Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36663667366836693670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Edison, NJ, US

Bu noktadan sonra Türkiyeye mi giriş yapıyor kargomuz?
  • SesliDüsünenFilozof kullanıcısına yanıt
    Evet tabiki iparcel sayfasinda export country transport gibi ifadelerde yazıyorsa 1-2 gün içinde turkiyeye giriş yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SesliDüsünenFilozof kullanıcısına yanıt
    Evet hocam sanırım edison yurtdışı gönderim merkezi oradan uçakla Türkiye'ye transferi gerçekleşiyor çıktıysa 2 güne ülkeye giriş yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

Evet tabiki iparcel sayfasinda export country transport gibi ifadelerde yazıyorsa 1-2 gün içinde turkiyeye giriş yapar

Current Status: Exported i-Parcel and in transit to country of destination diyor o halde ayın 22si diyordu ama eğer zorlarsa cumartesi olmazsa pazartesi elimde?

edit:Exported i-Parcel and in transit to country of destination 1/12/2016 10:29:00 AM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SesliDüsünenFilozof -- 13 Ocak 2016; 21:59:08 >
  • Trip1LikeDo kullanıcısına yanıt
    Donanımsal açıdan fark yok sadece elements de backup yazılımı ve sifreleme özelliği yokken ultra modelinde bu özellikler var ayrıca renk seçeneği falanda var black,white,wild bery,blue gibi

• Bir ürünün 2tb yerine 1tb liğini sipariş verdim. Hediye çeki ve promosyon kodu da kullandım. Siparişi iptal etsem daha 1 saat önce geçtim kodum çekim iade edilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Bir ürünün 2tb yerine 1tb liğini sipariş verdim. Hediye çeki ve promosyon kodu da kullandım. Siparişi iptal etsem daha 1 saat önce geçtim kodum çekim iade edilir mi?

Evet iade edilir
  • razer DT chroma mouse u problemli olan var mı?
    benim oyundayken bazen sol klik takılı kalıyo takır takır ates edıyo:(
    ayrıca tutma kısmı kauçuk malzeme kenarından kozmetik olarak kavlı çıktı:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekksl6 -- 13 Ocak 2016; 22:51:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trip1LikeDo

Tv de kullanacağım için enerjiyi tv yerine prizden alması daha sağlıklı olmaz mı?

Benimkisi tv ile çalışmadı. Diğer eski harici 500 gb çalışıyordu ama.

• ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    İade edin hocam süresi geçmediyse.

• yok daha 1 hafta olmadı elime geçeli...hafta sonu paketleri açtım mouse un dediğim gibi tutma kısmı kavlı idi sorun etmedim ama sol klik in takılı kalması canımı sıktı...yazdım bakalım ne yanıt verecekler...
    ayrıca bi arkadaşım benim de scroll arızalıydı demiş...ürün değişimi istediğimi yazmıştım acaba iade isteyim başka marka bi ürün mü baksaydım :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: dickinson

Arkadaşlar uygun fiyatlı akülü vidalama tavsiyesi verebilecek olan var mı?

http://www.hepsiburada.com/einhell-te-cd-12-x-limit-cift-akulu-vidalama-p-HREIN4513603

bauhaus da 299 lira HB 230, alman firması li-ion çift akü

Kullanıyorum bu fiyata nasıl indi ilginç,çok kaliteli.

Ürün Özellikleri
    Çıkarılabilir mandren
    17+1 tork kademesi
    25 Nm tork gücü
    2 vites seçeneği
    Sağ/sol dönüş fonksiyonu
    LED aydınlatma
    Otomatik mil kilidi
    Hızlı duruş (Quick stop)
    Sağlam metal dişli sistemi
    Soft yüzey kaplaması
    Ergonomik ince tasarım
    Li-ion çift akü
    1 saatde hızlı şarj
    10 adet titanyum kaplı bits ucu
    Saklama ve taşıma çantası

• beyler kulaküstü kulaklık ne önerirsiniz . Max bütçe gümrük vergisine tabi tutulmasın.
    Kullanım Amacı Müzik + oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

yok daha 1 hafta olmadı elime geçeli...hafta sonu paketleri açtım mouse un dediğim gibi tutma kısmı kavlı idi sorun etmedim ama sol klik in takılı kalması canımı sıktı...yazdım bakalım ne yanıt verecekler...
    ayrıca bi arkadaşım benim de scroll arızalıydı demiş...ürün değişimi istediğimi yazmıştım acaba iade isteyim başka marka bi ürün mü baksaydım :/

Hocam mouse sağlam bayada beğenilen bir mouse. Fakat elektronik bu şans işi. Yeni bir tane gönderilmesini rica edin hızlı kargoyla. Ben bunu kargolayacağım derseniz yaparlar muhtemelen. Yapmazlar ise kibarca chatten çıkıp tekrar deneyin 4-5 kez. Pes etmemek önemli

• Arkadaşlar amazondan elektronik ürün sipariş edilemiyor mu? This item does not ship to Turkey diyor?? Sipariş edenler nasıl ediyor acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: gltsry2000

quote:

Orijinalden alıntı: dickinson

Arkadaşlar uygun fiyatlı akülü vidalama tavsiyesi verebilecek olan var mı?

http://www.hepsiburada.com/einhell-te-cd-12-x-limit-cift-akulu-vidalama-p-HREIN4513603

bauhaus da 299 lira HB 230, alman firması li-ion çift akü

Kullanıyorum bu fiyata nasıl indi ilginç,çok kaliteli.

Ürün Özellikleri
    Çıkarılabilir mandren
    17+1 tork kademesi
    25 Nm tork gücü
    2 vites seçeneği
    Sağ/sol dönüş fonksiyonu
    LED aydınlatma
    Otomatik mil kilidi
    Hızlı duruş (Quick stop)
    Sağlam metal dişli sistemi
    Soft yüzey kaplaması
    Ergonomik ince tasarım
    Li-ion çift akü
    1 saatde hızlı şarj
    10 adet titanyum kaplı bits ucu
    Saklama ve taşıma çantası

Hocam öneriniz için teşekkürler,
    Bu ürünü görmüştüm ama markayı ilk kez duyduğum için tereddüt ettim doğrusu, amazonda güzel cihazlar var mesela 79 usd makita ama tr ye gönderimi yok hazır 10 usd lık kod da varken değerlendirmek istedim, biraz daha araştıracağım olmazsa önerdiğiniz bu ürünü alayım. İyi geceler.

• Aynı şekilde monitör aldım
    0,26 $ iade ettiler, aradaki farkı,
    sende bambaşka bir durum ortaya çıkmış olmalı,
    aldığın ürünün ne olduğunu anlayamayan bir memura filan denk gelmiş olabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerodiNas

quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

quote:

Orijinalden alıntı: HerodiNas

Asus rog gl752vw nın ref 2 düşmüş pts ye hadi bakalım cuma günü elimde olcak yazıyor 🙂

Pts track ekranini gonderir misiniz hocam. Benimki de bugun ya da yarin trye girecek tahmin yuruteyim ctesiye yetisir mi diye :)

http://i.hizliresim.com/lvWkNg.png

buyur hocam

Benim ekranı kopyalamışsın kardeş :)

• ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    valla açıkçası çekindimhttp://mightymugtr.com adlı siteden fiyatlar hem normal tr fiyatına göre çok ucuz hemde site böyle boş bir site gibi geldi bilmiyorum ne yapsam dediğiniz gibi kutupayisi yetkili gösterilmiş ama bilemedim vallaha ne yapsam alırsam eğer size bilgi veririm artık ordan alırsınız alırsanız da :)
  • 
Sayfa: önceki 36663667366836693670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.