Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
24 Misafir (7 Mobil) - 17 Masaüstü7 Mobil
260.295
Cevap
2.941
Favori
13.391.176
Tıklama
Giriş
    1905 Mesaj

evet hocam ürün altında yorumlarda da var sebebi synapse uygulaması yüzünden oluyor w10 kullanıyorum sonra halini indirdiğim halde sıkıntılı
    |
    |
    pesimist27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

sohbete bağlandım ölesine warehouse neden türkiyeye gönderim yok diye sonra bi bakmışım ödeme sayfasındayım adamlar bana fareyi zorla aldırttı :) sonra süper ingilizcemle dedim amazon senden bu 2inci alışverişim bi hayır göremedik filan adam öle şeymi olur kargonuzu 1 kereye mahsus silelim dedi ben tabi evin içinde taklalar atıyorum abandım en hızlı kargoya sonuc olarak Logitech M125den razer mambaya

ilk sorum:
    1-bu 50 dolarlık gift carda 10 dolar hediye olayını ben yapmadım şuan hemen yapsam o olayı sipariş detayları sayfasında reedem codedan düşebilirmiyim 60doları ?
    2-bu kart olayını yaparsam sonuc olarak 71-60=11 dolarmı çekilecek kredi kartımdan ayın 25inde ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bu adama I love you mu dedin :D

https://ie.linkedin.com/in/atul-kumar-a0927128

• Yüzbaşı
    651 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

evet hocam ürün altında yorumlarda da var sebebi synapse uygulaması yüzünden oluyor w10 kullanıyorum sonra halini indirdiğim halde sıkıntılı

Win10 yüzünden oluyordur o zaman. Ben windows 8.1 kullanıyorum kopma falan yok.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    713 Mesaj
    Yeni bir sipariş geçtim, ihtiyacım olan 1-2 şey daha hallolmuş oldu, geriye klavye, kulaklık (bilgisayar) ve monitör kaldı, tek tek topluyoruz :).

|
    |

Orijinalden alıntı: spawn1984

quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

sohbete bağlandım ölesine warehouse neden türkiyeye gönderim yok diye sonra bi bakmışım ödeme sayfasındayım adamlar bana fareyi zorla aldırttı :) sonra süper ingilizcemle dedim amazon senden bu 2inci alışverişim bi hayır göremedik filan adam öle şeymi olur kargonuzu 1 kereye mahsus silelim dedi ben tabi evin içinde taklalar atıyorum abandım en hızlı kargoya sonuc olarak Logitech M125den razer mambaya

ilk sorum:
    1-bu 50 dolarlık gift carda 10 dolar hediye olayını ben yapmadım şuan hemen yapsam o olayı sipariş detayları sayfasında reedem codedan düşebilirmiyim 60doları ?
    2-bu kart olayını yaparsam sonuc olarak 71-60=11 dolarmı çekilecek kredi kartımdan ayın 25inde ?

Bu adama I love you mu dedin :D

https://ie.linkedin.com/in/atul-kumar-a0927128

hahahahah olaya bu yönden bakınca kötü oluyor ya karıştırma hocam :D kargoyu silince zaten tavaf olmuşum aklımdan neler geçti dedim bari amazonu seviyorum derken onada kaptirim dedim :D
    |
    |

• Çavuş
    87 Mesaj
    Kraken 7.1 aldım.90$ tuttu fakat kartımdan 294TL çekildi.(30TL fazla) Satın alırken USD olarak aldım.Amazon iade yaparmı ?

Hangi banka?
    |
    |
    Buurky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: shineon25

Okudum ve bilgilendim tesekkur ederim hocam. Lakin boyle belge doldurunca sanirim vergi iadesi alamayiz boyle bir kucuk sansimiz vardi ya hani

Evet haklısın.
    |
    |

2 sorunun cevabıda olumsuz işlemi tamamlanan siparişe birdaha dokunulamaz.
    |
    |
    djoguzhan55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İyi akşamlar
    ADD - ON ITEM yazan ürünler anladığım kadarıyla 25 dolar üzeri olunca alınabiliyor, değil mi ? Bunlarda bir sınırlama var mı acaba ? Yada 25 dolar üzeri alışveriş yaparsanız bu ürün 5 dolar tarzında bir kampanya mı bu acaba ? Bir sepet oluşturdum ve alacağım tüm ürünler add on item grubunda. Yaklaşık 52 dolarlık ve hepsi 4-5 dolardan oluşan add on item . Hepsi aynı ürün değil farklı farklı .

Cevaplarsanız sevinirim . Şimdiden teşekkürler .
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İninal ile aldım hocam.
    |
    |
    UstaUser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende Razer Naga Hex var. Ara sıra kopma oluyor. Ya synapse yada win 10 ile alakalı.

|
    |
    pesimist27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Yarbay
    2172 Mesaj

İninal çok fazla komisyon alıyor dostum...

|
    |

Sıkıntı bu işte, ininal çok fazla kur farkı alıyor.

Kısaca iade alamazsınız maalesef.

Keşke enpara ile alsaydınız.
    |
    |

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

2 sorunun cevabıda olumsuz işlemi tamamlanan siparişe birdaha dokunulamaz.

anladım hocam sohbetten bi yandanda müşteri temsilcisini bekletince dedim adam sabaha kadar beni bekleyemez aldıktan sonra indirim uygularım dedim ama mantığı yanlış kurmuşum sıkıntı yok.. konu için teşekkürler yararlandığım bilgiler oldu.
    |
    |

Yapacak birşey yok ozaman.Bilmiyordum böyle fark olacağını.Teşekkürler.

@F.Kasap
    @UstaUser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyrax -- 22 Şubat 2016; 22:02:00 >
    |
    |
    Bahsedilenler: F.Kasap , UstaUser

aradan 4 gün geçmesine rağmen yutiçi ve ya aras a düşmemesi normal mi?

yarın düşer %90
    öbür gün de mesafeye göre elinizde olur
    |
    |
    pop33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

öncelikle profesyonel oyuncu sayılmam yorumlarım kişisel olacaktır baştan belirteyim oyunda henüz deneme yapma fırsatım olmadı ekran kartım yok maalsef dahili ekran kartıyla olacak iş değil oyun testi hali hazırda g300 kullanıyordum aralarında dağlar var kesinlikle bunu mouse tıklamasıyla yada wheel'i hareket ettirince hissettiriyor, masaüstü kullanımda henüz bir sapıtması yok yanlışı yok, güncel cue yazılımı direkt tanıdı ışık vs ayarlarındada sorun yok. g300 e göre geniş biraz farklılık hissi var malzeme olarak da iskelet kısmı alüminyum ama elin değdiği kısımlarda mat kaplama mevcut. üzerindeki ağırlıklardan dolayı baya sağlammış hissi mevcut oyun oynamaya başlayınca takılma vs konusundada yardımcı olmaya çalışırım ayrıca bu sniper modu gayet hoşuma gitti işe yararaycak birşey oyunlarda kesinlikle

|
    |
    Ewarrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 9 3950x // Asus ROG Crosshair VIII Formula // Gskill Trident Z Neo 4x8GB 3600C16 // Asus ROG Strix RTX 2080 OC // Samsung 970 Evo 1TB NVMe // Asus ROG Ryujin 360 // Asus ROG Thor 1200P // Asus ROG Strix Helios // Phanteks Halos Digital // ASUS ROG Spotlight // Asus ROG Strix XG35VQ // Asus ROG Delta // Asus ROG Chakram // Asus ROG Balteus // Asus ROG Throne Qi // Asus ROG Aura Terminal // Asus ROG Strix Flare // Philips HUE Ambient Kit // Logitech Z906 // DXRacer King Series
    |
    Apple iPhone 11 Pro Max 256 Gb Midnight Green
    VCDS Hex-Net Pro Unlimited /\ Vag Can Pro / Kline + VIM
    |

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.