Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3725. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.147
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37233724372537263727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    link varmı saat hangisi
  • HeroTürk kullanıcısına yanıt
    Aynen Yöneticilerle temasa geçtim zaten çocuklar yönetmiyor herhalde bu forumu o kadar da değil herşeyin bir adabı var göz var nizam var... Birşey gerekiyorsa en iyisini yaparız, yaptığımız işlerle defalarca bunu kanıtladık.

Ayrıca aylardır en popüler konulardan düşmeyen ve 1.89 milyon klik almış hit bir konuyu yönetimde kapatmak istemez buradan para kazanıyor, bir sorun varsa giderilmesi gerekir veya konuşarak orta yol bulunur ona göre fikir üretiriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Ocak 2016; 15:35:39 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bu konu haricinde de baya kapsamlı konuların var sanırım Murat, bence bi moderatörlük başvurusunda bulun böylece bu gibi trol zihniyetler yanaşamaz
  • Bence de arkadaşın dediği gibi Moderatör 'lük başvurusu yapmalısın Murat hocam, Genel olmasa da bölüm Moderatörü olabilirsin, ve bu tip mevzuların tekrarlanmasını engelleyebilirsin.
  • Merhaba arkadaşlar,

Konu ile ilgili herhangi bir müdahale olmayacaktır.Bir üye ve/veya yönetim gözüyle konu sahibi MühendisMurat nickli arkadaşımızın açtığı konulardan ve konunun devamı için olan ilgisinden dolayı gayet memnunuz ve kendisine teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

İyi forumlar.
  • Arkadaşlar bu 5$ referall kodunda arkadaşım sipariş verdi 5$ gift bankadan para çekilince mi geliyor yoksa sipariş verilince mi birde ne zamana kadar kullanabiliriz ?
  • Amazon.com'un sattığı ve sadece amerikaya satılan bir ürün var, buna en ucuz komisyonu/kargo parasını ödeyerek en güvenilir hangi firma üzerinden aracı getirtebilirim? (ürün 25$)

Konuyu okumuştum baştan başa daha önce fakat bu siteler ile ilgili bir önerinizi görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Amazon.com'un sattığı ve sadece amerikaya satılan bir ürün var, buna en ucuz komisyonu/kargo parasını ödeyerek en güvenilir hangi firma üzerinden aracı getirtebilirim? (ürün 25$)

Konuyu okumuştum baştan başa daha önce fakat bu siteler ile ilgili bir önerinizi görmedim.

Borderlinx usa için

Mailboxde almanya için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Amazon.com'un sattığı ve sadece amerikaya satılan bir ürün var, buna en ucuz komisyonu/kargo parasını ödeyerek en güvenilir hangi firma üzerinden aracı getirtebilirim? (ürün 25$)

Borderlinx usa için

Mailboxde almanya için

• quote:

Orijinalden alıntı: Drakoid

Saatimden 37$ vergi alinmamis. Muthis bir surpriz oldu

Nasıl oldu dostum o ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drakoid

Saatimden 37$ vergi alinmamis. Muthis bir surpriz oldu

Nasıl oldu dostum o ?

• GulfStream kullanıcısına yanıt
    Bazen vergisiz geçebiliyor şans diyelim

• f1daiu56 F kullanıcısına yanıt
    Yollanmıyor türkiyeye

• Goodboy12 G kullanıcısına yanıt
    evet her rengi yollanmıyor. ama yollanan renkleri de var.
  • Goodboy12 G kullanıcısına yanıt
    (Electric Blue) ve (Neon Green) renkleri yollanıyor
  • Biraz fiyat ürün paylaşalım. Kadınlar hamamına dönmüş burası Amazondan para alıyor iftiraları falan nedir bunlar? Coluk çocuk aklının ermediği şeyleri kafasına estiği gibi yazıp durduk yere kalp kırmasın.

Sıvı soğutmanın fiyatı dipte şu an.

LEPA Liquid Cooler Cooling LPWAC240-HF 59$

http://www.amazon.com/gp/product/B00RDLKYIC?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_mini_detail&smid=ATVPDKIKX0DER
  • Beyler, sold by Amazon LLC ..
    Bu ne oluyor ? Tam olarak farkı nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-575E87AA4 -- 18 Ocak 2016; 17:02:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir M.

Beyler, sold by Amazon LLC ..
    Bu ne oluyor ? Tam olarak farkı nedir ?

Amazon işte

Ttnet ile ttnet aş gibi aynı şey

LL company falan

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Bir yerde okudum borderlinx bozmuş baya diyorlar güvensizlik yarattı bende o yüzden sordum bilindik sağlam firma varmı bunun dışında?
  • 
Sayfa: önceki 37233724372537263727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.