Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (13025. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Australia Post global nasıldır bilgisi olan varmı bi de takip numarası var girince sitesine gözükmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir adet gamepad beğendim Amazon almayadan 120€ Türkiye ye gönderim mevcut sizce gümrüğe takılma ihtimali varmıdır ?

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Vergi iadesi almamız gerektiğini nereden anlayabiliyoruz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • spidey99 kullanıcısına yanıt

Öyle bir yer bilmiyorum ama gümrüğe takılıp geri dönerse kesin iade ediliyor veya 10 tl vergi kesildiyse gümrük 5 tl aldıysa bu farkı da iade ediyor amazon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 21 Eylül 2022; 19:53:5 >
  • magnet95 M kullanıcısına yanıt

Hala almadıysanız ürünü %10 indirimli getirebilirim Amazon.de üzerinden.

• Arkadaşlar amazondan bir crocs terlik aldım. 2 ay sonra kopçasının biri sallanmaya başladı durduk yere. Çıkıyor yerinden oynuyor vs. Crocs türkiye ile yazıştım amazon ile görüşün dedi. Amazon ile görüştüm değiştirelim yollayın dediler. Yolladım ret yemiş. Ret sebebi ürün kullanılamayacak derecede hasarlıymış. Şimdi ürün kullanılabilecek seviyede ve hasarlı da değil. Kopçası sallanıyor fazla. Yani ürün incelenmiyor bile, her gelen ürüne keyfi iade gözüyle mi bakılıyor acaba. Derdimizi de kime anlatacağız bilmiyorum. Müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim. Depoya bir mail attığını söyledi. Bakalım ne çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 27 Eylül 2022; 15:3:4 >
  • Merhaba arkadaşlar,

8 ay önce Amazon.it den aldığım anakartım arızalandı. Müşteri temsilcisine durumu ilettim ve ürünü kendilerine göndermemi söylediler.

Bir iade etiketi oluşturdular. Gönderinin ödemesini kendimin yapmasını, iade onaylandığında o tutarı da iade edeceklerini söylediler. Bende ürünü kutuya koydum, ptt ile göndereceğim.

Sorum şu; Ben ürünü kargo ve vergiler dahil 315 euroya almıştım. Arızalı ürünü geri gönderirken PTT bunun değeri ne kadar diye soruyor. Sizce bu değere ne yazılmalı? Ayrıca ürünün satın aldığım zamanki sipariş detayını ve faturayı ürünün kutusunun üzerine yapıştırmalı mıyım?

İtalya nın gümrüğünden sorunsuz amazon a teslim edilmesi için ne yapmak lazım. desteğinize ihtiyacım var.

Teşekkürler,

• Amazon dan ön sipariş yaptığımızda parayı provizyondamı bekletiyor?

• Amazon de vs giriş yapıyorum birçok ürün te ye gönderim yoktur yazıyor neden acaba ve çözümü var mı? Mesela Philips hue ürünleri. Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • vay beeeaaaa ilk başladığında ne konuydu deli gibi takip ederdim

Mühendis Muratın verdiği bir kod vardı onunla amazondan anten almıştım amazona kayıt ile eriliyordu indirim kodumuydu neydi sadfsadfasddfsafdsaTR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] 

ürün aldım bi halta yaramamaıştı ama aklıma geldi konu dedim bakayım halen kod falan paylaşılıyor mu konuda

• djangobjk kullanıcısına yanıt
    Amazon.DE uzun zamandır böyle maalesef.Bence Amazon Türkiye açılınca Almanya gönderimi kapattı , çünkü x ürünü TRye yollamayan amazon.DE aynı ürünü amazon.com.tr üzerinden satıyor.

Fransa İtalya İspanya vs gönderim yapıyor ama fiyatlar daha pahalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cokbaska kullanıcısına yanıt
    Çoğu ürün Tr sitesinden de gönderilmiyor 150 Euro altı da olsa. Çok iyi fiyatlar oluyor ama alamıyorsun.

• Merhaba dostlar yanlış yere yazıyorsam kusura bakmayın Amazon İtalya dan bir siparişim var austria post global ile göndermişler ancak kargo firmasının kendi sitesinden takip edemiyorum.

• teen wolf kullanıcısına yanıt
    Apgecommerce üzerinden takip ediliyor hocam Apg.

• ALAIN DELON kullanıcısına yanıt

Evet dediğiniz siteye daha önce girdim hocam ancak çıkmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teen wolf -- 12 Ekim 2022; 21:52:50 >
    Hocam takibe düşmesi biraz sürüyor. Kargo ürünü teslim alınca takip edebilirsiniz.

• ALAIN DELON kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam yardımınız için.

Önemli değil hocam.

• S.a arkadaslar amazon.de hollandaya gonderim yapiyor mu?
    Kasimda black friday indirimleri olucak herhalde hollandada yasayan arkadasima xiaomi g11 yada dyson v15 supurgelerden hangisi iyi indirim olursa alip gondermeyi dusunuyorum turkiyeye geldiginde getirsin bana diye
    İpad pro 12.9 larda filan da indirim oluyor mu hic amazon.de black fridaylerinde alisveris yapmamistim bu sene yapmayi planliyorum

• Herkese iyi forumlar

Tam Amazon uzerinden saat siparisi veriyordum, gumrugun 150 euro uzerindeki meblalari ithalat olarak siniflandirdigini ve fais fiyatlar istedigini ogrendim (nereden nereye)

Bu 150 euroluk sinir ile alakali 2 sorum var

1- kargo ucreti de bu sinirin icinde mi hesaplaniyor (135euro+20 vb.)?
    2- Amazon'a odedigimiz vergi de bu sinirin icine giriyor mu? (135euro+vergi vb)?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.