Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir (10 Mobil) - 8 Masaüstü10 Mobil
260.291
Cevap
2.943
Favori
13.388.504
Tıklama
Giriş
    11 Mesaj

Aradaki 0.3 Amper farkı fazlaysa sıkıntı olmaz, çünkü amper dediğimiz şey cihaz ihtiyacı kadar amper çeker. eğer düşükse de bir problem yaratacağını düşünmüyorum çünkü çok az bir fark ve genelde aletlere kullanımından fazla amper adaptörlerle sunuyorlar. Sıkıntısız kullanabilirsiniz, bir problem yaratmaz.
    |
    |
    Varyemez Amca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bugün elime ulaştı kulaklığı gayet bağendim şuana kadar bir sıkıntısı yok ses kalitesi gayet güzel baslar iyi.Özellikle cs oynayanlara tavsiye ederim.
    http://www.amazon.com/gp/product/B005EQE0YM?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

Orijinalden alıntı: Hauntblast

Hocam şu benim günleri gösteren kırık oku saatçiye yaptırttım da fotoğrafını koyayım mı sence ?
    quote:

Orijinalden alinti: Hauntblast

Hocam su benim günleri gösteren kirik oku saatçiye yaptirttim da fotografini koyayim mi sence ?

Sen bilirsin.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ibocan06

Hocam çok pahalı olmasa da orta segment bişeyler arıyorum cam da falan da kullanabileceğim bir mouse. Bunlar da o özellik oluyor mu?

M570 Trackball
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mobius 1

Asus ekran kartı garantisi burada geçerli mi?
    quote:

Orijinalden alynty: Vaas.

Asus ekran karty garantisi burada geçerli mi?

Maalesef.
    |
    |

7 şubatta sipariş vermiştim bugün elime ulaştı. 189 tl ye geldi urun.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |

• Onbaşı
    23 Mesaj

teşekkürler hocam, sağolun
    |
    |
    dengesek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar merhaba. Amazondan yaptigim 3. alisveris sonucunda ender gorulen bir kaza basima geldi. Kargom kayboldu sanirim. Ayin 10'unda siparis verdim. Kargo gelis tahmini 1 Martti. Kargomu takip ediyorum pts.net ten fakat 16'sinda veri girisi yapildi, varis bekleniyor yaziyordu. 19'unda ise gecikme dedi. Ben de 2 dakika once amazonla konustum ve oradaki gorevli kargomun kayboldugunu soyledi. 2 tane urun almistim. Birisini hizli kargoyla gonderebilirim ama digerine bir sey yapamam, refund yaparim eger stoktaysa tekrar alirsiniz dedi. Tamam ama stokta yoksa bu durumda beni magdur etmis olmazlar mi? Ayakkabi almistim indirimdeyken... Bu durumla daha once karsilasan varsa yardimci olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu fiyata kaçmaz.Aman diyeyim!

Corsair AC CW-9060009-WW CPU Cooler Hydro H100i S115 1156 1366 2011 AM2 AM3https://www.amazon.com/dp/B00B0SAX6M/ref=cm_sw_r_sms_awd_ImgYwb87T1W2W

|
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

Amazon'dan Ps4 dü 2014 aralık ayında satın aldım. Kutudan çıktığında disk alıp-vermede sorunluydu. O zaman mail attığımda iade edin dediler bende iade etmemiştim. Çok fazla büyük bir sorun değil diye düşündüm. Hata yapmışız. Cihaz gittikçe kötüleşti diskleride çizmeye başladı son günlerde. çare olarak ilk sony Türkiye ile görüştüm ntsc cihazlar farklı tamir olmayabilir olursada ücretli tamir edebiliriz dediler. Fazla uzatmadan Amazon'a mail attım ve iade kabul edildi.Açıkçası verilen hizmeti suistimal etmek gibi bir niyetim yok. Çünkü cihaz fabrika çıkışlı hatalı. Benim hatam zamanında iade etmemek oldu.niyetim Amazon'a geri iade etmek. Durumu mail attım ve cihazı iade edebilirsiniz dediler. Ama iade için herhangi bir form gönderilmedi. Gelen Mail'de sadece iade adresi, nedenini ve iade ettiğimde ödediğim kargo ücretini mail atmamı istedi. Bu şekilde göndersem iadede sıkıntı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xdian -- 20 Şubat 2016; 15:14:52 >
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

• Yarbay
    72437 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kartel1

Arkadaslar sizdede boyle mi mobilden sayfayi actigimda cince karakterler cikiyor

Evet forumun hatası.
    |
    |

Orijinalden alıntı: teote

Bu fiyata kaçmaz.Aman diyeyim!

Corsair AC CW-9060009-WW CPU Cooler Hydro H100i S115 1156 1366 2011 AM2 AM3https://www.amazon.com/dp/B00B0SAX6M/ref=cm_sw_r_sms_awd_ImgYwb87T1W2W

Aşkolsun bize de mi sazan.avi
    |
    |

Orijinalden alıntı: Xdian

Amazon'dan Ps4 dü 2014 aralık ayında satın aldım. Kutudan çıktığında disk alıp-vermede sorunluydu. O zaman mail attığımda iade edin dediler bende iade etmemiştim. Çok fazla büyük bir sorun değil diye düşündüm. Hata yapmışız. Cihaz gittikçe kötüleşti diskleride çizmeye başladı son günlerde. çare olarak ilk sony Türkiye ile görüştüm ntsc cihazlar farklı tamir olmayabilir olursada ücretli tamir edebiliriz dediler. Fazla uzatmadan Amazon'a mail attım ve iade kabul edildi.Açıkçası verilen hizmeti suistimal etmek gibi bir niyetim yok. Çünkü cihaz fabrika çıkışlı hatalı. Benim hatam zamanında iade etmemek oldu.niyetim Amazon'a geri iade etmek. Durumu mail attım ve cihazı iade edebilirsiniz dediler. Ama iade için herhangi bir form gönderilmedi. Gelen Mail'de sadece iade adresi, nedenini ve iade ettiğimde ödediğim kargo ücretini mail atmamı istedi. Bu şekilde göndersem iadede sıkıntı olur mu?

Dostum öncelikle geçmiş olsun ama bu soruyu bana değil yetkili birine soracaksın, Chat'e bağlan.
    |
    |

• Yarbay
    2723 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Varyemez Amca

30 ocakta sipariş verdiğim asus vx248h monitör elime ulaştı. Gümrük işlemleri teslimat süresinin uzamasına sebep oldu ama nihayet ulaştı.
    http://www.amazon.com/gp/product/B00GMGHCVG?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o03_s00

Arkadaşlar bir sorum olacak bilen arkadaşlar ilgilenirse sevinirim. Monitör adaptörünün ucu eski laptobumun adaptörüyle uyumlu olduğundan onu kullanmayı düşünüyorum. voltaj olarak ve hertz olarak uygun olsalar da aralarında 0.3 amperlik bi akım farkı var. Bu akım farkı monitöre zarar verir mi?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Dostum hayırlı olsun güle güle kullan,

189$ ürünün fiyatı gördüğüm kadarıyla, üstüne ne kadar kargo + vergi çıktı ?

• Yüzbaşı
    499 Mesaj
    ev/ses sinema sistemi önerisi olan var mı ?
    |
    |

Satıcıyla ilgili olumsuz geri bildirimler var. Fullfilled değil. sorun çıkabilir.
    |
    |
    teote kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fiyat çok uygun ama şeytan dürtüyor

|
    |
    dogmatik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: alikara123

Arkadaslar merhaba. Amazondan yaptigim 3. alisveris sonucunda ender gorulen bir kaza basima geldi. Kargom kayboldu sanirim. Ayin 10'unda siparis verdim. Kargo gelis tahmini 1 Martti. Kargomu takip ediyorum pts.net ten fakat 16'sinda veri girisi yapildi, varis bekleniyor yaziyordu. 19'unda ise gecikme dedi. Ben de 2 dakika once amazonla konustum ve oradaki gorevli kargomun kayboldugunu soyledi. 2 tane urun almistim. Birisini hizli kargoyla gonderebilirim ama digerine bir sey yapamam, refund yaparim eger stoktaysa tekrar alirsiniz dedi. Tamam ama stokta yoksa bu durumda beni magdur etmis olmazlar mi? Ayakkabi almistim indirimdeyken... Bu durumla daha once karsilasan varsa yardimci olabilir mi?

Seni niye mağdur etmiş oluyorlar? Kargoda kaybolması Amazon'un hatası değil ki. Tam tersine sana bir ürünü hızlı kargoyla göndereceklerini söylüyorlar. Ötekini de refund edeceklermiş işte. Stokta yoksa da paran her türlü sende kalmış oluyor. Mağdur olduğun yok tam tersine adamlar seni memnun etmeye çalışıyor daha ne istiyorsunuz bu adamlardan ben cidden anlamıyorum.

• Onbaşı
    37 Mesaj

http://www.amazon.com/Kingston-2133MHz-Non-ECC-HX421C14FBK2-16/dp/B00TY6A1LY/ref=sr_1_2?s=pc&ie=UTF8&qid=1455979883&sr=1-2&keywords=DDR4

Kingston HyperX FURY Black 16GB Kit (2x8GB) 2133MHz DDR4
    Price: $69.84

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ertugh -- 20 Şubat 2016; 16:54:21 >
    |
    |
    Goodboy12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.