Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.620
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42054206420742084209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam editledim haklısınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Aynen hocam editledim haklısınız

Gene en kötü yerini bırakmışsınız, tam suistimallik olmuş bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: promise899

http://www.amazon.com/dp/B00MQSMEEE/ref=gbps_img_s-3_4522_1aef0be8?smid=A2KUZVNQ9LP7N9&pf_rd_p=2409764522&pf_rd_s=slot-3&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1WKTNXSTHT4S5G07FT75

Şu ürün acayip inidirme girmiş ama Türkiyeye göndermiyorlar İşe Bak.

Harbiden evladiyelikmiş.

• Arkadaşlar bu ürünü Almanya'daki birisi kaç paraya alabilir , ? Ürün 19,99 Euro + kargo ne kadar olur ?

Kargo bedava olur My olursa ne kadar daha almak Kazım birşey Almanya Amazon'dan .

Bilen biri özel mesaj atarsa sevinirim . Arada kayboluypr mesaj .

http://www.amazon.de/Sabrent-Premium-Aluminum-Kartenleser-HB-MACR/dp/B012YISEJY/ref=sr_1_fkmr0_1?ie=UTF8&qid=1455917254&sr=8-1-fkmr0&keywords=Sabrent+Premium+3+Port+Aluminum+USB+3.0+Hub+with+Multi-In-1+Card+Reader

Bu aslında Amazon com da 20 dolar ama sadece bu Tr ye yollanmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 11:24 PM Package has left the carrier facility
    Edison, NJ, US

Burada kaldı ilerlemiyor 1 gündür olan varmı aynı durumda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

11:24 PM Package has left the carrier facility
    Edison, NJ, US

Burada kaldı ilerlemiyor 1 gündür olan varmı aynı durumda?

i-parcel ile geldiğini varsayarak i-parcelden türkiyeye doğru geliyo şu an kargon. i parcelin sitesinden bakarsan türkiyeye geldiği yazar.
  • Hocam 2TB olan diskin dönüşüm hızı 5400Rpm yani bildiğiniz 2.5'' lik laptop hdd'lerin donusum hızı var. Veri aktarma olsun , oyun oynarken olsun. Donusum hızı yavas olduğundan ister istemez 7200Rpm'e göre yavaslık hissedersiniz. Hea yok ben sadece depolama olarak kullanacağım bilgilerim her zaman sağlam ve güvende olsun derseniz o zaman yavasda olsa bir sorun teskil etmez. Hız aramıcaksınız.

Ürünü almak isteyen arkadaşların dikkatine.Bu WD RED serisi Ürün 5400Rpm'dir. WD RED PRO serisi 7200Rpm'dir.

Benim şahsi görüşüm ben olsam 5400Rpm'e bu zamanda gidipde para vermem. Almak isteyenlerede saygı duyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 20 Şubat 2016; 8:21:56 >
  • Exported i-Parcel and in transit to country of destination
    böyle yazıyor geliyor anlaşılan teşekkür ederim

• PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Amazon'dan yapmış olduğum ilk birkaç alışverişimde, İş Bankası bir miktar fahiş kurdan dönüşüm yapıp ekstreye yansıtmıştı. İrtibata geçip kur dönüşümlerinde daha makul seviyelerden işlem yapmalarını rica ettim.

Şu anda kur hesaplamalarını şu adresteki İş Bankası Gişeleri bölümünde yer alan döviz satış kuru üzerinden yapıyorlar ve hasapta milim şaşma olmuyor. Yani kredi kartına ne kadar yansıyacağını tam olarak biliyorum : ''http://www.isbank.com.tr/TR/fiyatlar-ve-oranlar/doviz-kurlari/Sayfalar/doviz-kurlari.aspx''

Örnek olsun diye, şu an için Dolar kuru 3.01.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caunian -- 20 Şubat 2016; 9:04:38 >
  • Ignite kullanıcısına yanıt
    Kurutmuşlar
  • Merhaba,

Amazon'un satış sonrası hizmeti gerçekten çok mükemmel. İlk önce Murat Bey ve sizin bana verdiğiniz alışveriş cesaretten dolayı teşekkürler.

http://www.amazon.com/gp/product/B00KQCOV5C?psc=1&redirect=true&ref_=od_aui_detailpages00

Yukarıdaki linkteki 16 gb DDR3 ram ürününü 3 gün önce 71,99$'a satın almıştım, ürünüm hızlı şekilde kargo yapıldı şu anda da yolda, bugün sabah kargomu kontrol etmek için siteye girdiğimde baktım ki ürünün satış fiyatı 64,99$'a düşmüş onu fark ettim. Amazon assistant'a sadece ürünün fiyatı düşmüş çek vs. gibi yardım eder miisiniz dedim. Hemen 7,00$ kredi kartıma refund/geri iade verdiler. Gerçekten de çok şaşırdım. Harbiden aşmışlar adamlar helal olsun. Bizim sitelerimiz hiç bir zaman böyle olamazlar sanırım.

Bundan sonra kararlıyım mümkün olduğunca alışverişlerimi amazon.com'dan yapacağım.

İyi günler.

• Arkadaşlar Sound Blaster Z bf'de cyber monday'da falan fiyatı ne kadara düşmüştü bilen var mı? camecamel'i açamıyorum o yüzden soruyorum şu an 79 dolardn satılıyor açıkcası alınabilir mi? ses konusunda dahili anakartın ses yongasından daha başarılıdır herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: xssara

Merhaba,

Amazon'un satış sonrası hizmeti gerçekten çok mükemmel. İlk önce Murat Bey ve sizin bana verdiğiniz alışveriş cesaretten dolayı teşekkürler.

http://www.amazon.com/gp/product/B00KQCOV5C?psc=1&redirect=true&ref_=od_aui_detailpages00

Yukarıdaki linkteki 16 gb DDR3 ram ürününü 3 gün önce 71,99$'a satın almıştım, ürünüm hızlı şekilde kargo yapıldı şu anda da yolda, bugün sabah kargomu kontrol etmek için siteye girdiğimde baktım ki ürünün satış fiyatı 64,99$'a düşmüş onu fark ettim. Amazon assistant'a sadece ürünün fiyatı düşmüş çek vs. gibi yardım eder miisiniz dedim. Hemen 7,00$ kredi kartıma refund/geri iade verdiler. Gerçekten de çok şaşırdım. Harbiden aşmışlar adamlar helal olsun. Bizim sitelerimiz hiç bir zaman böyle olamazlar sanırım.

Bundan sonra kararlıyım mümkün olduğunca alışverişlerimi amazon.com'dan yapacağım.

İyi günler.

Gelişmiş ülke bi başka hocam maalesef

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Kasım 2014 de 55 dolara düşmüş en düşük. Ayrıca ilk sayfada murat hocanın koyduğu bir resimdede 66.48 dolar

Bu mesaja eklenen görseller:

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • ve mutlu son, siparişlerin bir kısmı için :)

• wWenTj kullanıcısına yanıt
    Güzel fiyat . Bunların omega edition larında cw yok deniyordu sanırım ama oda 340 dolar .
  • Crucial BX200 240 gb 60 usd.SSD bekleyenlerin dikkatine...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

ve mutlu son, siparişlerin bir kısmı için :)

Merhaba, güle güle kullanın. Bir sorum olacak. Sitede 199$ yazıyor. Türk lirası ile toplam kaç liraya aldınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 42054206420742084209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.