Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36623663366436653666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pc den girin yukarıda tebrikler turevi bir yazı varsa sorun uok. Yoksa hesabınız uygun değildir. Alamazsın uğraşma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hic zaman tutmadim. Genelde aksamlari pc basinda oluyorum. Aksam bittiginde takiyorum bir dahaki aksam cikariyorum. Tahminimce 4-6 saat arasinda tam olum oluyordur. Ne kadar gittigi hakkinda birsey diyemecegim cunku hic dikkat etmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

The promotional code you entered cannot be applied to your purchase. yazısı çıkıyor. Bu destek chat kısmında türkçe mi konuşuyorlar ?

Amazon chat bölümünden yetkili ile görüştüm böyle bir promosyon yok dedi 0116GCARDS kodu kontrol eder misiniz dedim. Böyle bir kod ile ilgili de promosyonumuz yok dedi. Yani böyle bir kampanya yok diyor adam. Neden böyle bir sorunla karşılaştım lütfen yardım ?

Tebrik mesajı olması lazım, bende mesaj vardı, 50$ gift card aldım, 10$ i bekliyorum, bugün yarın mail gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teote kullanıcısına yanıt
    Hocam gift card aldım 50$lık. Acaba gift kartla 20dolarlık alış veriş yapsam , geri kalan 30doları sonra harcayabiliyormuyum?
  • cezaalp kullanıcısına yanıt
    Daha sonra harcayabilirsiniz hocam. Ama hediye gelen 10 dolar varsa onun suresi var, bitmeden kullanin.

• flintstones F kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun

10doların süresi 18martta bitiyormuş.
  • Trip1LikeDo kullanıcısına yanıt
    Link alabilirsem yardımcı olabilirim

• ne 502 iniyor ne 710 bune böyle :/
  • Lan ergenler bi bitmediniz bu forumda. Ota boka tartışma modunda cevap verip her konunun içine sı.ıyorsunuz. Performans ve fiyat performans konumlandırmasını yapan ve iki ürünü bu şekilde kategorilendiren ben değilim firmanın kendisi bu bir. Mesajımda iki ürün arasında sıradağlar var diye bir şey demedim bu ibare sadece senin saçma mesajın içerisinde geçiyor bu da iki. 10 sene garanti ve de özellikle full modüler olması gibi ek özellikler senin için önemsiz olabilir. Senin için önemsiz olması herkes için de öyle olması gerektiği sonucunu doğurmaz. O nedenle fikrini adam gibi yazar geçersin, kim hangi ürüne ne kadar para basacağının kararını kendisi verir. Herkes baba eline bakan ergen değil bu forumda. İsteyen istediği ürüne istediği kadar parayı basar ve alır, bu kişilerin kendi tercihidir. O yüzden saçma sapan mesaj atmanın alemi yok. Bu mesajı da cevaplama..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nephilis -- 13 Ocak 2016; 14:15:20 >
  • Arkadaşlar uygun fiyatlı akülü vidalama tavsiyesi verebilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rozetmen

selam arkadaşlar. şu mikrofonu almayı düşünüyorum

http://www.amazon.com/Blue-Microphones-Yeti-USB-Microphone/dp/B002VA464S/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1452650501&sr=8-1&keywords=blue+yeti&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

yenisi 98,used olarak ise 83 dolara alabiliyorum.acaba 83 lüğü alsam gümrükte kalır mı?

O da vergi üstü bir esprisi yok ki altı olsa neyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

Bu konu sayesinde amazondan saat aldım, konuyu hazırlayan arkadaşın eline sağlık..

Hayırlı olsun gelince resim bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerodiNas

Asus rog gl752vw nın ref 2 düşmüş pts ye hadi bakalım cuma günü elimde olcak yazıyor 🙂

Klavye mouse neysede Laptop gelmesi de çok heyecanlı olur heeeee, bekliyoruz resimleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

ne 502 iniyor ne 710 bune böyle :/

Zamanında indi kaçırmayacaktın dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luisenbarn

Sahte Hammerhead Pro muhabbeti ne durumda bilen var mı? Kesin sahte mi gönderiyor amazon?

Birde Enpara Encard ile amazon alışverişi yapan var mı? Sorun çıkıyor mu?

Artık kalmadı o sahte muhabbeti ya hiç duyulmuyor.
  • Arkadaşlar bu siteden pc sistemi toplasam sıkıntı olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nephilis

O yüzden saçma sapan mesaj atmanın alemi yok. Bu mesajı da cevaplama..

Kardeşim lütfen biraz daha sakin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilion@

Arkadaşlar bu siteden pc sistemi toplasam sıkıntı olur mu?

Hayır neden olsun ilk sayfaya baksana asıl bu saatten sonra buradan toplamamak enayilik olur, 1-2 bin lirayı sokağa atmak istemiyorsanız buradan toplayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: anilion@

Arkadaşlar bu siteden pc sistemi toplasam sıkıntı olur mu?

Hayır neden olsun ilk sayfaya baksana asıl bu saatten sonra buradan toplamamak enayilik olur, 1-2 bin lirayı sokağa atmak istemiyorsanız buradan toplayın.

Teşekkür ederim hocam gtx 980 ti alabilirsem harbi efsane olacak

• Bu wd 2 tb hangi aralıklarla vergi sınırının altına iniyor bilgisi olan var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 36623663366436653666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.