Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.544
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bende öyle anladım.
  • dgndgn2 D kullanıcısına yanıt
    Mobilden yaziyorum.
    Yok hocam zaten once 50 dolarlik gift kart aliyorsunuz kod sonra geliyor. Gift karti harcamaniz gerekmiyor kodun gelmesi icin. Sadece gift karti almaniz yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windmark kullanıcısına yanıt
    Umarim gelir

15inde 50 doları zaten kullanacak olanlar vardır benim gibi. Üstüne ekstradan 10 dolar gelecek hiç olmasa sonraki alışverişlerde kullanırız bence iki türlüde kardayız
  • Merhaba

fonksiyonel hesap makinasi ihtiyaci olan arkadaslar için asagidaki iki ürün
    Türkiyeye gonderimi var gozukuyor.
    bu urunler turkiyede yok fakat fiyatlari iyi gozukuyor.
    ayrica Sharp hesap makinasinda iyi diye biliyorum.

http://www.amazon.com/Sharp-EL-531XBGR-Engineering-Scientific-Calculator/dp/B004TS0GRQ/ref=sr_1_16?s=office-electronics&ie=UTF8&qid=1436659836&sr=1-16&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011
    http://www.amazon.com/gp/product/B004J6M29S?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER

• quote:

Orijinalden alıntı: alic92

Mobilden yaziyorum.
    Yok hocam zaten once 50 dolarlik gift kart aliyorsunuz kod sonra geliyor. Gift karti harcamaniz gerekmiyor kodun gelmesi icin. Sadece gift karti almaniz yeterli

"Just purchase at least $50 in Amazon.com Gift Cards in a single order by July 31, 2015, and we'll email you a $10 promotional code to spend at Amazon.com."

Bildiğim ingilizceden suphe duymaya başladım. Tek bir siparişte 50 dolarlık gift cardı kullan 31 temmuza kadar. 10 dolar promosyon kodunu sana mail atıcaz. Yanlışım varsa düzeltin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

15inde 50 doları zaten kullanacak olanlar vardır benim gibi. Üstüne ekstradan 10 dolar gelecek hiç olmasa sonraki alışverişlerde kullanırız bence iki türlüde kardayız

Elbette avantajlı. Ama bilmeden 60 dolarlık birşey alıcam diye düşünen arkadaşların bilgisi olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GökŞah

son zamanda ayakkabıda sorun çıkıyomuş gibi bir yazı okudum hocam.hangi markalardan aldın ayakkabıyı.firma amazon muydu bi de ?

US Polo almıştım ben memnunum fiyatına göre gayet güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgndgn2

quote:

Mobilden yaziyorum.

"Just purchase at least $50 in Amazon.com Gift Cards in a single order by July 31, 2015, and we'll email you a $10 promotional code to spend at Amazon.com."

Bildiğim ingilizceden suphe duymaya başladım. Tek bir siparişte 50 dolarlık gift cardı kullan 31 temmuza kadar. 10 dolar promosyon kodunu sana mail atıcaz. Yanlışım varsa düzeltin.

Hocam ben de suphe duymaya basladim simdi. purchase satin almak demek. Yani 50 dolarlik gift kart aldiginda sana 10 dolarlik promosyon kodu vercez demiyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: GökŞah

son zamanda ayakkabıda sorun çıkıyomuş gibi bir yazı okudum hocam.hangi markalardan aldın ayakkabıyı.firma amazon muydu bi de ?

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00OPL2RR4/ref=mp_s_a_1_6?qid=1436660288&sr=8-6&pi=AC_SX110_SY165_QL70&keywords=shoes&dpPl=1&dpID=41HemEMlFLL&ref=plSrch

Şunu almıştım. İmdirmdeydi. 22 dolar civarıydı

• alic92 A kullanıcısına yanıt
    Zaten Redeem Code yaptığında direk hesabının gift card bakiyesine 50 dolar ekliyor bunu yaptığında kullanmış olmuyormuyuz ?
  • Hocam bu by bilmem ne ve fulfilled Amazon.com olayı nedir?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dgndgn2

quote:

Mobilden yaziyorum.

Hocam ben de suphe duymaya basladim simdi. purchase satin almak demek. Yani 50 dolarlik gift kart aldiginda sana 10 dolarlik promosyon kodu vercez demiyor mu

Evet satın almak demek. Ama dediği farklı 50 dolarlık gift cardı "purchase aka almak" ondan sonraki "order" diye dediği cümle önemli. Order sipariş demek. Kartı al siparişi ver 10 dolar kodu yollıyalım.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Koşulsuz iade ettiklerini bilmesem ustune yatacak para arıyor derdim

• Windmark kullanıcısına yanıt
    Bence oyle olmasina da gerek yok. Satin almak yeterli. Amazon gift kartlarinda 50 dolar sayin al diyor yazida. Zaten yabanci forumlardada bakmistim oyleydi. Bilgisayarim olsa link atardim.

Bence gift kart siparisini single orderda ver diyor yani bir tane 20 dolarlik bir tane 30 dolarlik gift kart alirsan olmaz demek istiyor. Gidt kart almak da bir order

• Gunler bi gecmedi ya,hala bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

10'unda yapılan işlem dönem içine geçip, 8'inde yapılanlar hala provizyonda olduğuna göre provizyonda ki işlemler iptal edilenler sanırım, silinir oradan bir kaç gün içinde. yani şu an sıkıntı yok gibi tek ödeme var.

ilk başta 2 kere alıp, 2sini de iptal ettiniz değil mi? eğer öyleyse dediğim gibi sorun yok.

ama kartın limiti 8500 ben sanal kart oluşturup ona 300 tl yükledim aldıgım ürün 145 tl kartta kalan sıfır ikinci ürünü alamıyorum herhalde aynı üründen birini iptal edince karta yatmasını bekleyecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Gunler bi gecmedi ya,hala bekliyoruz.

Günlerin geçmesi çok önemli değil, almaya kayda değer birşey bulmak önemli olan.
  • Tamamdır işi canlı yardımda cözdüm.

50 dolarlık gift cardı tek bir siparişte al 10 dolar 3 gün içinde yollanacak dedi arkadaş. Bende direk checkout yaptım 50 dolarlık gift cardı son sayfada 10 dolarlık promosyona hak kazandınız mail atıcaz yazısı çıktı.
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.