Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mustafa1248 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir (12 Mobil) - 7 Masaüstü13 Mobil
260.294
Cevap
2.943
Favori
13.389.569
Tıklama
Giriş
    2922 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

aldığım kalem bugün elime ulaştı. allah yardımcı olan tüm arkadaşlardan razı olsun, sağolun. yavaş kargoyu seçtim. 5 şubatta siparişi verdim. 10 şubatta yola çıktı. 16 şubatta izmir'deydi. bugün de elime ulaşmış oldu. erken gelmesine mi(çin'den 2 ayda gelen postalara alışmışız) yoksa 45 liralık kalemi 15 liraya aldığıma mı sevinsem bilemedim.

www.hepsiburada.com/uni-ball-kuru-toga-t-donen-mekanizmali-0-5-kursun-kalem-1-li-m5-450t-p-OFISUNIM5450-S?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.nelk.ofis.urun.pla&gclid=COr7-YSqg8sCFckaGwodAWkDrwww.hepsiburada.com/uni-ball-kuru-toga-t-donen-mekanizmali-0-5-kursun-kalem-1-li-m5-450t-p-OFISUNIM5450-S?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.nelk.ofis.urun.pla&gclid=COr7-YSqg8sCFckaGwodAWkDrAA
    Aynısı değil mi?

evet, aynısı.

bu arada bir tavsiye :

http://www.atagoz.com.tr/
    ...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Yarbay
    3338 Mesaj

Hayır. Siz bulamadınız ama iyi baksanız bulurdunuz. Neyse ben cevaplayayım o kampanya Türkiye de geçmiyor.
    |
    |
    shakircan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    beyler amazondan klavye alanlar TR olayını nasıl çözüyorlar yani ben hayatta türkçe karakter olmayan klavyeyi kullanamam nasıl çözüyorsunuz acaba bu meseleyi tr klavye seçeneği varmı amazonda hiç?

Guild Wars 2: Zaris.5076
  • Yarbay
    3338 Mesaj

Logitech klavyelerinin çoğunda logitech global tr tuş takımı yolluyor. Tr tuş takımı olmayan klavyeleri alanlarda genellikle 10 parmak- bakmadan klavye kullandıkları için sıkıntı yaşamıyorlar.

Ama bunları yorumlamadan alan ve 10 parmak bilmeyen kişiler zorluk çekiyorlardır.
    |
    |
    Zaris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bende g910 orionspark var 79 dolara bf den almıştım tr layout var mı onda henüz gelmemişti o vakitlerde
    |
    |
    :S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Zaris

beyler amazondan klavye alanlar TR olayını nasıl çözüyorlar yani ben hayatta türkçe karakter olmayan klavyeyi kullanamam nasıl çözüyorsunuz acaba bu meseleyi tr klavye seçeneği varmı amazonda hiç?

Klavyenin tuslarinin yerleri ayni zaten sadece çşö ğ harfleri farkli benm gibi bakmadan yazanlar icin hic bir sikinti olmuyor ama klavyeye bakarak yazanlar icin sikinti arzediyor evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    169 Mesaj
    16 şub 2016, Salı 15:36 Veri Girişi Yapıldı; Varış Bekleniyor
    19 şub 2016, Cuma 09:23 Gecikme DUE TO LATE ARRIVAL OF AIRCRAFT

:(

Bugün yola çıkar büyük ihtimal.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    teote kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2404 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: recruit1

hocam aşağıdaki linki ilk sayfaya mutlaka ekle.

philips avent 2'li emzikler 2,78$'den başlayan fiyatlarla (ürünler made in usa. türkiye fiyatı indirimsiz 35-40tl arası):http://www.amazon.com/s/ref=sr_st_price-asc-rank?keywords=avent+soothie&fst=as%3Aoff&rh=i%3Aaps%2Ck%3Aavent+soothie%2Cp_n_shipping_option-bin%3A3242350011&qid=1455800813&sort=price-asc-rank

Tamamdır ama ilk sayfa şuan iptal, birşey kopyalayınca sayfa çöküyor 2.mesaja denerim.

Hocam pazargünü ebebekten 31 liraya aldım aynı emziği :( nasıl bir kar koyma nasıl bir kazanç ve vergi ülkesiyiz lanet gitsin...

• Yüzbaşı
    684 Mesaj

Yok diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SirCourage kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

R9 380, GTX 960, GTX 970 gibi birşey...

logitech sadece g710 serisinin tuşlarını bir sefere mahsus yolluyor diğer seriler meçhul
    |
    |
    :S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Bende de durum ayni kardesim , ucakta gecikme oldugu yaziyor, siparisimiz ayni ucakta demekki.

Büyük ihtimal öyle aynı uçakta dediğiniz gibi . Bekliyoruz o zaman yapacak bir şey yok gibi :)
    |
    |

F/P R9 380, r9 380 modellerinde cw var diye bir şey duymadım şimdiye kadar gtx 960 da duymustum gtx 970 de zaten adı çıkmıştı cw den ötürü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 19 Şubat 2016; 14:03:00 >
    |
    |
    mcake± kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

amazonun tabloda 9 u 42,5 olarak gösterince emin olamamıştım
    42,5 alsam iyi olur gibi, skechers satan yerlerden denedim, 42,5 ta üste çok hafif tırnağım değiyordu ama ön taraf iyiydi
    ayakabı zamanla genişleme yapmıyorsa, ayağın şeklini alıyorsa 42,5 ideal gibi
    |
    |
    sünnetçi34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2005 Punto Shine 1.3 Dizel MJ 70 hp (Eylül 2013- Nisan 2014)- 2001 Mazda 626 2.0i Sedan (Ocak 2015-Temmuz 2015)-1994 Mazda 626 2.0i Sedan (Ağustos 2015-)
    Panasonic Plasma TX-P42GW30 (Nisan 2012-Mayıs 2014)
    DeXteR-Prison Break-Rome-Better Call Saul-Band of Brothers-The Walking Dead-Breaking Bad-Boardwalk Empire-Lost-How I Met Your Mother-Vikings-House M.D.
  • Yarbay
    3721 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

F/P R9 380

960 ile 380 aynı performans fakat 960 daha ucuz. 380 nasıl f/p oluyor?
    ❖ Ryzen 5 3600 @4.2ghz ❖ XFX RX5600 XT Thicc II Pro ❖ ASUS B350 Prime Plus ❖ Gskill Ripjaws V 16GB 3333mhz ❖ ACER XF240H 144Hz Freesync ❖ XPG XS8200 Pro 512GB ❖ Crucial BX100 240GB ❖ WD 2TB Blue ❖ Corsair 300R ❖ Corsair VS650 80+ ❖ Asus TUF M3 7000DPI ❖ Hyper X Cloud II ❖ Razer Goliathus XXL ❖
  • Yüzbaşı
    761 Mesaj
    skechers ayakkabılarda 5$ kod geçiyor mu? bilen var mı?

ayağımda amazondan alınma skechers var... US 9,5 numara = 42,5 EUR modele tekabül ediyor...ona göre alın...

model şu

http://www.amazon.com/Skechers-Sport-Skech-Freeze-Oxford/dp/B00R2J93BY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1455882731&sr=8-1&keywords=skechers+air+2
    |
    |
    DarK PaSSenGeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Salvoo

quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

F/P R9 380

960 ile 380 aynı performans fakat 960 daha ucuz. 380 nasıl f/p oluyor?

yanlışın var 380nin performansı 960dan daha iyi hemde 380 50 tl daha ucuz 'amazonda'

Orijinalden alıntı: ekksl6

ayağımda amazondan alınma skechers var... US 9,5 numara = 42,5 EUR modele tekabül ediyor...ona göre alın...

model şu

http://www.amazon.com/Skechers-Sport-Skech-Freeze-Oxford/dp/B00R2J93BY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1455882731&sr=8-1&keywords=skechers+air+2

hocam 42,5 seçince Türkiyeye gönderim yoktur diyor nasıl aldınız acaba ?
    |
    |

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,259
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.