Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (2096. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.068
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20942095209620972098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim indirim beklediğim ürünlerde indirim olmamış hatta zamlanmış. İndirime girdi diye de ihtiyacım olmayan şeyleri alacak halim yok. Her neyse siz aldıklarınızı güle güle kullanın. Dediğiniz gibi herkez memnun olamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 09.09.2006

aynı ürünün bazı numaraları gönderiliyor.veya bazı renk gönderiliyor bazısı gönderilmiyor.Adam seçiyolar galiba .kendi insanı alsın diyemi yapıyoalar anlamadıım.

Müşteri temsilcisi ile görüşmek gerekebiliyor.
  • Barış Utaş B kullanıcısına yanıt
    Yok daha önce kullanmadım linke tıkladım o geldi direk
  • Anexilea kullanıcısına yanıt
    Uzun süre cx 200 kullandıktan sonra,cx 300 ü bekliyorum sahsen ben indirime girmesini ama sizin beklentilerinizi karsılarmı bilemiyorum
    Arkadan takmak spor yaparken gayet iyi.Yerinde durması,düşmemesi acısından.
    Ama günlük kullanımda hiç pratik değil,en azından benim için değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

quote:

quote:

quote:

quote:

An itibariyle kosullar degismedikce tarihin en rezil black fridayi olma yolunda ikerliyor

Bence güzel indirimler oldu.
    Kindle(30 dolar indirim), Skechers(%20 sonradan %30 oldu) ve 10 dolar gift'lerle çok güzel ürünler alındı. Logitech'ler kapışıldı zaten.
    Daha ne bekliyorsunuz ki?

Telefon filan geliyor olsa Nexus 6 da alırdık ama maalesef öyle atraksiyonlara giremiyoruz.

Nexusun fiyat cok iyi ama urun gelmeyince uzaktan iyimis sadece diyebiliyoruz. Ozellikle sepetimdeki cogu urune amazon degil n11 sanki mubarek zam gelmis en azindan bf ayagina dip fiyatimiz oydu dusuremiyorduk diyebilirlerdi.
    Urun bazinda bazi indirimler olsada beklentilerden cok asagida kaldi amazon. Ama dedigim gibi ilerleyen saatlerde degisirmi bilemeyiz su da var daha neden degissin artik

Alacağınız ürünün fiyatı arttıysa chate bağlanın geçen gün böyleydi kartımı ayarladım tam sipariş verecektim zam gelmiş deyin.
    Eski fiyattan yaparız diyeceklerdir.
    Ürünün fiyatı arttıysa işe yarıyor.
    Onun dışında her üründe indirim olmadığı doğru ama zaten her ürünün fiyatı uygun olduğu için bence olanlar da yetiyor.
    Pentel kalem aldım geçen günkü siparişle. Türkiye fiyatı tam iki katı.
    Şimdi buna indirim olsa ne olur olmasa ne olur.
    Adamlar 50'ye 10 veriyorlar ama 10 dolar hakkatten 10 dolar. Bizimkilerin bindirip indirim yapması gibi değil yani.

Sagol hocam deneyeyim dedigini ama sana indirim yok ban var demesinler
    Pentel g1000mi hocam nasil buldun kalitesini? Abdde herkes 0.5 kullaniyor herhalde 0.7ler daha pahali.
    Dolarda ayri bir alemde zaten hocam pazartesi ne alemde olur indirimler sizce?

Ben bu dediğim yolla 10 dolar yükselen ürünümü aynı fiyattan alabilmiştim. Sizde de olur mu bilmem ama kargo sıfırlama gibi bir istek olmadığı için bence yaparlar.
    Pentel Graphgear 1000 aldım.
    Kalemin youtube'da incelemesi var.

Malzemesi metal, Klipse basınca uç kısmını içine çekiyor uç zedelenme riski en aza iniyor.

Sagol hocam kabul etti ama siparis no gonder dedi yalniz sonra nasil bulucam konustugum kisiyi? Yada cek mi tanimlicak onu bilemedim
    Kargoda yuksekti de ona cekindim artik
    Guzel kalem hocam hayirli olsun. Uni shift icin ne dusunuyorsun peki hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar kendiniz kaptırmayin herkes birşey aldı diye sizde almak zorunda degilsiniz. Butcenize göre harcama yapin. Zaten cogu urunde ahım şahım bir indirim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

Bu ayın acısı önümüzdeki aydaki ekstrede çıkar çoğu kişi ihtiyacı olmadığı halde harcamalar yaptı

hepimizin o atmnin para gözüne, para koyarken elleri titreyecek..bir yandan da Amazon'a söveceğiz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu olay nedir arkadaşlar 30$ indirimmi yapcakmış bu kartı alınca acaba ilerde bir kart aidatı felan varmı

https://www.dropbox.com/s/ld6esnig1qfyu8h/Untitled-1.jpg?dl=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorix -- 27 Kasım 2015; 12:31:52 >
  • Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse
    Bu ürün 40$ nezaman olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Khalees1

Alinti: Recep Baltaş
    ''Kartın 4 GB GDDR5 belleği var lakin 3.5 GB sonrasında yer alan 512 MB kısıma erişimi yavaş. Bu yüzden bir oyun 3.5 GB üstünde VRAM kullanmaya başladığında FPS düşüşü olabiliyor. Öte yandan piyasada 1080p çözünürlükte (1440p'de bile) 3.5 GB üstünde VRAM kullanan oyun sayısı bir elin parmaklarına ulaşmadığından bu büyük bir sorun teşkil etmiyor.''

Sonuç: Bu olay size problem oluşturmaz. Bütceniz varsa 980 alin lakin şuan performans\fiyat açısından gtx970 one number

Hocam çok teşekkür ederim. Korktum. Hiç iptal etmiyorum o zaman. Yahu diyorum binlerce insan kullanıyor bu kartı böyle bir sorun olsa insanlar neden gtx 970 arasın.

• Arkadaşlar hediye kuponu olan arkadaş varsa rica edebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emopi

herkes kulaklık aliyor :)

hic alasım yoktu, kulaklık bakmaya başladım.

öneriniz varsa sevinirim?

http://www.amazon.com/dp/B0126HISOO/ref=twister_B016MAOS5E?_encoding=UTF8&psc=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

türkiye fiyatı 800 tl. buda türkiye'ye gönderilmiyor hemde vergi altında of of

http://www.amazon.com/Bose-SoundTrue-Headphones-Around-Ear-Style/dp/B00IUICOK8/ref=lp_13227331011_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1448618253&sr=1-1

Bende bunu bekliyordum ama malesef kargo yok ahh amazon ahhhh

• indirim olunca bildirim gelen uygulama adı neydi?
  • Arkadaşlar 120 GB SSD'ler arasında kaldım.

Bu ürün 35 dolar, Türkiye fiyatları 180 lira civarlarında. Uzun ömürlü ve okuma - yazma hızı bana iyi göründü.

http://www.amazon.com/gp/product/B0106AOCPW?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER

Bu ürün de 40 dolara geliyor. Türkiye'de 140 lira civarında bulunabiliyor. Okuma - yazma ve ömrü OCZ'den daha kötü geldi bana.

http://www.amazon.com/SanDisk-Internal-120GB-2-5-Inch-SDSSDA-120G-G25/dp/B00S9Q9UKS/ref=sr_1_sc_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1448620192&sr=1-1-spell&keywords=sundisk+120+gb

SSD'yi laptop üzerinde kullanacağım, uzun ömürlü, hızlı ve uygun fiyatlı olması gerekiyor. Bunlara ek uygun fiyatlı 240+ GB önerebilirsiniz. Bu ikisi arasından hangisini tavsiye edersiniz?

• 09.09.2006 kullanıcısına yanıt
    Ayakkabi cok kayiyor.Kaldirim gibi yerlerde dikkat edin. Genelde tartan pistte kullaniyorum.

• B.Avcı B kullanıcısına yanıt
    bence ocz den uzak durun. elimde bi tanesi sebepsiz yere bozuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asdaqq -- 27 Kasım 2015; 12:33:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NowOrN3wer

Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse
    Bu ürün 40$ nezaman olur

hacı anlık düşüyor saniyelik sürekli sayfayı yenile düşer düşmez al,sürekli kalmıyor
  • shario S kullanıcısına yanıt
    Kafan rahat olsun hocam bende gtx970 siparişi verdim,Bu kartin mimarisi ve gpu teknolojisi güzel performanslar veriyor.
    Yok efendim 8gb Ram,512 bit filan bunlar tarih oldu.''Şuan bestseller Gtx970'' Kartin mimarisine bakiniz lütfen.
  • kod isteyen pm atabilir.

Kulakiçi kulaklıkta en çok satan bu model
    http://www.amazon.com/Panasonic-RPHJE120S-In-Ear-Headphone-Silver/dp/B003EM800S/ref=zg_bs_12097478011_6
  • 
Sayfa: önceki 20942095209620972098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.