Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4392. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43904391439243934394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kasa modeli nedir?
  • Hyperx Cloud 2 bariz iyi bir kulaklik. Sasirtti beni, Gamer kulaklikta muzik keyfi beklemezdim, muazzam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corsair Strafe Red Cherry mekanik klavye 80$
    https://www.amazon.com/dp/B00ZUPOMDQ/ref=cm_sw_r_other_awd_DzB3wbF180400

• Mobil icin davet alabilirmiyim
    Geldi tsk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuilas -- 7 Mart 2016; 19:40:32 >
  • NNoitra kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum. Bende Babama alayım bir tane Boyut filan seçiliyor mu standart mı geliyor pek anlamadım
  • cnrgndz C kullanıcısına yanıt
    lori2 kullanıcısına yanıt
    Linki bu hocam.http://www.amazon.com/gp/product/B00JC3KYMA?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o01_s00

Boyut standart ama yeterli dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NNoitra -- 7 Mart 2016; 19:32:18 >
  • Siparişimde Payment Revision needed. emailime de your payment declined uyarısı geldi. Ziraatın hem bankamatikli hem kredi kartı kartım var onu ekledım ancak kabul etmedi. bankamatik hiç bir türlü kabul etmiyor mu hocam Amazon.
  • freshmind kullanıcısına yanıt
    hocam size zahmet şöyle örnek kabilinden tavsiyelerinizi alsak. kısa kısa yorumlu da olsa ne güzel olur.

• Kronic kullanıcısına yanıt
    electron mu kart?

• Kronic kullanıcısına yanıt
    amazon'dan alışveriş için bankamatik kartı işe yaramaz kredi kartı olması gerek (enpara hariç)
  • hayta24 kullanıcısına yanıt
    Harddiskleri arkaya doğru kaydırabilirseniz olur. Yani fanların genişliği kadar yer açmanı lazım içerde .
  • Arkadaşlar cloud 2 nin ses kartını söküp jak girişinden ses kartına bağlıyorum fakat kablo kısa geldi. Kutunda çıkmadı jak uzatıcı.n11 den 5-6tl lik jak uzatıcı kablo alsam iş görür mü ? yoksa altın kaplamalı vs mi ? alınmalı. Parazit falan yapmama açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tristam

quote:

Orijinalden alinti: root-

quote:

Orijinalden alinti: :S

Noctua nf-f12 öneririm fakat normal olanlari alirsaniz performans kaybi yasarsiniz ama lna adaptörü ile süper sessiz olur . iPPC 2000 alirsaniz stok fanlar kadar performans alirsiniz fakat yine ses yapar fanlar.

ledli almayi düsünüyorum. o civarlardaki ürünlerde pek yok. heralde corsair af serisi yada thermaltake riing almak zorunda kalicam

Corsair AF (Air Flow) serisi radyatör üzerinde kullanim için uygun degil, daha çok kasa fani olarak kullaniliyor.. SP (Static Pressure) serisine bakmanizi tavsiye ederim.

Ben de H100i v2 siparisi verdim ancak henüz gelmedi. Stok fanlar asiri gürültülü gelirse SP120 Quiet Edition fanlardan almayi planliyorum.

http://smile.amazon.com/dp/B007RESFR2/

kesin gürültülü gelecektir hocam sizede. ben farkı cok bariz şekilde farkettim.

evet sp serisi daha çok tercih ediliyor radyatorler için ama onlarında ledlisini bulamadım. ancak tabi uygun bulamıyorsakta performanstan feragat etmeden bunlara yönelmek lazım.
  • Corsair fanlari tavsiye etmiyorum. Cougar bakin derim

• xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Hyperx kulakliklarda Turkiye garantisi mevcut mu?

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    aslında işe yarar hocam. ama electron ise yaramaz.

• amazon.fr da son 1 adet msi r9 390x kalmis kargo vergi dahil 410 euro
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Testleri bekliyoruz hocam
  • 
Sayfa: önceki 43904391439243934394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.