Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4211. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.421
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42094210421142124213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anlat durumunu ben de tommy den gömlek almıştım m beden istememe rağmen xl göndermişler, geri iade etmemi söylediler ben de iade ettim ve hesabıma 40 $ hediye çeki tanımladılar ben de yenisini almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eg90 -- 20 Şubat 2016; 18:56:52 >
  • 20dakika önce konuştuk.$60 a düşebilir bu hafta dediler.Alacak arkadaşlar takip etsin
    Samsung 850 Evo 250GB
  • Mesajiniz icin tesekkurler. Biraz daha bekleriz sorun degil. Hayirli aksamlar dilerim ;)
  • eg90 kullanıcısına yanıt
    Cok iyi olmus hocam. Amazon zaten magdur etmez, malumunuz Turkiyedeki firmalar gibi islemiyor duzen. Musteriyi baslarinin ustunde tutuyorlar... Tekrardan hayirli olsun :)
  • http://www.amazon.com/gp/product/B010MVJM5K?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=A2SFKRF5TPZMT5

Iphone 6 için aldım fiyatı iyi geldi Türkiye fiyatına göre. 10$ varsa 5$ gibi çok ucuz bir rakama alınıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote

Bu fiyata kaçmaz.Aman diyeyim!

Corsair AC CW-9060009-WW CPU Cooler Hydro H100i S115 1156 1366 2011 AM2 AM3https://www.amazon.com/dp/B00B0SAX6M/ref=cm_sw_r_sms_awd_ImgYwb87T1W2W

Satıcı amazon değil. +99$ kargo ve vergi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

Cok haklisiniz hocam. Ilk defa boyle bisey yasandigi icin biraz kaygilandim ve heyecanlandim. Dedikleriniz dogru, tam tersine ellerinden geleni yapiyorlar. Sadece sundan dolayi biraz uzulmustum. O ayakkabiyi 2 ay kadar beklemistim ve fiyati dusunce aninda siparis gecmistim. Boyle bir sey olunca da biraz uzuldum ve sinirlendim. Fakat daha sonra anlasildi ki kargom kaybolmamis su an yoldaymis. Size de saygi cercevesi icerisindeki bu yorumunuzdan oturu tesekkur ediyorum

Rica ederim. Kargonuzun kaybolmamasına sevindim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeynelabidinx

20dakika önce konuştuk.$60 a düşebilir bu hafta dediler.Alacak arkadaşlar takip etsin
    Samsung 850 Evo 250GB

250 EVO 60$ ?

Hiç bir zaman o fiyata düşmedi. 60$ beklemek hayal olur. İndirim olabilir tabiki eskisi gibi 72-73$ dan verebilirler ama 60$ a komik bi rakam.
  • camelcameldan daha güncel şekilde fiyat gösteren sitenin adı neydi arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

camelcameldan daha güncel şekilde fiyat gösteren sitenin adı neydi arkadaslar?

İlk sayfa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artos 10 kullanıcısına yanıt
    Sana kargo ve vergi mi fazla geldi hocam fiyata bakmadın herhalde .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goodboy12 -- 20 Şubat 2016; 20:10:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

camelcameldan daha güncel şekilde fiyat gösteren sitenin adı neydi arkadaslar?

İlk sayfa.

sorry
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goodboy12

Sana kargo ve vergi mi fazla geldi hocam fiyata bakmadın herhalde .

Chat e bağlandım kargoyu silerseniz alırım dedim silmediler

• Yav bana gülmeyin ama bu 0216GCARDS kodu girdiğimiz kutucuk bende gözükmüyo acaba bişey mi engelliyo yoksa sitede yok mu bulamadım kutucuğu
  • beyler ps3 e 3,5 inch hdd sokabilirmiyim
  • http://www.amazon.com/Sphero-R001-BB-8-App-Enabled-Droid/dp/B0107H5FJ6

Star wars droid i alan veya inceleyen var mı ? Sardim bu aralar inceliyorum

• merhaba arkadaşlar, skechers air alacağım kardeşime, boynerden denedi, 11 us 45 eu numara, amazon size chartda ise 11.5 us 45 eu ye denk geliyor hangisine göre seçim yapmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFenci

beyler ps3 e 3,5 inch hdd sokabilirmiyim

Hayır sadece laptop hdd'i yani 2,5" takabilirsin...
  • Yorumlar fena :)))

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Thermaltake Massive Notebook Cooler
    http://www.amazon.com/gp/product/B00J0NZYOK?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

Gündüz %15 kupon vardı 26$a aldım kargo hariç. Bilginize
  • 
Sayfa: önceki 42094210421142124213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.