Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3722. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.158
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37203721372237233724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiamoi hybrid almalisiniz banggooddan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: osiosborn

Paketim gümrükteymiş. Bundan sonra beni mi arayacaklar?

Hayır, ilk sayfadaki adımları iyi okuyun.

UPS kargo teslim almış. 75€ sınırını aşıyor. Vergi ödemiştim. Ordino bilgilerinde 0TL gözüküyor. Yani ekstar birşey ödemeyeceğim.

Anladığım kadarıyla vekaletname benzeri bir form varmış onu doldurmam gerekecekmiş.

Yalnız sorun şurada ben şuanda yurtdışındayım, beni arasalarda ulaşamazlar. Ben bugün arayıp bir soracağım yapmam geren birşey var mı diye.
  • osiosborn kullanıcısına yanıt
    İlk sayfaya bakarsanız istedikleri belgeleri görürsünüz bunları da sadece mail yolu ile göndermeniz yetiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Gelecek.

Biraz daha ayrinti yazsaniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enja kullanıcısına yanıt
    Adamlar iade edeceğin bir malın parasını iadeyi beklemeyip sana peşinen ödemişler. Ürünü de 11 ine kadar yolla demişler. Ürünü yollamamışsın. Adamlarda ürünün parasını kesmişler senden. Ürün elimize geçtiğinde tekrar iade edeceğiz ürünün parasını diyorlar..

• mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 10$ gelmesi için 50$ ı harcama şartı yok. Her halükarda 10$ geliyor 1-2 güne. 50$ ı ister hemen harcarsın ister 10$ ın geldikten sonra birlikte harcarsın, sana kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nephilis -- 18 Ocak 2016; 6:58:07 >
  • Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    Siz pazar yeri gibi pazarlığa devam ettikçe bir gün Türkiye'ye ürün göndermeyecekler

• ALPEREN A. A kullanıcısına yanıt
    Bu eleman mimli zaten. Hala gelip burada indirimi bitmiş ürün için indirim istediğini yazıyor. Yetmezmiş gibi bir de Amazonu suçluyor.. Hasbinallaaahh

• |Perseus| kullanıcısına yanıt
    Çıkmıyor hocam, gömülü batarya, muhtemelen arka kapağı komple sökülürse çıkıyordur, henüz bakmadım
    akşama arka kapağı sökücem,
  • Logitech c270 en düşük gösteriyor camelde .Türkiyede de fiyatlar yakınmış.http://www.amazon.com/Logitech-Webcam-Widescreen-Calling-Recording/dp/B004FHO5Y6?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goodboy12 -- 18 Ocak 2016; 9:17:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • XwarcraftX kullanıcısına yanıt
    haydaa hocam bende de piston 2 var ve flux siparişi verdim ayın 10'nda, pistondan daha iyi ses kasamayacaksak hava civa için almışız vallaha :)
  • Blackfriday'de aldığım saat için ödediğim 18 dolar vergi geri yatırılacakmış bu amazon seviyo beni ya ( bu arada ben herhangi birşey yapmadım onlar direk yatırdılar 20 gün sonra )

Gidip başka bir şey mi alsam neyapsam
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: ScaT

Uçmayı
    işin şakası bir yana bi yukarıdaki mesajda arkadaşa açıklama yaptım :)

Bu kadar RAM Tübitak 'da yok hocam biraz geç oldu ama yeri gelmişken şakasını yapmadan geçemedim

Hayırlı olsun, gerçekten ileriye dönük iyi bir yatırım olmuş

• Bana da 50 dolar Refund geliyor ekran kartından. Bildiğin 800 liraya falan gtx970 almış olduk ya lan :) Murat hoca tekrar tekrar teşekkürler..
  • 3 Ocakta sipariş verdiğim CX300-II Tam 12 gün sonra en ufak bir hata olmadan geldi. Türkiye fiyatına göre 90 TL kara geçtim aynı zamanda kulaklığı da çok beğendim
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    Güzel ürün, attım listeye.

63$'a düşmüş çok kısa bir süreliğine. 63$'ın dışında gördüğü en düşük fiyatta şuan.
  • Şu ürünü almak istiyorum ama neden vergisi bu kadar yüksek çıkıyor?

http://www.amazon.com/gp/product/B000OT31IU/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Shipping to: izmir
    Items
    $99.00
    Estimated shipping & handling
    $29.87
    Total before tax
    $128.87
    Estimated tax to be collected
    $0.00
    Import Fees Deposit
    $60.45
    Estimated order total
    $189.32

• onat kullanıcısına yanıt
    Ağırlıktan olabilir 5 kg den fazla çünkü
  • Goodboy12 G kullanıcısına yanıt
    Streamer olmak isteyen arkadaşlar saldırmalı bu ürüne başlangıç için güzel ürün
  • 
Sayfa: önceki 37203721372237233724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.