Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.176
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: msahin55

15 Temmuz'daki indirimden faydalanmak için Prime'a üye olmamız şart değil, değil mi?

Ayrıca Steelseries Rival alan var mı buradan:http://www.amazon.com/gp/product/B00G6IJ5QK/ref=s9_psimh_gw_p147_d0_i2?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=desktop-1&pf_rd_r=1GMRRDC7XQ3MS098FVSR&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=2079475242&pf_rd_i=desktop

Satıcı amazon olmadığı için tedirgin oldum da. Bir el atarsanız sevinirim.

Oha Rival eşek kadar boyu varmış elime büyük gelir. Bu kalitede fare önerir misiniz bu fiyatı aşmamalı?

30 dolara düşmüştü bir ara, öneririz tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: hardman01

Amazon'da Türkiye'den alışveriş yapabiliyor muyduk?

Nasıl yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Bilgisayar parçalarını alan arkadaşin kargo mesajlari kacinci sayfada ? Yavaş posta ile gümrüğe takilmamasi kismini okumak istiyorum...

Dostum bizzat ben bu işin başındaydım, bir yakınım adına yaptım ne öğrenmek istiyorsun ?

9 10 tane parça alınca sipariş 2 , 3 ' e bölünebiliyor sıra sıra hepsi takipli kargo ile geliyor ve gümrüğe takılmıyor. Hatta bu ürünler kocaeline gitti hepsi.

Ptt ile gelmedimi, en ucuz kargoyu seçmiştin değilmi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ben bir türlü prime ı aktif edemedim ilk sayfada gösterilen buton çıkmıyor?
  • Beyler turkiyeye kargo olanları direkt gösterebilecek bir filtreleme var mı? Neyi aradıysam turkiyeye kargo yok
  • oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    Degisen bi sey olmuyo, burdan aldigimiz urunler de dolarla ithal ediliyo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunyasr

Beyler turkiyeye kargo olanları direkt gösterebilecek bir filtreleme var mı? Neyi aradıysam turkiyeye kargo yok

Sol tarafta ship to Turkey'e tik koyunca çıkıyor. Ancak bazen özel durumlar olabiliyor gönderiliyo göstermesine rağmen ödeme ekranına geçmeden önce gönderilmiyor uyarısı veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßoNjoVé

Hocam sa roku ve amazon firestick hakkında bilgin var mı? İndirim olursa haberdar edermisin?

Hocam cevabınızı bekliyorum bu arada kargo gelmiyor.Borderlinxle kaça patlar.Certified refurbished ürün alınır mı?

• beyler güzel cüzdan yok mu bildiğiniz. Tommy'den beğendim bi tane fakat ship to turkey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Degisen bi sey olmuyo, burdan aldigimiz urunler de dolarla ithal ediliyo.

En iyisi eldeki parayı muhafaza etmek ya da bankaya yatırmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Orijinalden alıntı: GökŞah

son zamanda ayakkabıda sorun çıkıyomuş gibi bir yazı okudum hocam.hangi markalardan aldın ayakkabıyı.firma amazon muydu bi de ?

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00OPL2RR4/ref=mp_s_a_1_6?qid=1436660288&sr=8-6&pi=AC_SX110_SY165_QL70&keywords=shoes&dpPl=1&dpID=41HemEMlFLL&ref=plSrch

Şunu almıştım. İmdirmdeydi. 22 dolar civarıydı

Hocam artım ayakkabılara 77 tl vergi alıyorlar. Bu ürünü alsak vergiyi yine biz ödeyecegiz dimi

• hocam sizin ilk sayfada paylaştığınız görseldeki 30 günlük deneme butonu çıkmıyor ne yapmak lazım?

edit: yandex te hata vardı chrome da çıktı buton

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli Komutan -- 12 Temmuz 2015; 18:30:05 >
  • dostum emeğine sağlık şu kargo ile ilgili yazdığın mesajı amazon a iletmek istiyorum ama amazon da chat i bulamadım o kısmıda gösterirsen çok makbule geçer şimdiden teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Bilgisayar parçalarını alan arkadaşin kargo mesajlari kacinci sayfada ? Yavaş posta ile gümrüğe takilmamasi kismini okumak istiyorum...

Dostum bizzat ben bu işin başındaydım, bir yakınım adına yaptım ne öğrenmek istiyorsun ?

9 10 tane parça alınca sipariş 2 , 3 ' e bölünebiliyor sıra sıra hepsi takipli kargo ile geliyor ve gümrüğe takılmıyor. Hatta bu ürünler kocaeline gitti hepsi.

Ptt ile gelmedimi, en ucuz kargoyu seçmiştin değilmi ?

Yok ne ptt si pts ye geliyor o da yurtiçi veya süratle gönderiyor. İlk sayfayı lütfen okuyalım . Bölümlere ayırdım karışık olmasın diye. Bölüm başlıkları var neyin nerede olduğuna dair hemen girişte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 12 Temmuz 2015; 18:45:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zargana38

dostum emeğine sağlık şu kargo ile ilgili yazdığın mesajı amazon a iletmek istiyorum ama amazon da chat i bulamadım o kısmıda gösterirsen çok makbule geçer şimdiden teşekkürler

İlk sayfada hocam :) Bu başlıklarıda girişteki bölümlerin altına koymak lazım herhalde...

• Usta sağ tarafta böyle bişey var nedir biliyor musun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herbalife_TR -- 12 Temmuz 2015; 19:13:44 >
  • Amazon.de sitesinde buraya göre çok daha uygun fiyatlı birşeyler arayıp bulan varsa bana da yazsın arkadaşlar.
  • herbalife_TR H kullanıcısına yanıt
    Boşver onları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Orijinalden alıntı: GökŞah

son zamanda ayakkabıda sorun çıkıyomuş gibi bir yazı okudum hocam.hangi markalardan aldın ayakkabıyı.firma amazon muydu bi de ?

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00OPL2RR4/ref=mp_s_a_1_6?qid=1436660288&sr=8-6&pi=AC_SX110_SY165_QL70&keywords=shoes&dpPl=1&dpID=41HemEMlFLL&ref=plSrch

Şunu almıştım. İmdirmdeydi. 22 dolar civarıydı

Hocam artım ayakkabılara 77 tl vergi alıyorlar. Bu ürünü alsak vergiyi yine biz ödeyecegiz dimi

Vergiler sana ait.

• quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

Beyler benim hesapta daha önce prime özellik kullanildigi için yararlanamiyorum, ayin 15 inde birkaç urun alimi için kendi hesabindan yardımcı olabilecek varsa güzel olur, oderiz hesabi.

yeni üyelik aç
    mail aktivasyonu bile istemiyor
    ?
    profit!
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.