Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3729. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37273728372937303731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birileri 5$ kodu pm atabilir mi rica etsem?
  • Dual da quite ibaresi var daha sessiz olabilir hocam fanlar gelince haberdar eder misiniz takipteyim bende almayi planliyorum kasami topladiktan sonra :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogmatik

Demi kendi kendimi kandırıyorum. 4690k lazım onada bir tane.

O kadar değil de yeni nesil yaparsan 6400 yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogmatik

Demi kendi kendimi kandırıyorum. 4690k lazım onada bir tane.

O kadar değil de yeni nesil yaparsan 6400 yeter.
  • warland kullanıcısına yanıt
    Akilli saat hocam, yanlis anlasilmasin. Bu da link:
    http://www.amazon.com/Pebble-Steel-Smartwatch-Android-Devices/dp/B011VB1XDE

• GulfStream kullanıcısına yanıt
    Sans

Alali 1 ay'i geciyor heralde. Hic chat'e falan da sormamistim zaten bugun kalktim ve amazon'dan mesaj gelmis refund diye. Hayirdir dedim, bu cikti Bazen oluyor iste

• http://www.amazon.com/gp/aw/d/B009GG06F8/ref=mp_s_a_1_1?qid=1453078736&sr=8-1&pi=SY200_QL40&keywords=silicon+power+s60&dpPl=1&dpID=51aE96UvxlL&ref=plSrch

Ya şu ssdyi almak istiyorum lakin 5 dolarlık bi kupon kod falan filan bulsam. Var mı öyle bi imkanımız arkadaşlar?

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    Kod atacaktim ama mesaj atilmiyor sanırım size

• arkadaslar 5 dolar kodu verebilecek olan var mı?
  • Maşallah mesajlar 3er 5er gelmeye başlamış konuya
  • Konuya biseyler oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 18 Ocak 2016; 22:01:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 750 g1 aldim ama bilmiyorum onaylanacak mi. Genc Bankkart ile siparis ettim. Alisveris yapan var mi bu kart ile

• teşekkür ederim hocam şimdi bağlandım anlatım durumu 16 gb ram almıştım ben amazondan ramlerde sorun vardı resimli olarak anlatım durumu ücret iadesi yapalım demişlerdi iade yapıldı ama tekrar kesmişler 63 $ dolar şimdi baktım kredi kartıma ben sadece kulaklık aldım 80 $ dedim bu neyin parası diye sordum dedi bizde görünmiyor mail yoladım sonra dedi ürün iadesi yapmamışsınız anladım ama bana kendileri dedi iade etmene gerek yok bizden olsun bu seferlik biraz beklleti ve geri iadesi yapılıcak dedi 2.3 gün içinde böyle pat pat yazdığıma bakmayın şimdi dersiniz sen ing biliyorsun daha ne gelip buraya soruyorsun bu ne diye arkadaş yardımcı oldu sağolsun yanlışlık olmuş sanırım ben hatta ısrar etim yolamak istiyorum diye kendileri bana diretti yolamayın diye şimdide makas atmışlar bizim hesaptan sağolun tekrardan ilgilendiğiniz için
  • BenZekiMüren B kullanıcısına yanıt
    Sonuctan haberdar eder misiniz beni. Kredi kartindan mi banka hesap bakiyesinden mi cekecek.

• Arkadaşlar bu ürünühttp://www.amazon.com/Logitech-980-000402-Speaker-System-Black/dp/B003VAHYTG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1453146027&sr=8-1&keywords=z623 almak istiyorum ama 119$ diyo fiyatı düşer mi beklemeli miyim yoksa çek gibi bişeylerle 100$ altına alabilir miyim?
  • ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    abi bişi sormak istiyom 25 dolar nasıl indirdin 15 doları anladım da geri kalan 10 dolar ne anlamadım :D birisi açıklarsa çok sevinirim
  • Sonunda siparişi verebildim.Bir kaç arkadaşı yordum kusura bakmasınlar, ilk alışveriş oldugundan biraz problemli geçti.Kod atanlara sıkılmadan sorularıma cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. artık beklemeye geçtik haydi hayırlısı sorunsuz bir şekilde gelir işallah.
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• VETERINARY kullanıcısına yanıt
    $89.99 (Nov 26, 2015) Kasımda bu fiyata düşmüş, Paramedik misinz ?
  • Sonunda siparişi verebildim.Bir kaç arkadaşı yordum kusura bakmasınlar, ilk alışveriş oldugundan biraz problemli geçti.Kod atanlara sıkılmadan sorularıma cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. artık beklemeye geçtik haydi hayırlısı sorunsuz bir şekilde gelir işallah.

• Evga güç kaynağını almak istiyorum arkadaşlar. İlk alıverişim olacak, bu 10$ gift card indirimi yüklenene kadar ürüne uygulanan indirim kalkar sanırım? Başka indirim bulabilir miyiz acaba? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 37273728372937303731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.