Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
260.144
Cevap
2.982
Favori
13.343.019
Tıklama
Giriş
    3203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HerodiNas

Asus rog gl752vw nın ref 2 düşmüş pts ye hadi bakalım cuma günü elimde olcak yazıyor 🙂

Pts track ekranini gonderir misiniz hocam. Benimki de bugun ya da yarin trye girecek tahmin yuruteyim ctesiye yetisir mi diye :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

aşağıdaki ürünü alacağım.sıkıntısız bir şekilde adresime kadar ulaşır mı,oradaki yazan ücretler dışında ödemem olmaz değil mi? Türkiye satış fiyatı 2700 TL arada 500 tl fark oluyor.

www.amazon.com/Optoma-HD26-1080p-Theater-Projector/dp/B00LL2SHK6/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1452699002&sr=1-3&keywords=optoma+hd26

@MühendisMurat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhan911 -- 13 Ocak 2016; 17:40:00 >
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

Klavye ($50) : http://www.amazon.com/Logitech-Mechanical-Keyboard-High-Speed-920-006519/dp/B00QI2WPJ8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1452697994&sr=8-1&keywords=g710

Mouse ($50) : http://www.amazon.com/Razer-DeathAdder-Chroma-Multi-Color-Ergonomic/dp/B00MYTSDU4/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1452698018&sr=1-1&keywords=razer+deathadder

Kulaklık ($35) : http://www.amazon.com/Logitech-Surround-Gaming-Headset-Technology/dp/B00CQ35C1Q/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1452698073&sr=1-1&keywords=g430

Mousepad ($9) : http://www.amazon.com/SteelSeries-QcK-mass-Gaming-Mouse/dp/B001O867XG/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1452698101&sr=1-1&keywords=steelseries+mouse+pad

HDD ($75) : http://www.amazon.com/Elements-Portable-Hard-Drive-WDBU6Y0020BBK-NESN/dp/B00DULWSXI/ref=sr_1_cc_2?s=aps&ie=UTF8&qid=1452698133&sr=1-2-catcorr&keywords=WD+2+tb

Toplam kargo ücreti olarak $14.64 verdim. $5 indirim kodu kullandım bir kere.

Forumda emeği geçen herkese teşekkür ederim, özellikle MühendisMurat kardeşime. Mousepad, mouse ve HDD yi yılbaşı indirimlerinde aldım diğerlerini BF indirimlerinde. Ürünler hakkında sorusu olan arkadaşlar varsa yardımcı olurum.

Fotoğrafları foruma upload etmedi, bende dropboxa upload ettim : https://www.dropbox.com/sc/x00gh0n234tqhzv/AABwD4DVLjWy68D__skgT7d7a

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Arkadaşlar ram alıcam bu Prime yazanları Amazon kendisi satıyor değilmi?
    http://www.amazon.com/gp/product/B008E3M4QS?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER

Vergiye takılmayan bi bunu bulabildim

İlk alışverişim olacak bi 10 dolar indirim kopartamam mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asevim69 -- 13 Ocak 2016; 17:44:25 >

• Onbaşı
    17 Mesaj
    Amazondan almış olduğum 3 ürün geldi resimlerini paylaşmak istedim merak edenlere yardımcı olması amacıyla

Stanley Termos
    Apple şarj kablosu (amazon basics)
    Sony Flash bellek 32 gb

Ürünlerin yorumuna gelirsek; Stanley termos bence 10 numara gerçekten birkaç tane termos kullanığımdan az çok deneyimliyim stanley e kaynar su koyup denememi yaptım yaklaşık 16 saat sonra kapağını açtım ve sudan hala buhar çıkıyordu ve dokunulmayacak haldeydi öyle hafif sıcak falan değil büyük boyda termos almak isteyenler kesinlikle hiç düşünemden alsınlar.
    Sony flash belleğe gelince bunu hediye olarak aldım kız arkadaşımda sony laptop olduğundan uyumlu olsun dedim. Kızlar zaten pek teknolojine bakmıyor görüntüsüne bakıyor onu es geçiyorm ancak yinede sony kalitesi.
    Apple Amazon Basics ligthining kablo ise gayet kaliteli orjinal apple şarj kablosundan daha güzel bir plastiği var şimdiye kadar 4 farklı model şarj kablosu bozuldu bakalım bu kaç ay dayanacak

Resimlerin Linkleri:

termos

şarj Kablosu Apple

Sony 32 gb Flash bellek

• Yüzbaşı
    779 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MustafaYılmazcan

PS4 1TB Black Ops 3 aldım ve durum bu :)

Önce ürün geç geldi diye 92 dolar olan kargo parası iade edildi. Daha sonra gümrük için alınan 210 dolar olduğu gibi iade edildi. Bu ürün nasıl gümrükten bedava geçer anlamadım :)

sonuç olarak inanılmaz karlı bir iş oldu benim için :)

Hocam valla cok şanslısınız gule gule kullanin.

Bu arada vergi kargoya verildikten kac gün sonra yatti acaba. Benim 1 ay oldu daha sormayim dedim 2 ayi gectimi sizin?

• Yarbay
    4295 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Salvoo

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

quote:

Orijinalden alıntı: Salvoo

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Arkadaşlar merhabalar..

Amazondan Creative Z veya ZX ses karti almak istersek ''En Hizli'' kargo şekliyle İstanbula kaç günde ve Ne kadarlik bi ücretle elimizde olur lütfen söylermisiniz.. Fiyatlari ayri ayri söylerseniz ona göre bütçe ayarlayip ikisinden birini almak istiyorum..

En hızlı kargo 2-4 gün arası geliyor fakat 50$

Peki ne kadara getirebiliriz bu ses kartlarından ikisini.. Ayrı ayrı fiyat yazarmisiniz lütfen.

Gördüğüm kadarıyla şuan bu 2 ses kartını da amazon satmıyor. TECH BUY diye bir satıcı satıyor ve ZX 102$, Z de 84$ iki üründe gümrük vergisine tabi. Z şuan en yavaş kargo + vergi ile toplamda 110$ gibi bir fiyatı var. En hızlı kargo da ise 46$ kargo + 23$ vergi ile toplamda 155$ a geliyor. ZX de en yavaş kargo + vergi ile 1333$, en hızlı kargo + vergi ile 186$ tutuyor.

Cevap için çok çok Teşekkürler dostum..
    |
    |

. . . . >>> . . . Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene . . . <<< . . . .

• Binbaşı
    1426 Mesaj

Syag olan cl9 una bakın. Arada bir 69,99 a iniyor.

|
    |
    asevim69 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    || AMD ryzen 1700x ||Sunbeam Contact Freezer Ultra || gigabyte x470 ultra gaming || ASUS 7970 directcu II 3GB || Corsair vanege 16 GB DDR4 3000 MHZ || 1TB WD B80+ || CoolerMaster HAF 912 Plus || OCZ Fatality 750 W Full Moduler PSU || TP-LINK W9970v3 || Logitech G710 + || Razer tiamat elite 7.1
  • Binbaşı
    1766 Mesaj

Keske 20-30$ fazla verip Evga 980ti classfield alsaydiniz. Almissiniz artik hayirli olsun ne diyek. Neden evga tercih etmediniz? Bi sebebi varmi hocam.

|
    |
    Ewarrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bende G402 hyperion fury var aslında iyi ama ergonomik değil

razer ın bu modelde kullanmış olduğu sensör falan iyimidir ya da başka tavsiye edebileceğiniz bir mouse varmı?

Eyvallah sağolasın... Amazon uygulamasını biraz Karıştırdım.. Prime üyeliği sonlandır seçeneği çıktı hesap yönetiminde.. Prime üyeliği sonlandırdığım anda mail geldi.. Mailde birkaç gün içinde çekilen paranın iade edileceği yazılıyordu.kısacası sorunu çözdük çok şükür.

|
    |
    Xelforia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum yanlış anlamayın ama Evga nın tasarımları ban herzaman basit geldi hala da öyle..
    Ama asıl sebebini yazayım cubix kasama sığan tek grx980ti 27.9cm uzunluğunda olan msi sığıyordu..
    Birde anakart msi marka.ama asıl sebebp kasamın maxımum 30cm uzunluğundaki kartlar sığdığından dolyı MSI aldım yoksa evha yı yine tercih etmez Asus gtx980ti yi alırdım..
    Neyse msi gtx980ti de güzel kart bence..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    WinKy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV
  • Binbaşı
    1834 Mesaj

Razer'da kullandım fakat özellikle FPS oynuyorsan kesinlikle SteelSeries Optic Rival tavsiye ederim .
    |
    |
    Aerosol 34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: HiddenHunter

Alınan vergi iade olacaksa 60 gün içinde olacak deniliyor, olup olmayacağının maili hertürlü geliyormu hiç olmayacak yada şu kadar olacak diye?

gelmiyor

60.gun geldi diye mail gelir
    veya hic gelmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Noctua NF-S12A PWM Tavsiyemdir
    Noctua NF-S12B Redux (Bütçeniz Düşükse)

|
    |
    TermeLee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: alimmm78

quote:

Orijinalden alıntı: HiddenHunter

Alınan vergi iade olacaksa 60 gün içinde olacak deniliyor, olup olmayacağının maili hertürlü geliyormu hiç olmayacak yada şu kadar olacak diye?

gelmiyor

60.gun geldi diye mail gelir
    veya hic gelmez

Sen sana gelen kargoda,gümrük işlemleri tutarı şu kadar diye bir şey diye görebikyır musun? alınıyorsa alınır,alınmamışsa alınmaz neden bir bikgi vermiyorlarki,ürün gledikten sonra amazona sorsan söylemiyorlar mı?

-Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin ama mükemmel olmak için başlamak zorundasın. //-Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer. İçsen de tükenir içmesen de. Bu yüzden, hayattan tat almaya bak. Çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da.
  • Yarbay
    3293 Mesaj
    AmazonApp'ın verdiği 5$ kod ne zamana kadar geçerli? Bir de 10$-15$ civarı bu kodu kullanabileceğim ne önerirsiniz? Özellikle Türkiye'de bulunmayan ya da pahalı olan getirtmeye değecek bir ürün arıyorum.
    Arkadaşlar bu Amazondan kulaklık sipariş ettim genellikle 3 gün diyordu kargo süresine su an 4. Gün oldu ama hala gelmedi pazarda amerikadan ayrılmam gerek eger gelmezse ne yapmam gerekiyor paramı geri alabilirmiyim?

üniversite
SEO
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.