Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Gncwolf Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
260.140
Cevap
2.989
Favori
13.339.866
Tıklama
Giriş
    123 Mesaj

kargo ücretini fazla yazmışlar, $9 olması lazım kargosu...
    |
    |
    cqkn61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3203 Mesaj

Hocam siz 8 numara mi aldiniz? Trye gore numaraniz kac?
    Size chart var ama tam guvrnilir olmuyorlar. Ben 42 giyiniyorum da 8.5 US mi alsam olur yoksa bir kucuk yada bir buyuk numara mi almaliyim kaliba gore, kararsiz kaldim.
    8.5 almam gerekirse zaten amazon satmiyor o numarayi 8 ya da 9 var amazonda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    travers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ayteck

quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

İade ürün gönderdik, yeni ulaşmış. Gönderim ücretine 21 lira ödedik ama amazon 4.48$ iade edeceğiz diye eposta atmış. Neyse hiç olmamasından iyidir. Benzer durumla karşılaşan var mı?

Ben bugün yaşadım, amazon international da keyfi geri gönderim için sizin ödediğiniz kargo ücretini iade etmiyor...

Keyfi bir durum yok ortada. Hatalı ürünün iadesidir.
    |
    |

yok dostum asıl sebep dediğim gibi cubix miniATX kasaya maxımum 30cm uzunlugundaki kartlar sığıyordu.Msı 27.9cm ile gtx980ti kartlar arasında kasama sığan tek kart oldu.
    Yurtdışı guru3d gibi sitelerde de incelemeler ve izlediğim performans videolarında MSI yere göğe sığdırılamamış ozellikle yeni nesil Twin Frozr5 soğutucusu.
    Bu arada garanti durmunu da belirrtiğin gibi ilk sayfada gördüm okudum , teşekkürler bilgi için.
    Herneyse daha da meşgul etmeyeyim , iyi dileklerin için de ayrıca çok teşekkür ederim Murat kardeşim
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV
  • Teğmen
    148 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

quote:

Orijinalden alıntı: 1907dom1907

uzun zamandır takip ediyorum bugun amazon tarafından stoğa girmiş trde fiyatı 400+ tl hemen siparişi verdim eğer uygunsa bir bak derim
    http://www.amazon.com/gp/product/B00LLKDZ32?redirect=true&ref_=ya_st_dp_summary

http://www.hepsiburada.com/jbl-e40bt-wireless-kulaklik-ct-oe-mavi-pm-bdbartu0034?utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=pc&utm_content=bid&utm_term=kategori-genel&wt_pc=akakce.cpc.kategori-genel.bid&source=mobil&v=1.36.4

329 lira

aklımda yanlış fiyat kalmış o zaman kusura bakma.sonuçta amazondaki yine daha uygun. bide 50/10 kampanyasından yararlanabiliyosan benim gibi kablosuz philips kulaklıgın trdeki fiyatına jbl almış oluyosun bence cok iyi
    |
    |

• Yüzbaşı
    522 Mesaj

Evga 960 4GB FTW+ kullanıyorum,
    World Of Tanks oyununda ful ayarlarda 80-90 fps oynuyorum
    |
    |
    cqkn61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

6700hq de DDR4 desteği var sizin için bi önem arz edermi bilmiyorum :) Birde 6700hq kullanan modellerin anakartları ileriye dönük oluyor misal benim MSI PE60 6QE modelinde boş m.2 slotu var ama bu " Pcie 3.0 x4 NVME (max 2500mb)" ki bu özelliği özellikle 6. nesiller destekliyormuş diye duymuştum tam emin değilim. Diğer laptoplarda msata (max 600mb) veya m.2 pcie 1.0 / 2.0 (Max 1000mb) oluyor.
    |
    |
    fkhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba

Hocam siz baktığınız da saat nekadar dı?

|
    |
    promise899 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Paypal ile ödeniyo sanırım çok sıkıntı olacağını sanmıyorum
    |
    |
    ekksl6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus TUF H370 Pro Gaming - Intel i7 8700 - 16gb DDR4 2666mhz Crucial Balistix Sport - Asus Rog Strix 8gb GTX 1080 - Samsung 860 Evo SATA 250gb - Crucial MX500 M2 500gb - Cooler Master Masterair MA410P CPU Cooler - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Balance RGB - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Flow RGB - Zalman R1 Case - Dell Inspiron 5379 Intel Core i7 8550U 8GB 256GB SSD 13.3 FHD - Asus RT-AC87U Dual-Band AC2400 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA Router - ZYXEL NSA325 V2 Nas 3tb 3tb - Sony MDR 1000X Headphones - Logitech G602 Gaming Mouse - PreSonus AudioBox Studio - HD7 High Definition Headphones - M7 Microphone - Samsung s7 Edge - Olympus OMD EM10 Mark II - Xiaomi Mi TV Box 3 4K - XGIMI H1 1080p Projector DLP 900ANSI Lumens 3 16GB LED Android OS Stereo WiFi Bluetooth TV Screenless Immersive Home Theater - Specta 265x150 Motorized Auto Projector Screen - AVR Pioneer VSX-921 - Pure Acoustics Proxima Home Theater Set - SVS PB-1000 Subwoofer
  • Yüzbaşı
    570 Mesaj
    12'sinde aldığım Razer Hammerhead Pro 13'ünde kargoya verildi. Ucuz olsun diye en yavaş kargoyu seçtim 15 güne elimde olacak inşallah..Teşekkürler amazon

Bu ürünün diğer projektörlere tercih etme nedeniniz nedir. çok artısı varsa bende değerlendirmek isterim.
    |
    |
    erhan911 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

birkaç özür dilediler sanırım bir sonraki alışverişte 5 dolarlık bi kupon verebilirler.
    DHL ile gelmiş kargom (ücretsiz istememe rağmen) bugün gümrük işlemleri için beklemede.
    gerekli istenen belgeleri nüfus cüzdan fotokopimle beraber müşteri temsilcisiyle de teyitleşip gönderdim..
    aynen ilk sayfadaki gibi aşamalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firatciftci2008 -- 14 Ocak 2016; 14:40:08 >
    |
    |
    Uplay : Euphrates86
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 1 saat 42 dakika kadarı kaldı.
    3 Not

4 saat? Evet jengayi da koluma takicam sorsam 3-4 cift ayakkabiniz vardir ve ayakkabiyla saat bir mi dersiniz.

|
    |
    promise899 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lucien Piccard'ın Armani, Boss'un yaptırdığı fason üretimler HELE HELE Guess ile aynı kefede olduğuna o kadar eminseniz adınızı bir kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Bu bilgi bir kenara, saatvesaat e ya da boyner'e koysanız o saatlerin 500TL'den alıcı bulabileceğine katılıyorum, zira ülkemizde o kadar çok bilinçsiz şuursuz insan var ki...
    |
    |
    Salvoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Türkiye TÜRK'LERİNDİR, ne mutlu TÜRK'ÜM DİYENE!
  • Yarbay
    2390 Mesaj

Hocam dün akşam en güvenilir yok paypal olduğundan denedim ancak paypalla ödemeye de hata veriyor.
    |
    |
    ahtapok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam herkesin zevki ve değerleri farklıdır.Evimde 5 saat var.Kolumda 1 etti 6.Param olsa 6 tane daha alırım herhalde.Saat olayı farklı bir olay.Erkeğin tek aksessuarı diyebilirim.Seviyorum Eşim bazen nette saat bakarken al hadi krizin geçsin diyor o derece.

Kimine de saçma gelebilir.Onları da anlıyorum.Kızmıyorum çünkü bizim gibi değiller
    |
    |

Hocam herkesin zevki ve değerleri farklıdır.Evimde 5 saat var.Kolumda 1 etti 6.Param olsa 6 tane daha alırım herhalde.Saat olayı farklı bir olay.Erkeğin tek aksessuarı diyebilirim.Seviyorum Eşim bazen nette saat bakarken al hadi krizin geçsin diyor o derece.

Kimine de saçma gelebilir.Onları da anlıyorum.Kızmıyorum çünkü bizim gibi değiller
    |
    |
    Guitar Hero Live 49.99 + 15.48 dolara düşmüş.
    |
    |
üniversite
SEO
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.