Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.714
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42154216421742184219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    asıl amazonun sattıkları sahte
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Bu h100i v2'deki vergi istenmeme olayı nedir ilk defa görüyorum

Bu ürünleri bizim ülkede bir karşılığı olmadığı için, kategoriye sokamamışlar ondanmış.
  • Hiç güneş gözlüğü alabilen oldu mu? Benim baktıklarımın tr ye gönderimi yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlızkurt007 kullanıcısına yanıt
    Tamamen keyfine kalmış , vergisiz olması avantaj . Her an vergi gelebilir ama
  • UstaUser kullanıcısına yanıt
    kulaklıktan önce ilk önemli olan ses kaynağı. ses kaynağınız diyelim ki100 üstünden 40 kalitesinde ses veriyor. ama gittiniz 100 üstünden 100 ses veren en iyi kulaklığı aldınız.
    bu durumda alabileceğiniz ses kalitesi en fazla 40 olacaktır.

şimdi elinizde ki kulaklığa gelince mesela elinizde ki kulaklık 100 üstünden 20 kalitesinde ses veriyorsa, telefon 40 sa, alabileceğiniz ses kalitesi 20 oluyor.

cep telefonlarından hiçbir şekilde 40 kalitesini geçemeyeceğiniz için çok pahalı bir ürün almanıza gerek yok. razer kullanmadım, ancak bilimum 5$ lıktan 100$ lığa kadar kulaklığım var ve telefonumda aralarında çok az ses farkı oluyor. ne zamanki amplikatör takıyorum o zaman fark ortaya çıkıyor. Cep telefonu ile dış ortam kullanımda kulaklığı bozabileceğinizide düşünürsek ucuzunu alın. Birde mümkünse dinleyerek alın her kulaklığın sesi farklı ve her kulağında zevki farklı. Burda ekşide sağda solda övülen koss kulaklığı aldım hiç beğenmedim. 48 saat burn in yaptım yine beğenmedim. ama herkes beğeniyor.

• murat sana özelden bir şey söyliycem müsade edermisin kardeşim
  • Arkadaşlar bir tanıdığıma otomatik saat leri için watch winder alıcaz . Malum Türkiye de fiyatları baya bir tuzlu.

Aşağıda ki linkte bulunan cihazı beğendik.

1-Yanlız Sold by Cart Wheel Deals and Fulfilled by Amazon. Gümrük vergisi var limiti geçtiği için . Bu şekilde alsak gümrükte sıkıntı çıkar mı ?

2-Amazon kargoluyor sanırım ? This item's packaging will indicate what is inside. To cover it, select Ship in Amazon box on the checkout page.

3-Power adapter included (110-240V). Türkiye de kullanabilir miyiz ?

http://www.amazon.com/Versa-Quad-Watch-Winder-Black/dp/B00H9KWSWM/ref=sr_1_58?s=apparel&ie=UTF8&qid=1456058805&sr=1-58&nodeID=378532011&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

• Evet silverstone o soğutucusunu biliyorum güzel aslında onu almak daha mantıklı dediğin gibi vergi sınırında herhalde...Peki hangi modeli almalıyım ?

TD02-LITE
    TD03-LITE
    TD02-SLIM
    Hocam corsair h100i v2 yi al geç hiç uğraşma . Rma sı çok güçlü, bir sıkıntında yardımcıda oluyorlar .
  • fangshadow F kullanıcısına yanıt
    Sennheiserdan başka kulaklıkların dış ortamda dürülüp bükülüp cebe sokulmasıma toleransı olmaz bir sennheiser böyle durumlarda 3 seneyi görebiliyor kablosu çok sağlam ve elastik.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    İyiymiş, amazon'da satılıpta türkiyede satılmayan binlerce ürün var (özelliklede oem) keşke hepsine yapsalar aynısını
  • teote kullanıcısına yanıt
    Dostum ben daha kaliteli bir şey arıyorum açıkçası. Yani gerekirse 300 tl vereyim ama para verdiğime değsin anlatabildim mi? Bide onu indirimde denk getirdikmi burda yada amazon'da tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :S

Hocam corsair h100i v2 yi al geç hiç uğraşma . Rma sı çok güçlü, bir sıkıntında yardımcıda oluyorlar .

hocam öyle ama çok pahalı o kadar verecek param yok malesef en fazla şöyle 85 dolar falan gerçi vergi altında olması lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Sennheiserdan başka kulaklıkların dış ortamda dürülüp bükülüp cebe sokulmasıma toleransı olmaz bir sennheiser böyle durumlarda 3 seneyi görebiliyor kablosu çok sağlam ve elastik.

kullanıma bağlı. sizde 3 seneyi görür başkası ilk gün anahtara sürter çizer. dış ortamda kullanılacaksa ya çok iyi kollanmalı yada ucuz ve performanslı olup seçilmeli bozulursa sorun çıkarmasın.

kablo olarak 2 sene önce aldığım brainwavz 10$ lık kulaklık çok sağlam çıksada 1 kulağı gitti. 10$ olduğu için acımadım ama pahalı bir ürün olsa acırdım. şuan dışarda monster kullanıyorum kablosu oldukça sağlama benziyor ama ne kadar dayanacak göreceğiz.
  • http://www.amazon.com/gp/product/B014H2OZAC?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_sfl_title_2&smid=ATVPDKIKX0DER

http://www.amazon.com/gp/product/B014H2P89O?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_sfl_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER

bu ikisi türkiyede çalışır mı?
    ampullerde volt akım farkı vb oluyor mu?
    teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fangshadow F kullanıcısına yanıt
    senelerce sony philips panasonic vs bilimum kulaklıkları denemiş biri olarak 3 sene bana dayanıyorsa helal olsun o kulaklığa verdiğim para sennheiser boşuna iyi bir marka değil sebepleri yazdığım gibi ses kalitesi ve zenginliğide cabası.
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    120v ile çalışır onlar türkiyede kullanılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djinn_inc -- 21 Şubat 2016; 15:50:57 >
  • teşekkürler bilgi için
    Hyper 212 evo tam bir f/p ürünü bütceyi zorlamadan ..
  • geberit kullanıcısına yanıt
    hangi modeli?

bu arada konuyu kaçırmadıysanız UstaUser adlı kullanıcı 6-7$ lık panasonic bana yetermi diyordu. kendisine tavsiye verebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 42154216421742184219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.