Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.107
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43954396439743984399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi Raspberry Pi kovaliyoruz Bakalim tv icin......

Alacak /Alan var ise yorum veya link verirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    hocam şu usb ses kartı olmadan kullanacak olursak şu jack adaptörünü kullanmak zorunda mıyız?
  • dedeler666 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam biraz daha detaylı resimler olsaydı iyi olurdu.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    dostum inanılmaz ya bu kadar kaliteli bir şey beklemiyordum alırken sırf yanında oyun hediye diye aldım, sonra millet cuma günü yok kulaklık çöp cs go'da ayak seslerini bile duyamıyorum deyince acaba satın almakla hatamı ettim dedim ama 2 saattir kulaklık takılı tek bir baş ağrısı, kulak ağrısı yok en önemlisi'de cs go'da ayak seslerini duyma mevzusunu bire bir yaşadım adamın nereden geldiğini çok rahat tespit edip oraya pusuyorum çok rahat vuruyorum, kaldı ki ben pro cs go oyuncusu değilim, zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence alanlar çok memnun kalacak, cs go'da sorun yaşayanlarda yaa 7.1 kullanıyor yada kulaklıklarında problem var
  • H2100 ile cloud 2 karşılaştırırsanız hangisi sizce daha iyi kullanan varsa yorum alabilirmiyim?
  • Selamlar logitech g600 mouse alan var mıdır acaba? Varsa ne kadara aldı, ne sürede geldi ve kullanımı nasıldır bilgi verebilir mi?
  • lori2 kullanıcısına yanıt
    rahatlık tek kelime ile muazzam ayrıca bu kulaklıkla bir kaç gün cs go'ya sarsam emin olun çok kısa sürede rahatlıkla pro. olurum çünkü o hissiyatı aldım ama cs benim için yıllar önce biten bir oyun sadece arkadaşlar incelemesini istedi diye 1 saat'e yakın bu oyunu oynadım, ayrıca şu kulaklıkdan memnun olmayan varsa gitsin G230 falan kullansıncs go'da sorun yaşayanlar ya ürünü 7.1 olarak kullanıyorlar yada ürün arızalı başka bir şey aklıma gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 8 Mart 2016; 0:38:50 >

• Drysdale kullanıcısına yanıt
    Kulakligi telefonda kullanirsaniz kutunun icinden cikan aparati kullanmaniza gerek yok ama pc de kullanicaksaniz microfon ihtiyaciniz var ise pc deki ses ve mic cikislari ayri oldugu icin kullanmak zorundasiniz. Birde pc de stereo olarak kullanmak icin (7.1 degil) bu kablodan almaniz gerekiyor.

http://www.amazon.com/gp/product/B01AUOSUB6?colid=ECQEMHQ31O8R&coliid=I1CLW964YA8YF9&psc=1&ref_=wl_it_dp_o_pd_S_ttl

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt

• bir kulaklık bir mouse ve mousepad alıcam uzun zamandır bakıyorum.aslında flux kulaklığım var idare ediyor ama h2100 çok dikkatimi çekti gene günaha giricez sanırım

csgo için mouse arıyorum. bir arkadaşımın zowie fk2 sini kullandıktan sonra kendi kullandıgım mouse lar çöp gibi geldi
    bakalım indirime girse de hiç yoktan bir 402s alsak
    tavsiyesi olanlar varsa çekinmesin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

kraken pro için fiyatını hak ediyor mu yoksa biraz daha üstüne koyup başka alternatiflere yönelmekte fayda mı var ne dersiniz?

Black friday de 45 dolara düştü diye hatırlıyorum. Bence Razer kulaklık almayın. Mouse, mousepad veya klavyelerine yonelebilirsiniz. Tiamat denemedim ancak baya ovuyorlar. Lakin fiyatı fazla.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    7 günde geldi.

mikrofon kulaklığa takılıyor zaten tak çıkar yapabilirsin

kulaklığın kablosunu ses kartına takıyorsun zaten tek bir giriş var, ses kartınıda usb girişine takıp kullanıyorsun
  • H2100 60$ oyun oynamayı tam birakicam dedim camelcamel den mail geldi alsammi ki acep lanet olsun teknoloji elimizi versek kolumuzu kapiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

dostum inanılmaz ya bu kadar kaliteli bir şey beklemiyordum alırken sırf yanında oyun hediye diye aldım, sonra millet cuma günü yok kulaklık çöp cs go'da ayak seslerini bile duyamıyorum deyince acaba satın almakla hatamı ettim dedim ama 2 saattir kulaklık takılı tek bir baş ağrısı, kulak ağrısı yok en önemlisi'de cs go'da ayak seslerini duyma mevzusunu bire bir yaşadım adamın nereden geldiğini çok rahat tespit edip oraya pusuyorum çok rahat vuruyorum, kaldı ki ben pro cs go oyuncusu değilim, zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence alanlar çok memnun kalacak, cs go'da sorun yaşayanlarda yaa 7.1 kullanıyor yada kulaklıklarında problem var

ona kötü diyenler stok yapıp satmak isteyenler.

130 TL lik oyun + 300 TL lik kulaklık 250 TL civarına geldiği için kar marjlarını düşürmek istemeyen birçok uyanığın burada kötü falan demesi.

O kötü diyenlerin ilanlarına bakın birçoğu şimdiden satılığa çıkarmış hem kulaklığı hem de oyun keylerini.

Buradaki yorumlara göre donanım almamak lazım.Bu konu yardım konusundan çok birilerini manüpüle edip cebimizdeki kar marjına bakalım konusuna döndü.

• Knisath kullanıcısına yanıt
    +10 diyorum başka bir şey demiyorum

bu kulaklık satılmaz açık ve net, kutu içeriği çok doyurucu adamlar bir kulaklığın yanında verilmesi gereken ne varsa hepsini yanında vermiş, yetinmemiş kampanya yapmış steam'de şu an 179 tl'den satılan oyunun keyini de ücretsiz kutuya eklemiş daha ne olsun diyesi geliyor insanın yani bu kulaklığı alanlar hiç üzülmeyin hatta heyecanlanın premium kalite bekliyor sizi Amazon'un kutusunu açınca ne demek istediğimi anlayacaksanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 8 Mart 2016; 1:02:37 >

• Amazon'dan ilk siparişim geldi, bundan sonra amazoncuyuz

2 lightning kablo, bir spigen iphone kılıfı, birde spigen cam ekran koruyucu aldım, kargo dahil 55 dolar tuttu, ürünleri tek paket halinde gönderin seçeneğini işaretledim. Çünkü kablolar amazonbasics'tendi, diğerleri spigenden. ona rağmen 15 günde elime ulaştı. üstelik siparişi pazar günü vermiştim. yurtiçi kargonun yanlış dağıtım merkezine gönderme mallığı olmasaydı 13 günde gelecekti. neyse arkadaşlar, amazcuyuz artık amazoncu hüloooo
  • quote:

Orijinalden alıntı: FerrisClyne

bir kulaklık bir mouse ve mousepad alıcam uzun zamandır bakıyorum.aslında flux kulaklığım var idare ediyor ama h2100 çok dikkatimi çekti gene günaha giricez sanırım

csgo için mouse arıyorum. bir arkadaşımın zowie fk2 sini kullandıktan sonra kendi kullandıgım mouse lar çöp gibi geldi
    bakalım indirime girse de hiç yoktan bir 402s alsak
    tavsiyesi olanlar varsa çekinmesin lütfen.

G502
    Deathadder
    Rival 300
    M65
  • gaming monitör önerisi var mı?
  • HyperX için kendi bir ses ayar yazılımı var mı ? Ben bulamadım da onun yerine Razer denicem başka önerisi olan var mı?
  • H2100 un markasi yeter,oyun hayatima son verdim siparisi gecmedim ama kesin alirdim h2100 bu fiyata cok iyi

• 
Sayfa: önceki 43954396439743984399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.