Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
28 Misafir (8 Mobil) - 20 Masaüstü8 Mobil
260.295
Cevap
2.941
Favori
13.391.176
Tıklama
Giriş
    72454 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

ya ne olacak cevap verseniz acayip takıntılısın konu sahibi neyse kardeşim kart bilgilerini girince çıkıyor sipariş bilgileri evet

Bunun takıntıyla bir alakası yok biz burada birşeyi uygulamaya çalışıyoruz sadece ben değil artık %90 ilk sayfada cevabı olan birşeye cevap vermeyip "ilk sayfaya bakın" diyor öteki türlü burada oluşan gereksiz mesaj yığınından kimse hoşnut kalmıyor bana kalsa hava hoş ne olacak ama işte öyle yürümüyor işler, çoğunluğun iyiliği için büyük konuları oluşturmak bir yana yönetmek te gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 21 Şubat 2016; 4:40:27 >

• Onbaşı
    17 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: UstaUser

Telefonumdan (G3) Spotify ile müzik dinlemek için kulaklık arıyorum.

@theJuDGe_41 görünüşünü beğenmedim, ayrıca satıcı olarak Amazon yok maalesef.

g3ü bilmiyorum ama sanırım henüz iyi bir kulaklığı besleyecek cep telefonu yok bu nedenle panasonic kulaklık senin için yeterli olacaktır. V-sonic yada shure bile alsan telefon besleyemeyeceği çok birşey değişmeyecek. Hatta telefonun yanında verilen kulaklık bile işini görecektir.

daha üst kalite ses istiyorsan Headphone Amplifier almanı tavsiye ederim.

Amazon'un böyle bir şey yapması pek mantıklı gelmedi. İlla ki fark edilir isyan çıkardı, ki böyle büyük ve müşterileri sürekli memnun etmeye odaklanmış bir firmanın bunu yapması çok düşük bir ihtimal, bu riski asla almaz. Amazon'a bu durumu bildirin ilgileneceklerdir. Bir ara yanlışlıkla sahte Razer kulaklık göndermişlerdi kargo firmasındaki departman hatası yüzünden. Belki bu tarz bir şey olmuş olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: recruit1 , Alee271 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşımın cihazında Razer kulaklığı denedim ve aradaki farkı hissedince kendi kulaklığımın ne kadar berbat olduğunu farkettim (Samsung kulaklığı takıyorum). Sesin titreşimi olsun, bas kalitesi olsun çok beğendim.

Ayrıca sadece müzik demişim ancak düzeltiyorum, film dizi vs de izleyeceğim.

|
    |
    fangshadow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

http://www.amazon.com/Sphero-R001-BB-8-App-Enabled-Droid/dp/B0107H5FJ6

Star wars droid i alan veya inceleyen var mı ? Sardim bu aralar inceliyorum

Ben almadım ama inceledim hocam teknosa ya gelmişti diğer iki Droid modeline göre bu teknik olarak baya önde ama el içine sığan minik birşey kah amazon fiyatı kah tr deki 600 liralık abartı fiyatı ıkiside çok bence 200 dolara daha güzel şeyler alabilirsin bence bırak droidin olmasın şu anki teknolojisinde kafası donen ve sevimli ev temizlik robotu diye düşün işte

|
    |

• Yüzbaşı
    570 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: UstaUser

Kulak içi kulaklık alacağım, best seller olan 6 dolarlık Panasonic güzel mi arkadaşlar, müzik için tatmin eder mi? Ayrıca Razer Hammerhead de düşünüyorum ama indirimli halinde bile 35 dolar, o fiyata değer mi bilmiyorum.

Bu Panasonic'in yorumları çok iyi, tam bir F/P ürün olduğunu düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?

Başka bir öneriniz varsa da öğrenmek isterim. Teşekkürler. Amacım müzik dinlemek sadece.

Razer hammerhead 35 dolara varsa link pls?

|
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj
    Sanırım yok

|
    |

arkadaşın amazon hakkındaki iddiasına güzel taktik demiştim; amazon'a değil.

|
    |
    NomadCRY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

şu saati getirtmek istiyorum ama türkiyeye gönderim yok diyor. getirtmenin bir yolu var mı acaba?

Amerikadaniste vb siteler veya oradan gelen yolcular

|
    |
    x21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Alee271

İndirimdeyken aldıgım timberland botta made in china yazıyordu ve kutusu filan özensiz gelmişti.Şimdi başka bir tane aldım bunda made in vieatnam yazıyor kutu özenli daha bir kaliteli durdu sanki.Amazon indirimdeki ürünleri çöp ürünlermi yoksa ?

sahte razer kulaklık satabiliyorsa onuda satabilir imkansız diye bişey yok.

Zalımlık yapma. Cevap ver . İlk sayfa 6 ciltlik roman gibi olmuş

|
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben amazonun sahte ürün yollayacağını sanmıyorum. Dikkat edilmesi gerek şey bazı ürünleri amazon başka satıcılardan alıp paketliyor. Bence o ürünleri almayın. Şuan 35 dolara satılan razer hammerhead var %90 sahte.
    |
    |
    geberit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

wd red 89 gözüküyor.

Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

Git o 6 ciltlik romani oku o zaman.

|
    |
    teote kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

okudum hocam ben. 8. alışverişi yaptım orası sayesinde. hatta sık kullanılanlardada ekli ne zaman ihtiyaç duysam açar okurum
    |
    |
    Drakoid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çin yazması normal. 2012 aldığım bir timberland mad in ÇİN yazıyor.Mont aldım gene ÇİN direk ABD timberland mağazsından aldıgım ürünler de ÇİN. Sadece 2006 2007 de EBAY dan timberland bot almıştım MADE İN ABD yazıyordu hala duruyor.Mma vietnam yazması düşündürücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PanikAtak -- 21 Şubat 2016; 12:22:23 >
    |
    |
    Alee271 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Msi Z370 Pro®AsusROG 2080®Intel® Core™ i7-8700K®2X Kingston 240GB NVMe M.2 SSD®G.Skill Trident Z RGB LED 16GB(2x8) DDR4 3200MHz®Nzxt KrakenX62®Corsair CS750M PSU®ViewSonic XG2730 27"1msQHD®Thermaltake Core V71®CORSAIR K70RGB MK.2
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    |
    |
    yesil_dev kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Az önce forumdan bir arkadaşım cx 400 tavsiye etti ama Tr'ye gönderim yok Amazon'dan.

Bir el atın gari..
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Media Sözlük
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.