Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.139
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42254226422742284229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

size de teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topalsolucan01 -- 22 Şubat 2016; 10:48:35 >
  • choyrn kullanıcısına yanıt
    gerçek 5.1 kulaklık. sağda 4 solda 4 toplam 8 hoparlörü var.
  • -BUR@K- kullanıcısına yanıt
    Bende almayı düşündüm baya ama sonra h100i almaya karar verdim onu alacağım inşallah.

• tns1 kullanıcısına yanıt
    30$ a g230 gibi çöp bir kulakligi aldim diye mi seviniyorsun :D

2015 BF de kargo dahil 30$ a G430 aldim. H1500 ilk indirime girdigi zaman 10$ courtesy ile kargo dahil 30$ a h1500 aldim. Gecen hafta da kargo dahil 25$ a Plantronics Gamecom 780 aldim. Aldigim 3 kulaklik da g230 dan fersah fersah kaliteli. Yank 30$ a g230 aldim diye pek sevinme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    İyiymis. Hava sogutmaya gore bu cok daha kullanisli ve performansli. Alisveris listeme ekledim

• kendini tatmin mi ediyorsun? rahatladın mı bari.

g430 hiçbir zaman 30 dolara düşmedi. indirimleri takip etmesek inanacağız.

http://camelcamelcamel.com/Logitech-Surround-Gaming-Headset-Technology/product/B00CQ35C1Q

gamecom 780 25 dolara düştü. kargo nasıl bedava oluyor.

forumun yaş ortalaması iyice düştü. ilkokula çevirdiniz burayı. başkalarını ezmeye çalışmak için havalarda uçuşan yalanlar falan. moku çıktı buranın da

edit: g430 ile g230 arasındaki tek fark sahte 7.1 desteği için ucunda gelen ses kartı. g230 un mikrofonunun sesi az iletmesi haricinde hiçbir eksiğini görmedim şu güne kadar. Dolby Digital Plus ile sanal surround açtığımda efsane ötesi ses veriyor

g230 ile g430 arasında aralarında uçurum varmış da. g430 g230 u mikermiş de.... hey Allahım çocuklarla uğraşıyoruz şu forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tns1 -- 22 Şubat 2016; 11:45:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

Kraken'a o parayı vermeyin yazık. Klavye/maus konusunda razer'a bayılıyorum ama ses konusunda asla. HyperX felan alın. İlle razer istiyorum diyorsanız warehouse deal'larda 35 dolara kadar yeni gibi satılıyor. Paranıza değmez, kör fanboyluğa gerek yok.

Hocam warehouseu ilk sizden duydum hemen baktım ve fare alma arifesinde oldugum için şunu buldum daha önce logitech g930 aldım alışverişte filan sıkıntı olurmu amazon güvenlimi aşamalarını geçtim hocam şimdi bunda neye dikkat etmem lazım o konuda bana yardımcı olursanız süper olur bide 50 dolara 10 dolar hediye kuponuda kullanmadım onuda bunda kullanmayı düşünüyorum mesela öle bişe yaptım ve acıkta 10 dolar kalıp onuda başka kredi kartıyla ödüyebilirim demi şimdiden teşekkür ederim hocam.
    Bu mesaja eklenen görseller:

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: tns1

kendini tatmin mi ediyorsun? rahatladın mı bari.

http://camelcamelcamel.com/Logitech-Surround-Gaming-Headset-Technology/product/B00CQ35C1Q

forumun yaş ortalaması iyice düştü. ilkokula çevirdiniz burayı. başkalarını ezmeye çalışmak için havalarda uçuşan yalanlar falan. moku çıktı buranın da

Yas ortalamasiyla degil zeka ve ahlak seviyesiyle alakali

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Türkiye gönderimi yok warehousun.

• quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

İyiymis. Hava sogutmaya gore bu cok daha kullanisli ve performansli. Alisveris listeme ekledim

evo212 den geçtim lepa ya ben bilginize..
    evo212 de i5 4690k işlemcide 3.5ghz den 4.2ghz üstüne çıkamadım...
    lepa da 4.7ghz gördü anakart voltaj ile ilgili sıkıntı yaşadım bir iki kez mavi ekran görünce 4.5ghz e geçtim.
    2 aydır sıkıntısız 4.5ghz de kullanıyorum i5 4690k yı ...
    %30 overclock performans yeterli
    gtx980ti yi gayet iyi besliyor .
    3.5ghz to 4.5ghz ısı maxımum stres testlerinde 64 dereceyi geçmedi.
    oyunlarda 50-55derece ses yok denebilir...
    fan sesi ya da pompa sesi: '' ses mi !!!! o da ne???'' ...demem yeterlidir heralde.
    Şunu da belirteiym ylasnız benım kasada 4 adet 140mm lık fan var.ancak fan kontrolcüsü de var en düşük hızda çalışıyorlar sesslizk için..
    ona ragmen soğugutucunun sesini duymuyorum hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 22 Şubat 2016; 12:02:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tns1

kendini tatmin mi ediyorsun? rahatladın mı bari.

edit: g430 ile g230 arasındaki tek fark sahte 7.1 desteği için ucunda gelen ses kartı. g230 un mikrofonunun sesi az iletmesi haricinde hiçbir eksiğini görmedim şu güne kadar. Dolby Digital Plus ile sanal surround açtığımda efsane ötesi ses veriyor

g230 ile g430 arasında aralarında uçurum varmış da. g430 g230 u mikermiş de.... hey Allahım çocuklarla uğraşıyoruz şu forumda

Sana 30$ a düştü diyen mi var? Bana maliyetini, cebimden çıkan parayı söyledim ki o zaman kargo sıfırlattım + 5$ courtesy vardı.

O zaman sana 25$ dedim ya düzeltiyim bari 0$ a alınan Gamecom 780 göstereyim belki böyle tatmin olursun.

Sırf shop vs demeyin diye telden çektim

0$ a mal etmişim sen hala 30$ g230, yok G430 30$ a hiç düşmedi yok bilmem ne

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

THE BOMB HAS BEEN PLANTED.

Amazon Türkiye'ye gönderiyi kapatacakcılar ve dileniyorsunuzcular birazdan damlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 128MilyarDolar -- 22 Şubat 2016; 12:00:28 >

• kargo sıfırlatma Operation 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

kargo sıfırlatma Operation 1

Söyleyin aga çok zor değil. Rica edin durum böyle böyle diyin zaten uygun görürlerse sıfırlarlar. Ortada hile, hurda falan yok. Karşında aklı selim bir müşteri hizmetleri var senin her bilgini görüyor, her yaptığın hareket ekranında çıkıyor. O insanı kandırman zaten mümkün değil. Sen iyi niyetliysen zaten adamlar kalkıp da bu tür güzellikler yapmıyor bırak güzelliği adam akıllı cevap bile vermiyor.

Ama burada ki bazı tipler yok kargo sıfırlattın da yok amazon gönderi kapatacak da yok sizin yüzünüzden alışveriş yapamıcaz a bla bla bla.

Sıfırlattım, sıfırlatıyorum diğer gönderilerde de sıfırlatıcam

SANA NE

Edit: Söylemicektim ama o kişi de artık kusura bakmasın. 7/24 burada takılan, sürekli birilerine yardım etmeye çalışan bir üyemiz aynı bu şekilde kargo sıfırlatmadan falan bahsettim diye bana mesaj atmıştı. Aynen mesajını kopyalıyorum.

Hocam bu tür şeyleri konuda söyleme lütfen. Herkes öğrenirse bir anlamı kalmıyor işte bunu neden göremiyorsunuz. Zaten bunu bilen biliyor bırak söyleme ki bizde kalsın. Konuda ki üyelerin çoğu yılda 1-2 alışveriş yapıyor kargo ödeyebilir ama bizim gibiler yılda 15-20 alışveriş yapıyor. Umarım anlatabilmişimdir :)

Bu mesajı atan adam BF zamanı bana kargo sıfırlatırsan banlanırsın diyordu

Burada ki adamlar da hala uyuyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 128MilyarDolar -- 22 Şubat 2016; 12:17:38 >

• aşağıdaki cihaz trde çalışmaz mı, eğer öyleyse nasıl bir aparat almam lazım?

http://www.amazon.com/gp/product/B0039NM530?colid=11O1EMDQ4SPPN&coliid=IQ1HFI13E37SJ&psc=1&ref_=wl_it_dp_o_pd_nS_ttl

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: Salvoo

quote:

Söyleyin aga çok zor değil. Rica edin durum böyle böyle diyin zaten uygun görürlerse sıfırlarlar. Ortada hile, hurda falan yok. Karşında aklı selim bir müşteri hizmetleri var senin her bilgini görüyor, her yaptığın hareket ekranında çıkıyor. O insanı kandırman zaten mümkün değil. Sen iyi niyetliysen zaten adamlar kalkıp da bu tür güzellikler yapmıyor bırak güzelliği adam akıllı cevap bile vermiyor.

Ama burada ki bazı tipler yok kargo sıfırlattın da yok amazon gönderi kapatacak da yok sizin yüzünüzden alışveriş yapamıcaz a bla bla bla.

SANA NE

Birşey demedim fakrındaysanız sadece kargo sıfırlatma Operation 1 yazdım.
    İsterseniz 1000 kere sıfırlatın.
    BANA NE...

• Ama şunu söyliyim bir kaç alışveriden sonra mail gelebilir :) . Ve sadece kargo sıfırlatmaktan dolayı ban bile yiyebilirsin. Tecrübeliyim ama ban yemedim . Yiyen gördüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Salvoo

quote:

SANA NE

Birşey demedim fakrındaysanız sadece kargo sıfırlatma Operation 1 yazdım.
    İsterseniz 1000 kere sıfırlatın.
    BANA NE...

Yok hocam sana gibi oldu ama sana bir şey demiyorum. Yanlış anlaşıldıysa affola.

Senin alıntın üzerinden bu tür şeyleri sorun edenlere yazdım.

• Bu arada gtx980ti almak isteyenler,
    tereddüt edenler ,
    gümrük vergisi iade olabilir mi diye soranlar_?
    Dün akşam gümrük iademi yapmışlar..
    MSI GTX980Ti 6G GAMING EKRAN KARTI =ortalama 1950TL ye gelmiş oldu.
    Neredeyse ülkemizde GTX980 fiyatına gtx980ti

@Salvoo : Estağfurullah hocam.Her koyun kendi bacagından asılır hocam varsa bir kusur adamlar zaten banlarlar..
    rica etmekte ben kusur görmuyorum bence kargo indirimi için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 22 Şubat 2016; 12:28:53 >

• Chronotide kullanıcısına yanıt
    En büyük zevkim insanlara çöp mal aldırmak hahahha. Sadece oyun oynamak için alınacaksa bence yeterli bir kulaklık. Ben dünyanın en iyisi en mükemmel kulaklığı daha iyisi yok demedim. Adam almak istemiş kötü değil dedim sadece. Ezbere konuşan ben değilim çamur gibi sesi var ne demek 5 liralık kulaklıkla karşılaştıracak kadar ne yaşadın sen. 4 tane kulaklığım var şuan kraken chroma sadece oyun oynarken kullandığım kulaklık ve yeterli bence. Krakeni 7 saat taktığım günlerde oldu benim başımı sıkmadı veya bir ağrısı olmadı. Şizofren değilim razer da babamın malı değil kendi tecrübelerimden konuşuyorum. Malzeme kalitesi yerde demekle zaten ezbere konuşan kim gördük. Şık diye elbette bir oyun kulaklığı alınmaz ama şık olması bir + ise bunu belirtmek gerekir sadece bu.

Neyse bura bir forum sitesi bu konuda en yararlı başlıklardan bir tanesi. Biraz daha düzgün yazmaya dikkat et bir deha ki sefere. Nasıl bir hırsla saldırmışsın anlamadım. Şimdi sende beni rezil edecek uzun bir şey yaz konu kapansın sayfalarca tartışma olmasın .

• 
Sayfa: önceki 42254226422742284229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.