Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.172
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43944395439643974398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dinsiz

RAZER ALACAKLAR DİKKAT... Fotoğrafı dikkat için ekledim.

Dostum böyle birşey için direkt kocaman markaya almayın etmeyin demek biraz komik olur, sorun yaşamaşsın eyvallah, Amazon durumla ilgilenecektir orası ayrı ama benimde çevremde Razer kullanıp çok memnun olan kaç aydır sorunun s'sini yaşamayan tanıdıklarım var, olmaz böyle genel yargılar, bu markayı oturup burada tartışacak değiliz şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

HyperX yeni geldi şimdi h2100 59 dolara düşmüş haydaaa

h2100 ve hyperX kullanan varsa yorum yapabilir mi karşılaştırma adına.

H2100 kullandim hic memnun kalmadim, kablosuz olmasi da dezavantaj. Kablolu alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar. Ben bu power supplyi aldım satın alacağım fakat kargosu çok çıkmıyor mu? Nasıl hesaplayabilirim. Size zahmet olmaz ise bir bakar mısınız?

http://www.amazon.com/gp/product/B00KYK1CC6?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00
  • Dragon_Age D kullanıcısına yanıt
    $79.99 + $19.12 Shipping
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rex1817

Ilk sayfaya baktim ama adi gecmemis olta kamisi ve makarasi daha once alan var mi yasaklı urun mu ?

Hiç bilgim yok dostum ya, ilk deneyen sen olabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: dc106

dostum bence bastırın o ilk verdiğiniz belgeyle çekim yapılıyor, ilk seferinde banada aynı şekil yaptılar, dedim ben çıkarmıyorum vekalet sonra bakalım dedller 2 günde çözdüler .Yoksa öbür türlü noter işi sıkıntı, sana 3-5 sayfalık bir vekalet listesi veriyorlar içinde ups de çalışan çaycının bile T.c. kimlik nosu var.Bahaneleride o an hangi eleman olursa o gümrük işlemini gerçekleştiriyormuş, geçmiş zaman 200tl.-250tl gibi bir rakam ödemiştim notere.

yan, rest çekip blöf yapınca geri adım atacaklar diyorsun hocam öyle mi?

siz notere para ödemeden mi hallettiniz anlamadım? 2 günde çözdüler demişsiniz sonra 250 tl gibi bir rakam ödedim yazmışsınız anlayamadım hocam?

Dostum bundan 2 sene önce corsair kasayı rma dan değişime göndermiştim ozaman vekalet lazım dediler bende bilmeden saf saf gidip çıkardım vekaleti en son amazondan acer predator x34 almıştım ozamanda bana aynı şekil vekalet lazım dediler dedim vekalete gerek yok ben ithalat yapmıyorum direk imzalanıp içeriğin ne olduğunu belirteceğim formu gönderin dedim yoksa malı geri gönderin diyince önce hınk mınk ettiler sonra deneyelim diyip evrağı mail attılar ,sonra 2 gün içinde ürün gümrükten çıktı ve geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dc106 -- 7 Mart 2016; 23:51:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CTDromo

Teşekkürler hocam peki ayakkabı alabileceğim bildiğiniz site varmı

Maalesef sende araştırırken dikkat et bu 70 TL ek vergi olayları olabiliyor güvenilir olmayan yerlerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

g230 satın almayı düşünüyordum olmadı o zaman bu.

plantronics veya corsairin düşük modelini al daha iyi hocam
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    bir adet Corsair Gaming H2100 Dolby 7.1 aldım dayanamadım :) bir adette hyperx cloud 2 lacoste 3 adet t shirt bide traş makinesi aldım valt marka azdaha atları tıraş ettiklerinden alıyordum :) gemiyle geliyor ürünler battık bu ay amazon :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burkanor

bir adet Corsair Gaming H2100 Dolby 7.1 aldım dayanamadım :) bir adette hyperx cloud 2 lacoste 3 adet t shirt bide traş makinesi aldım valt marka azdaha atları tıraş ettiklerinden alıyordum :) gemiyle geliyor ürünler battık bu ay amazon :)

Hayırlı olsun, kendi düşen ağlamaz.
  • Tek Kelime İle Muhteşem Arkadaşlar İnanılmaz Derece Rahat ben böyle bir kulaklık görmedim memory foam pad'ler çok konforlu kulaklık hiç sıkmıyor ,kulaklığı %50 ses'te anca kullanıyorum %100'de dehşet ses çıkarıyor o ses'e kulak dayanmaz gerçekten muazzam kalitede bir kulaklık olmuş verdiğim paraya cidden değdi. kulaklığı alan arkadaşlar bence pişman olmayacak çünkü malzeme kalitesi,kutu içeriği gerçekten çok iyi + yanında 179 tl değerindeki oyundan bahsetmedim bile uplayı kurdum bir yandan'da oyunu indiriyorum

Oyun 15 gb boyuta sahip, ultra hd texture pack'i var onuda indirmek isterseniz 15 gb'da o tutuyor Toplam 30 GB falan

7.1 özelliğini kontrol panelinden açıp kapatabilmemiz gayet iyi ayrıca o bölümlerinde(7.1 yazısı ve hyperx yazısı) kırmızı ışıklandırmaya sahip olması gayet şık olmuş, mikrofonu çıkartıp takabiliyoruz gayet iyi düşünülmüş kullanacağım zaman takarım kullanmayacağım zaman takmam, kablolar örgülü olduğu için birbirine dolanmıyor ve uzunluğuda gayet iyi olmuş çok aşırıya kaçılmamış

öncelikle PRO C.S G.O oyuncusu değilim, sadece arkadaşlar rica etti diye bir oynayayım sonucu yazayım diye 1 saat oynadım, 7.1 Disable Stereo olarak, Çok tuhaf millet o kadar ayak sesleri duyulmuyor çöp falan dedi ama ben ayak seslerini gayet iyi duydum hatta bir çok kill'i bu sayede aldım, de dust II haritasında cs. go'da ilk defa as oldum bütün takım ellerimden öper

Bu Kulaklığı alan varsa CS. GO'yu stereo oynamasını tavsiye ederim 7.1 denemedim çünkü deneyemedim acayip bir şekilde oyuna kendimi kaptırmışım onun dışında başka bir oyunda deneme fırsatım olmadı artık yarına, ancak şu detay çok çok önemli Kulaklık Çok rahat arkadaşlar eski kulaklığımdan sonra ilaç gibi geldi. Öncelikle Amazon'a Bu Kampanyadan Ötürü Ve Kingston'a da bu kaliteden ötürü teşekkür ediyorum

Kesinlikle Tavsiye Ederim
    Bu mesaja eklenen görseller:

• burkanor B kullanıcısına yanıt
    Başkan lacoste ların linkini paslar mısın merak ettim
  • LoRdGangSter kullanıcısına yanıt
    Hocam bence hic ugrasmayin. Hazir vergide yokken ve indirimdeyken alin 1 tane corsair H100i V2 gerisine bakmayin. Forumdaki bir cok arkadas bende dahil ayni sekilde yaptik.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bakalım olmadı birini satarım :) ama ilk defa at traş eden makine gördüm sonra dedim atı kesen bizide keser :)
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Hocam eline sağlık. Bende heyecanlandım şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

Öncelikle Amazon'a Bu Kampanyadan Ötürü Ve Kingston'a da bu kaliteden ötürü teşekkür ediyorum

Al işte birisi yerden yere vuruyordu birisi yerlere göklere sığdıramıyor.

Sevincinde katkımız varsa ne mutlu bize, hayırlı olsun dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 8 Mart 2016; 0:14:36 >
  • @MühendisMurat murat kardeşim şunları da koyar mısın oraya :D
    silverstone rvz02 kasa ve arctic mx4 termal macun geldi amazondan ama atmayı unutmuşum bayagı oldu :D

• NNoitra kullanıcısına yanıt
    http://www.amazon.com/gp/product/B012ACYPTW?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00
    inş bedenleri tam olur biraz tereddüt ettim ama boy 184
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

Tek Kelime İle Muhteşem Arkadaşlar İnanılmaz Derece Rahat ben böyle bir kulaklık görmedim memory foam pad'ler çok konforlu kulaklık hiç sıkmıyor ,kulaklığı %50 ses'te anca kullanıyorum %100'de dehşet ses çıkarıyor o ses'e kulak dayanmaz gerçekten muazzam kalitede bir kulaklık olmuş verdiğim paraya cidden değdi. kulaklığı alan arkadaşlar bence pişman olmayacak çünkü malzeme kalitesi,kutu içeriği gerçekten çok iyi + yanında 179 tl değerindeki oyundan bahsetmedim bile uplayı kurdum bir yandan'da oyunu indiriyorum

Oyun 15 gb boyuta sahip, ultra hd texture pack'i var onuda indirmek isterseniz 15 gb'da o tutuyor Toplam 30 GB falan

7.1 özelliğini kontrol panelinden açıp kapatabilmemiz gayet iyi ayrıca o bölümlerinde(7.1 yazısı ve hyperx yazısı) kırmızı ışıklandırmaya sahip olması gayet şık olmuş, mikrofonu çıkartıp takabiliyoruz gayet iyi düşünülmüş kullanacağım zaman takarım kullanmayacağım zaman takmam, kablolar örgülü olduğu için birbirine dolanmıyor ve uzunluğuda gayet iyi olmuş çok aşırıya kaçılmamış

öncelikle PRO C.S G.O oyuncusu değilim, sadece arkadaşlar rica etti diye bir oynayayım sonucu yazayım diye 1 saat oynadım, 7.1 Disable Stereo olarak, Çok tuhaf millet o kadar ayak sesleri duyulmuyor çöp falan dedi ama ben ayak seslerini gayet iyi duydum hatta bir çok kill'i bu sayede aldım, de dust II haritasında cs. go'da ilk defa as oldum bütün takım ellerimden öper

Bu Kulaklığı alan varsa CS. GO'yu stereo oynamasını tavsiye ederim 7.1 denemedim çünkü deneyemedim acayip bir şekilde oyuna kendimi kaptırmışım onun dışında başka bir oyunda deneme fırsatım olmadı artık yarına, ancak şu detay çok çok önemli Kulaklık Çok rahat arkadaşlar eski kulaklığımdan sonra ilaç gibi geldi. Öncelikle Amazon'a Bu Kampanyadan Ötürü Ve Kingston'a da bu kaliteden ötürü teşekkür ediyorum

Kesinlikle Tavsiye Ederim

Hocam öncelikle hayırlı olsun. İki sorum var size. Kargo kaç günde geldi ve kutuda kulaklık ve mikrofonu iki ayrı jak haline getiren aparat çıktı mı? Cevaplarsanız sevinirim hocam.

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    öncelikle PRO C.S G.O oyuncusu değilim,

Cevabı kendi kendine vermişsin zaten. Memnun olmayanlar PRO yada yarı PRO olanlar. Sizin gibi kullanıcılar için gerçekten de çok iyi. Rahatlık, baslar, Müzik, kalite...
  • 
Sayfa: önceki 43944395439643974398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.