AKG67D5LU2I5L&s=merchant-items&ie=UTF8&qid=1437665931&sr=1-2&refinements=p_4%3AZoom

Arkadaşlar ilk defa alışveriş yapacağım amazon'dan, bu ürünün gümrük sınırı altında bulduğum en iyi fiyat bu, güvenebilir miyim sizce?

2 Verified Seller ibareli yorum var, ama parayla yorum yazan insanların olduğunu okudum baya, soru/cevap bölümünde orjinal olduğu yazılmış ama güvenemedim. Benim için büyük para çünkü :)

Bu mağazadan daha önce alışveriş yapan varsa yazsın lütfen. Bir de buna uygun deadcat vs. tavsiyeniz varsa bekliyorum.

@MühendisMurat Hocam siz bir yardımcı olsanız, gelen ürün sahte/hasarlı/kullanılmış olduğunda ve bu ürün amazon'un kendisi tarafından değil de serbest bir satıcıyla gönderildiğinde süreç nasıl işliyor?

Bir de yorumlarda bir arkadaş gümrük bedelini bulmak için kargoyu da hesaba dahil edip 5,5555 ile çarpmış, gümrük vergisi vereceğimiz zaman kargo ücreti buna dahil edilmiyor diye biliyorum, yanlış mıyım?

Hocam ben buldum o formülü.. (Ürün+kargo fiyatını 5,555 'e bölmek) Maalesef amazon kargo fiyatını dahil ediyor gümrük parasını hesaplarken.. Aslında bunu chat'e bağlanıp soracağım boş bir vaktimde.. Böyle yapmamaları gerek..

• http://forum.donanimhaber.com/m_108399414/f_//tm.htm#108400227

BİRİ YARDIM ETSİN YA KİMSE YAZMIYOR MU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jrparazitretörn

Kaldırmadı kardeşim

şansızlık olmuş hocam geçen hdd siparişi verdim hem kargoyu sildi hemde ekstra indirim yapmıştı.
    tekrar bağlan başka birinden şansını bir daha dene :)

Özele niye bakmıyon kardeşim niye çevrımdışısın en zor zamanda en acil zamanda bakmıyon
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Hocam 5,555 e bölümce yüzde 18 yapıyor fakat amerikadan gelen ürünler için vergi yüzde 20 dir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Hocam 5,555 e bölümce yüzde 18 yapıyor fakat amerikadan gelen ürünler için vergi yüzde 20 dir

Hocam o zaman %18 alıyorlar demek..
  • Bugün ilk defa sipariş verdim yavaş kargo ile. Tahmini varış zamanı 12-19 Ağustos yazıyor. Ortalama kaç günde geliyor yavaş kargo ile ? Bir de parayı ne zaman çekiyor ? 2 saat oldu halen çekmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seserse -- 24 Temmuz 2015; 21:19:26 >
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    http://ggm.gtb.gov.tr/sikca-sorulan-sorular/bireysel/posta-ve-hizli-kargo-muafiyetleri

Ups ile gelen ürüne çıkan vergiyi yani amazona kaç tl ücret çıktı diye sorunca ürün fiyatının yüzde 20 sine denk gelen ücreti söylemişlerdi

• Arkadaşlar bir türlü Türkiye içi nerden takip edemedim ve gelen bildirim maillindede herhangibi bir bilgi yazmıyor yurtiçinde nasıl takip edeceğim kargomu hangi firma ile geldiğine nerden ulaşabilirim ?

Tracking Number: AGSABE20006969611
    Destination: Antalya AK 07112 TR
    Last Event: Delivery scheduled for this package
    Signed for by:
    Additional Info:
    Last Event Date: Jul 25 2015 12:00PM
  • DarKSpaWn07 kullanıcısına yanıt
    114982702693

Bunun ile yurtiçi kargodan takip edebilirsiniz

Yarın veya pazartesi ulaşaktır
    ----------------

Pts ye elinizdeki takip kodunu yazıyorsunuz ve üst tarafta red 2 de alttaki detaylarda seçilmiş olan kargo firmasına ait takip kodu veriyor onun ile takip ediyorsunuz ve ürün size ulaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 24 Temmuz 2015; 21:48:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

http://ggm.gtb.gov.tr/sikca-sorulan-sorular/bireysel/posta-ve-hizli-kargo-muafiyetleri

Ups ile gelen ürüne çıkan vergiyi yani amazona kaç tl ücret çıktı diye sorunca ürün fiyatının yüzde 20 sine denk gelen ücreti söylemişlerdi

Hm.. Garip o zaman.
  • 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.