Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
34 Misafir Kullanıcı, 34 Masaüstü Kullanıcı
260.133
Cevap
2.985
Favori
13.341.688
Tıklama
Giriş
    344 Mesaj
    http://www.amazon.com/gp/product/B008MJ5XN0/ref=olp_product_details?ie=UTF8&me=

Arkadaşlar bu disk nasıldır? 59$ a amazon satmıyor ama fullfilled diyor.. Alınır mı sizce?
    Herkese iyi geceler arkadaşlar. Geçtiğimiz ay amazondan mouse, mouse pad, flash disk ve bot siparişi verdim. Ürünler elime çoktan geçti ama bir türlü resim paylaşmaya fırsatım olmadı. Tereddüt edenler için resimleri paylaşayım dedim. Hem sorusu olan varsa memnuniyetle cevaplarım.
    Az evvel 2 ayakkabı siparişi verdim elime geçtiklerinde tekrar paylaşımda bulunurum.
    quote:

Orijinalden alıntı: travers

Herkese iyi geceler arkadaşlar. Geçtiğimiz ay amazondan mouse, mouse pad, flash disk ve bot siparişi verdim. Ürünler elime çoktan geçti ama bir türlü resim paylaşmaya fırsatım olmadı. Tereddüt edenler için resimleri paylaşayım dedim. Hem sorusu olan varsa memnuniyetle cevaplarım.
    Az evvel 2 ayakkabı siparişi verdim elime geçtiklerinde tekrar paylaşımda bulunurum.

botun linkini atarmısın
    |
    Münferit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

önce sen ödiceksin sonra amzon sana 2-3 aya vericek parasını istediğin kargodan gönder kutuda ayarlamazlar kesinlikle
    |
    |
    Chronotide kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sağolun hocam biz garanti yoldan direk alım işlemini gerçekleştirelim o zaman uğraşmaya gerek yok hiç

ekksl6 hocam sizinde bilginiz olsun
    |
    |
    Bahsedilenler: ekksl6 , Chronotide kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BEŞİKTAŞ!
  • Yüzbaşı
    575 Mesaj

Yanlış kişiden alıntı. (Silinebilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nephilis -- 14 Ocak 2016; 3:10:03 >
    |
    |
    ayteck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lucien Piccard: Link

U.S. Polo Assn: Link

Geneva Men's: Link

Jenga Classic: Link

Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salvoo -- 14 Ocak 2016; 3:17:29 >

• Yüzbaşı
    575 Mesaj

Arkadaşlar para vermeyin bu saatlere. Bu Lucien Piccard markası da amazonda çokça bulunan invicta, stürhling vs. gibi amerikan üretimi vasat altı saaatlerden. Zaten ederi en fazla 20-30$ olan saatler. Dikkat edin hepsinin ortak noktası neredeyse %90 ve üzerinde indirimde olması. Bizdeki Daniel Klein falan gibi uyduruk markalar bunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nephilis -- 14 Ocak 2016; 3:16:26 >
    |
    |
    Chronotide kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dip fiyat

http://www.amazon.com/Thermaltake-TOUGHPOWER-Modular-Supply-PS-TPD-0650MPCGUS-1/dp/B00IXNPVKA
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nephilis

Arkadaşlar para vermeyin bu saatlere. Bu Lucien Piccard markası da amazonda çokça bulunan invicta, stürhling vs. gibi amerikan üretimi vasat altı saaatlerden. Zaten ederi en fazla 20-30$ olan saatler. Dikkat edin hepsinin ortak noktası neredeyse %90 ve üzerinde indirimde olması. Bizdeki Daniel Klein falan gibi uyduruk markalar bunlar..

Lucien Piccard'ın, ülkemizde 400-600 TL aralığında satılan Emporio Armani, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Polo, Guess gibi saat markalarından daha kaliteli olduğuna adım gibi eminim. Tabi ki bir Tag Heuer ya da GC değil kimse de o kalitede bekleyemez ama 500 TL den saatvesaat e ya da boyner a koy çatır çatır da satar yani.
    quote:

Orijinalden alıntı: fkhan

Laptoplar için İntel 6700HQ mu 5700HQ mu ? az bir farkla sanki 5. nesil daha iyi

Az farkları gözardı edip daima yeni modelleri alın, ne kadar güncel o kadar iyi hele laptoplar gibi 1 senede eskiyen aletlerde.
    |
    |

Orijinalden alıntı: zotacing

Sennheiser HD 202 alacağım, yardım edecek birisi yok mu? Türkiye'ye yollayan var mı bu ürünü?

Yardımcı olacak birisi yok mu?
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cqkn61

XFX R9 380X bu karti ozellikle bu marka hakkinda bilgisi olan var mi tavsiye eder misiniz ?

http://www.amazon.com/XFX-990MHZ-2XDVI-Graphics-R9-380X-F24M/dp/B017WMD1Z4/ref=zg_bs_tab_pd_bsnr_1

4 yildir xfx kullaniyorum. black edition 6850. bir gun karsima gene xfx cikarsa gozum kapali alirim. cok efsane bir kartti ben alirken. su anki urunleride zannediyorum oldukca kalitelidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Emporio Armani ve Tommy Hilfiger marka saatleri Fossil üretmekte. Fossil markası da bir Amerikan markası olmakla birlikte gayet kaliteli saatler üreten kalitesi tüm dünyaca kabul edilmiş bilinen bir markadır. GC dediğin saati de yine Guess firması üretmektedir. Poloyu falan geç. Dolayısıyla şu Lucien bilmemne denilen çakma markayı Emporio Armani, Tommy Hilfiger ve onların üreticisi Guess ve Fossil'den daha kaliteli sanmandan zaten saatler hakkında ne kadar bilgin olduğu anlaşılıyor. Kendini tatmin için istersen o markayı dünyanın en kaliteli markası zannedebilirsin kendi kendine. Ama kendi zannını buraya yansıtma, kendi içinde yaşa. Fikir sahibi olmadan da zikir sahibi olma.
    |
    |
    Salvoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: zotacing

http://www.amazon.com/Sennheiser-202-Professional-Headphones-Black/dp/B003LPTAYI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1452693541&sr=8-1&keywords=sennheiser+hd+202

Bu ürünü Türkiye'ye yollayan var mı, bulamadım yardım eder misiniz?

Yardımlık birşey yok, Sennheiser artık ürünlerinin çoğunu TR'ye kapadı.

Birileri gene rahat durmamış olabilir, baskı uygulamak anlamında söylüyorum buradaki distribitörü kimse artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Ocak 2016; 3:35:51 >

• Yarbay
    72236 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Hocam indirimlerde Logitech g710'u kaçırdık..Bundan sonra black friday veya yılbaşı tarzı indirimlerin olduğu özel bir gün var mı ?

Aklıma gelen birşey yok olursa beraber bakıp göreceğiz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ewarrr

@MuhendisMurat : Dostum MSI in uluslararası garantisi var mı?Nasıl bir yol izlemem gerekir kartım gelince garanti hususunda.

Hayırlı olsun ilk sayfada Garanti başlığının altında MSI başlığı olması lazım.
    |
    |
    -BF'yi saymazsak- Dip fiyat
    Among the fastest USB flash drives available, with speeds up to 400MB/s read and 270MB/s write

http://www.amazon.com/Lexar-JumpDrive-64GB-Flash-Drive/dp/B00S6DBGEW/
    |
    |
SEO
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.