Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.160
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33373338333933403341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dcorp

Yeni güne şunları alarak girdim desem yeri var.

İnci Küpe.. Hediye aldım yılbaşına yetişir umarım kargo.http://www.amazon.com/gp/product/B009OKDRPW?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00 lightning deal ile 32 dolara aldım.
    El süpürgesi..http://www.amazon.com/gp/product/B006LXOJC0?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00 kendime aldım yorumlar bomba. 39 dolara aldım. 3 dolar courtesy indirimi tanımlanmıştı otomatik olarak o ne oluyor bilmem ama 3 dolar 3 dolardır :)

Hayırlı olsun iyi yaptın.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Editledim ama 'Edit şuan ki kullandığı mouse Logitech M310 (eller büyük ama onu kullanıyor) Fakat skatezler gitmiş.1 tenesi düşmüş diğerleri de yıpranmış baya...'' 'aynı anda yazdık sanırım.Logitech iyidir.bende onu kullanıyorum yetiyor g400s...Garantiye göndersem kutu kitapçığını bulabilirsem tabi değiştirirler mi acaba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 21 Aralık 2015; 4:04:22 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. g502 en düşük kaç doları gördü acaba takip edebildiniz mi?
  • amazon refarans verebilcek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kethanis

teşekkür ederim. g502 en düşük kaç doları gördü acaba takip edebildiniz mi?

39.99
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Editledim ama 'Edit şuan ki kullandığı mouse Logitech M310 (eller büyük ama onu kullanıyor) Fakat skatezler gitmiş.1 tenesi düşmüş diğerleri de yıpranmış baya...'' 'aynı anda yazdık sanırım.Logitech iyidir.bende onu kullanıyorum yetiyor g400s...Garantiye göndersem kutu kitapçığını bulabilirsem tabi değiştirirler mi acaba...

Evet mutlaka arayıp sor özellikle TR'den aldıysan.
  • onurmio kullanıcısına yanıt

Bi erkek ayağı nasıl öyle küçük oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dcorp D kullanıcısına yanıt
    Süpürge Türkiye uyumlu değil
    110v adaptör geliyor yanında.

220v adaptör pahalı.

Aynı üründen Amazon da 2 tane var Türkiye uyumlu olan 86dolar

Türkiyeden adaptör bulayım dedim

Amperi aynı olan frekans bulamadım. Orjinal olmayan adaptör zaten başa bela pilleri mafediyor.

Çözene kadar alışveriş listemde bekleyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Süpürge Türkiye uyumlu değil
    110v adaptör geliyor yanında.

220v adaptör pahalı.

Aynı üründen Amazon da 2 tane var Türkiye uyumlu olan 86dolar

Türkiyeden adaptör bulayım dedim

Amperi aynı olan frekans bulamadım. Orjinal olmayan adaptör zaten başa bela pilleri mafediyor.

Çözene kadar alışveriş listemde bekleyecek.

Hocam ufacık bir aparatla çözülüyor bu işler. Kıbrıs'ta yaşıyorum ben hiç bir eşyam da buraya uymuyor ama aldığım 5 tllik aparatla hepsini çevirebiliyoruz. Sıkıntı yok o konuda.

• Hayır, başka satıcı o Zippo'yu Fullfilled by Amazon olarak sattığı için 5 dolar görünüyor, yani bahsettiğiniz kişi ürünü Amazon'a kargoluyor, Amazon da size. Ancak önceki linkte bulunan kişi direk kendisi kargoluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: delequante

quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

Orijinalden alıntı: delequante

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Evet

o zaman gene mi refund isticem hocam?Peki bu benim hakkımmıdır?

Hakkın.

tam olarak sınır 7 günmüdür yoksa 7 iş günümüdür?

Ben musteri hizmetleriyle konuştuğumda, ürün elinize geçtikten 7gün içinde demişlerdi.

• Arkadaşlar 50'ye 10 indirimi artık bitti değil mi. Corsair H2100 için düşünüyordum da :( İnşallah yılbaşında daha uyguna düşer ya da tekrar kampanya olur :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 21 Aralık 2015; 8:59:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 5 $ kod var mı acaba bugün alışveriş yapacağım ufaktan bir indirim hoş olur. Teşekkürler.
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    7.5 numara olanı almadım tabii ben alırken 10.5 numara 57 dolardı, %25 indirim artı 18 dolar kargo ile 61.8 dolara geldi ürün. Hatta kargoya vermişler bile, ilk kez aldığım bi ürün 24 saat geçmeden kargoya verildi hatta günler geçmeden.

• amazon.it'ten verdiğim sipariş önce belçikadan gelecek görünüyordu, şimdi çevrildi ingiltere, benim kargo takip ab üye listesine dönecek sanırım :)
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Yazdığımı yavaş ve tane tane oku

Ben ne yazmışım iyi oku birader

• Arkadaşlar soruma cevap verebilecek olan varsa sevinirim.Ürünlerin normalde yarın elimde olması gerekiyor 22 sinde bugün 21.Bu delay gecikme bir gümrük problemimidir? UPS numarası verdiler.Herhangi bir gümrük sıkıntısı olursa ne yapmam gerekli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 23 Aralık 2015; 6:34:58 >
  • remiles01 R kullanıcısına yanıt
    bizim ülke için geçerli değil derken?
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Avrupada 220V şebeke gerilimi kullanıyoruz. Amerikada 110V kullanılıyor. Yani o aparatla prize taktığın vakit geçmiş olsun :)
  • 
Sayfa: önceki 33373338333933403341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.