Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3728. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.104
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37263727372837293730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı psu yu aldım bir ay önce çok memmunum kaçırma.

Aynı ramide dediğin gibi al.

Ekran kartı konusu sıkıntı evga larda CW çıkabiliyor sen buradan garantili Asus strix al çok fark olmuyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keops1035 kullanıcısına yanıt
    Bende FTW 4 gb olan modelini almıştım. baya ucuza mal oldu, iade sonrası. Ama yanında 49$ aldığım g2358 işlemci darboğaz yapıyor yada anakarttan mı artık çözemedim gitti.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    O zaman ilk üyeliğimi ve ilk alışverişimi yapacağım bu gece işallah.Ekran kartı olarak farklı seçenekler varsa tavsiyelerinizi beklerim acayip çok kart var ben sadece Online CS GO (Yüksek FPS Verebilecek bir ekran kartı )ve Call Of Duty Tarzı oyunlar oynarım tabı bunları ultra ayarlarda oynatabilen bi kart arayışındayım.Öyle her gün oyun oynayan biride değilim canım sıkıldıkca anca...İşallah DDR4 ramlerde düşerde uygun onlarıda alırız, bu doların düşecegi falan yok çünkü :))
  • Benim Kylo Ren ile Captain Phasma yerini aldı sonunda

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroTürk -- 19 Ocak 2016; 11:41:00 >
  • erjan1 kullanıcısına yanıt
    Geceye o fiyatta kalmazsa üzülürsün acele et.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogmatik

Bende FTW 4 gb olan modelini almıştım. baya ucuza mal oldu, iade sonrası. Ama yanında 49$ aldığım g2358 işlemci darboğaz yapıyor yada anakarttan mı artık çözemedim gitti.

E bir zahmet yapsın kendin söylüyorsun 50 dolar diye millet aynı paraya usb bellek, mouse alıyor.

• quote:

E bir zahmet yapsın kendin söylüyorsun 50 dolar diye millet aynı paraya usb bellek, mouse alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

Öncelikle kusura bakmayın ilk sayfayı yeniden gözden geçiriyordum ancak rastlamadım. Bir mouse siparişi verdim ürün bu;

https://store.donanimhaber.com/ee/ce/77/eece77dc0e71ef629e549dc41a80cc55.png

Ürünü sipariş verdim ancak yanına bir de fan eklemek istiyorum vergiye takılmadan bunu nasıl yapabilirim? Araştırdım ancak bulamadım. Chat'den yardım istemem mi gerekiyor?

Bilen aydınlatırsa çok sevinirim.

Yanına ekleme diye bir şey yok

Siparişi iptal edip yeniden sipariş vermelisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef bu yapılamayacağı için yazmıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Türkiye fiyatını yazsana birde o ne abi öyle ya.

600 lira civarı en ucuz türkiyede
    Demi kendi kendimi kandırıyorum. 4690k lazım onada bir tane.
    hemen hallediyorum...

50 dolar gift alıyorum ardından app indirim 5 dolarda oradan dogru dıymı? 5 dolar indirimi buradan isteyenler oluyor buradan istemıyoruz dıymı app den alacagım??

edit:500 dolar gıft ne yahu :D 50 olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erjan1 -- 18 Ocak 2016; 20:28:42 >
  • Telefondaki amazing price tracker eklentisi Roku 3500R 39.99$ düştü diye bağırınıp duruyor ama sadece prime üyelereymiş. Netflix Türkiye dede hizmet verecekse alınabilir bir ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KilliKarpuz

ilaç gibi geldi

Çok uyguna almışsınız hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: KilliKarpuz

ilaç gibi geldi

Çok uyguna almışsınız hocam.

• 10$ ve 5$ düşünce mi bu paraya geliyor?

• KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    Vergi ücretini iade mi etmişler bana mı öyle geliyor? :) 99$ üzeri olan bir eşyada nasıl vergi almamışlar ilginç gerçekten öyleyse eğer.
  • Merhaba arkadaşlar. 3 şubatta çıkacak bir oyun var American Truck Simulator. amazon.fr sitesinde collectors edition var yanında tır maketi ve birkaç hediye daha gösteriyor. 3 şubatta çıkacak ama gönderim Nasıl olacak bilmiyorum. Aldığımda herhangi bir kargolama sıkıntısı olur mu ve yanındaki hediyelerle beraber mi gelecek konuyla ilgili arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum. İyi forumlar.

http://www.amazon.fr/American-Truck-Simulator-édition-collector/dp/B015NDLCVE

• af ler kasa içindir sp serileri radyatör soğutmak için static pressure (sabit basınç) fanlarıdır.
  • quote:

Telefondaki amazing price tracker eklentisi Roku 3500R 39.99$ düştü diye bağırınıp duruyor ama sadece prime üyelereymiş. Netflix Türkiye dede hizmet verecekse alınabilir bir ürün.

Netflix ocak başı itibariyle türkiyede hizmete başladı
  • 
Sayfa: önceki 37263727372837293730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.