Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4205. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42034204420542064207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vergiyi katmıyorum. 129.99 fiyatı olan bir headseti, vergi iadesi kesin olmamasına rağmen, nasil 100$ a maal edebiliyorsun? 10$+5$ hesabi yapıcan ama oda denk gelmez :) ki o giftlerde para sonuçta
  • SirCourage kullanıcısına yanıt
    edit: kargoda ödemiyorsun mahşallah
    Cloud 2 nin indirim hali 67 dolardı hocam nasıl denk sayılıyor. ?
  • Arkadaşlar h2100 kulaklığım var dehset memnunum ama
    Bir de ses kartı alayım diyorum ne önerirsiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn1984

VATAN'DA 660 TL AMAZONDA 260 TL BILGINIZE ;)

http://www.amazon.com/Red-Desktop-Hard-Disk-Drive/dp/B008JJLZ7G/ref=sr_1_7?s=pc&ie=UTF8&qid=1455904865&sr=1-7&keywords=western+digital&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

http://www.vatanbilgisayar.com/wd-35-2tb-red-pro-sata-30-7200rpm-64mb-cache-nas-harddisk.html

Vatanda satılan red pro versiyonu. Aynısı amazonda 135+35. Ama yine de daha ucuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lori2

Murat Hocam şuan arkadaş ile Skechers bakıyoruz %25 indirim filan yokmuydu bunlarda bi ara millet kod filan giriyordu o ne zamanlar oluyor. ? Varmı önereceğin ucuz rahat erkek model ?

İlk sayfaya koydum hepsini.
  • artos 10 kullanıcısına yanıt
    steam controller ücretim iade edildi promosyonu veremedikleri için oradan bir miktar para rebalance olarak eklendi kargosunu tabiki ödedim. sadece o aldığım iadeyi kullandım 15-20 dolarlık çeki olan vergisiz dediğim fiyata yakın bir miktara alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Bende senelerden beri iş bankası kullanıyorum ne hesaplarsam onu çekiyor banka.

3.05 çekmiş işte dün en fazla 2.98 oldu sanırım dolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasiledekkinasilola

Doğru yere yazıyor muyum bilmiyorum ama anlayan/bilen varsa cevap verirse çok mutlu olurum.

LG G4 için kılıf arıyorum güzel ve telefonu tam koruyacak. Yurt dışı sitesinden hiç alışveriş yapmadım. Hangi kılıfı, nereden daha uyguna alabilirim. Ne önerirsiniz.

Teşekkür ederim şimdiden

Hala kargoya veremediler ya bende aldım S6 için bunu.

http://www.amazon.com/Spigen%C2%AE-CUSHION-Crystal-Cushioned-Compatible/dp/B00UMDON2Q

Spigen'den şaşma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

"EVGA GeForce GTX 960 4GB SSC GAMING ACX 2.0+, Whisper Silent Cooling w/ Free Installed Backplate Graphics Card 04G-P4-3966-KR "

Link alabilir miyiz.
  • :S kullanıcısına yanıt
    List Price: $149.99
    Price: $90.32 + $56.49 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey

kastetmeye çalıştığım güncel indirimli haliydi hocam yoksa bf de bende gördüm o fiyatları ama almamıştım kronik durumundan
  • sanalcadira skechers gelmiş amazon fiyatına
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    ben 11 şubatta tiamat almıştım o vakitte 2.96 çekmişti iş bankası kur farkı vardı güncel haliyle

Siz bambaşaka şeylerden bahsediyorsunuz. siparişe girdiğinde şuan indirimli hali ile üst yekün 200$. Reel budur. Doğru bilgilendirme yapalım. Teyzemin bıyığı olsa dayım olur misali gerçeği yansıtmayan bildirimlerden uzak duralım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Link alabilir miyiz.

750 liraya geliyor kafamı karıştırdı kartsız beklerken

http://www.amazon.com/gp/product/B00UOYQ5LA?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1Lv3r -- 20 Şubat 2016; 0:45:11 >

• artos 10 kullanıcısına yanıt
    bana maliyeti diye yazdım zaten alacak arkadaşlar 129.99$+shipping ödeyecek vergi olayını görüşsünler chatle öncelik tanıyorlar zaten
  • Arkadaşlar avuç içini dolduran wirreles mausa ihtiyacım var, bana kaliteli bir şey önerebilirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 42034204420542064207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.