Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42294230423142324233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar amazondan xbox one + kinect + kol + oyun alsak tr ye gelır mı gelse calısır mı
    bır yerlerde gumrukten muaf fılan dıye bısey okumustum ama yalanda olabılırı tabı
    veya bırısı yanında getırebılır mı
    yardımcı olursanız sevınırım
  • Evga psu aldım. Hızlı kargo seçmedim ama 2,5 günde geldi. Şok oldum resmen. Bir de hanım garip tepkiler verdi.

Yahu "diyor yurtiçi veya aras kargodan gelen adamlar neden ups gibi kibar değiller. "
    dedim "2,5 günde sipariş geldiğine göre onlar direk USA'dan getirmişler, ondandır."
  • Arkadaşlar merhaba. Amazon olayında bende yeniyim. Öncelikle çok yararlı bir rehber olmuş. Emeği geçen yardım eden herkese teşekkürler, ellerinize sağlık. Bende nasipse bir ürün almayı düşünüyorum. Şimdi konuyu enine boyuna okudum fakat gene de işimi garantiye almak için ve sağlamasını yapmak için buradaki tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum. Aşağıda linkini vermiş olduğum ürün bana toplam vergisi ile kaç paraya gelir? FREE Shipping diyor ve türkiye'ye gelmeyeceği ile ilgili bir yazı yok. Yani türkiye'ye gönderimi mevcut ve kargosu bedava. 230 dolar 667 tl ye denk geliyor %20 si 135 tl eder. Şimdi bu yaptığım hesabı gözden geçirecek ve yardımcı olacak arkadaşlar var mı? Ayrıca amazon vergiyi kendisi kesiyor, bu kesintinin ardından biz ek bir ücret ödeyecek miyiz gümrüğe ya da kargo bedava var bu üründe ekstradan kargo ücreti alınacak mıdır? Teşekkür ederim. İyi forumlar.

http://www.amazon.com/Debut-Series-Bookshelf-Speakers-Andrew/dp/B014GSER6O

Ayrıca bir sorum olacak ve kesin yüzlerce kez sorulmuştur bu soru o yüzde mazur görün lütfen. Gebze gümrük de bir arkadaşım var durumu ona da anlattım fakat telefonda kısaca konuştuk, benim ona sorum ise vergiden nasıl muaf olacağımdı. O ise üzerine hediye yazmaları gerektiğini söyledi. Fakat amazondan alacağımı söylemedim. Amazon kendisi otomatik olarak hesapladığı için vergiyi böyle bir düşünce otomatik olarak yatıyor sanırsam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony Tony -- 22 Şubat 2016; 18:07:53 >

• razer deathadder 54 dolara inmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -xenon -- 22 Şubat 2016; 18:05:25 >
  • Yardıma ihtiyacım var.Müsait olan biri pm atabilirmi ?
  • Hiç güleceğim yoktu ya

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Benim soğutucular da geldi. Yavaş yavaş upgrade zamanı

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tony Tony kullanıcısına yanıt
    $229.99 + $207.22 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey Details

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eg90 -- 22 Şubat 2016; 19:00:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: korayceto

arkadaslar amazondan xbox one + kinect + kol + oyun alsak tr ye gelır mı gelse calısır mı
    bır yerlerde gumrukten muaf fılan dıye bısey okumustum ama yalanda olabılırı tabı
    veya bırısı yanında getırebılır mı
    yardımcı olursanız sevınırım

Çalışır ancak adaptörünü değiştirmemiz gerekli. Vergiden muaf olamazsın. Bazen nadir ödenmiyor ya da düşük ödeniyor onu da amazon geri yatırıyor ama çok nadir oluyor. Bu kur ile yurtdışından oyun konsolu almak pek mantıklı değil maaleaef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hyper 212 evo bir tık üstü nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkinkokten

Kargo gecmisi 3 gundur guncellenmiyor sizce iletisime geçmeli miyim ? I parcel hafta sonları calismiyor mu yoksa?

Eğer exported olduysa yarın ya da perşembe güncellenir. Burada bir arkadaş söylemişti ki benim kargom öyle geldi.

• Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Noctualara bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    M65 RGB kullanıyorum bende. Tek kelimeyler müthiş bir mouse. Profesyonel anlamda cs:go oynayan arkadaşım da çok beğendi
  • Aynen ben demiş olabilirim . :) iparcel salı akşamları ve perşembe akşamları çıkarıyor %90 bazen cuma ve pazartesi olabiliyor ama cok nadir sizin ki de yarın akşam güncellenir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goodboy12 -- 22 Şubat 2016; 19:11:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kargo gecmisi 3 gundur guncellenmiyor sizce iletisime geçmeli miyim ? I parcel hafta sonları calismiyor mu yoksa?

Bende de böyle bir durum var hocam 3 gündür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1Life1Chance -- 22 Şubat 2016; 19:26:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Goodboy12

Aynen ben demiş olabilirim . :) iparcel salı akşamları ve perşembe akşamları çıkarıyor %90 bazen cuma ve pazartesi olabiliyor ama cok nadir sizin ki de yarın akşam güncellenir .

Aynen dostum sen söylemiştin. Gözlemin doğruymuş. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 1Life1Chance

quote:

Bende de böyle bir durum var hocam 3 gündür.

Araya haftasonu girdi. Yarın güncellenir diye tahmin ediyorum.

• Exported i-Parcel and in transit to country of destination

3 gündür bende böyleyim :)

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Murat hocam merhaba amazon içinden güvenilir bir satıcıdan note 5 getirtmeyi planlıyoruz free shippingle ancak vergisi hesaplanmıyor veya vergisi yok tam anlayamadım açıkçası bana bilginiz varsa vergisi konusunda yardımcı olur musunuz?

• 
Sayfa: önceki 42294230423142324233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.