Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (6 Mobil) - 5 Masaüstü6 Mobil
5 sn
260.716
Cevap
2.868
Favori
13.541.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 11932
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 19400
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11154
  • Favoriye Eklediklerim 2968
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MühendisMurat (19400 mesaj) Deleted User (5747 mesaj) :S (2060 mesaj) Erdo4 (1846 mesaj) xX.3B.Xx (1525 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (93716 mesaj) Mobil (59107 mesaj) Tablet (7218 mesaj) Mini (10907 mesaj) Uygulama (2091 mesaj)
  • @
630 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> TR'nin En Büyük Amazon Rehberi
Giriş
    352 Mesaj
    Standart kargo konusunda Amazon Almanya ile iletişime geçen oldu mu hiç? 26 eurodan başlıyor kargo ücretleri, ara sıra kura rağmen ufak tefek bir şeyler alıyorduk gene de. Tamamen mi kaldırıldı acaba?
    |
    |
  • Binbaşı
    1435 Mesaj
    arkadaşlar aynı kutuda 4 üründe problem çıkıyor mu gümrük vs ?
    |
    |
  • Yarbay
    16554 Mesaj

buraya çok yazdım satıcı amazon dışında almayın diye, sadece satıcı amazon olmayıp gönderen amazonsa alınmalı dedim neyse tavsiyem amazona yazın umarım ilgilenirler.
    |
    |
    Lindsey S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2499 Mesaj

arkadaş amazon.com.tr üzerinden olduğu için satıcıya dikkat etmedi sanırım.
    |
    |
    mito1172 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16554 Mesaj

tr deki amazonsa konu yanlış o zaman ben yurt dışından bahsettim zaten
    |
    |
    Omara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Kurlara ve tek seçenek yaptıkları 25€ tutarındaki global öncelikli kargoya rağmen Amazon .DE üzerinden birkaç tane bluray (bu arada satıcıyı hep Amazon .DE seçiyorum) film sipariş edeyim dedim her bluray için ayrı ayrı 25€ kargo istiyorlar tabi hemen vazgeçtim. Türkçe mail atsam bir değişikli olur mu acaba veya ne yapmak olumlu bir sonuç alabiliriz? Sonuçta muhtemelen tek kargoda gönderecekler şimdiye kadar hep öyle oldu.

EK: Tek kargo ücreti 2 hatta 3 bluray fiyatına denk geliyor yetmiyor her bluray için ayrı ayrı 25€ kargo ücreti ne garip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnzkmlylmz -- 19 Ağustos 2020; 21:21:56 >
  • Yarbay
    16554 Mesaj

iyice soyguncu olmuşlar almamak daha iyi
    |
    |
    dnzkmlylmz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2207 Mesaj
    Almak istediğim Türkiyede satılmıyor amazon.de 25euro olan ürüne 25 euro kargo istiyor.çok saçma bu kadar kargo ücretinin çıkması. Daha makul bir şekilde olması lazım
    |
    |
  • Teğmen
    185 Mesaj
    Estimated Import Fees Deposit $19.39

yazıyor yanı bu bana gerımı ıade edılecek demek
  • Yarbay
    16554 Mesaj

alışverişini yaptın ve sonradan e postayla geldiyse evet şunu diyor Tahmini İthalat Ücretleri Yatırımı $ 19.39 yani tahmini gümrük vergisi fazla olmamış iade ediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Ağustos 2020; 0:28:35 >
    |
    |
    tr-krall kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1725 Mesaj
    amazon.com dan bir album siparişi yapacagım fakat ön siparişte

sepete attıgım zaman
    Items:
    Shipping & handling dışında ücret cıkmıyor malesef gümrükte vergimi kesilir ? bir kitap boyutunda ürün
    Tahsil edilecek tahmini vergi: * 0 tl olarak hesaplıyor

ürün totalde 50 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 30 Ağustos 2020; 10:43:15 >
  • Yarbay
    16554 Mesaj

vergiden muaf olabilir şayet gönderen amazonsa yada satan
    |
    |
    Gamer007_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    477 Mesaj
    Şu amazon’un kargo fiyatlaması çok saçma!

Columbia mont bakıyorum.Aynı bedenin farklı renklerinde bile bariz farklar var.Kimi 51 usd çıkıyor kimi 110 usd...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    660 Mesaj

satıcılar farklıdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    veradrake kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    150 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

iyice soyguncu olmuşlar almamak daha iyi
    Kurun gidişatı yüzünden geçen hafta 29 Ağustos'ta sipariş verdim,4 Eylül'de DHL Express ile 1 günde geldi Almanya'dan.Standart kargo ile alacaklarım için 15-20 euro arası tahmini bir ücret çıkacaktı zaten, 30 euro ödeyip alacaklarımı tamamladım.Kampanya ve kuponları(15 euro indirim aldım) takip edip, ihtiyaçlarınızı alın bence.

|
    |

• Teğmen
    150 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ..UnReaL..

selamlar. amazon.com dan aldığımız ürün Türkiyede hangi kargo firması ile bize ulaşıyor
    Geçen ayki siparişimi Aramex getirdi.(İstanbul için)
    |
    |
  • Yarbay
    7331 Mesaj
    Arkadaşlar son 2-3 haftadır alışveriş yapan oldu mu amazon.com'dan?
    Alt tarafı bir thermal macun aldık 27 ağustostan beri gümrükte bekletiliyor. Fedex kargo ile buraya gönderilmiş. Bu nedir yahu alt tarafı bir macun aldık.
    Yyurtdışından alışveriş yapanları bezdirmek için mi yapıyorlar yoksa bu süreç pandemi sebebiyle normal mi anlamadım.
    Çünkü daha önceki alışverişlerimde hiç gümrükte takılma vs olmazdı direk olarak geçerdi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    554 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba,

Amazon ile alakalı değil ama burada bilen arkadaşlar çıkacaktır. Arkadaşım Amerika'da yaşıyor. Ekim ayında gelecek ve gelirken bana Nintendo Switch getirecek. Ürünü kutu ile değil, açarak sadece aleti bavuluna koyarak getirecek. Buna girişte bir şey derler mi? Kendi eşyası olarak sokmasında sıkıntı olur mu?

Teşekkürler
    |
    |
  • Teğmen
    181 Mesaj
    Beyler pc topluyan oldumu amazon.com veya amazon.de den son zamanlarda pc toplucam amazon.comda en cok tercih edilen 3 lu urunleri tek pakette gonderiyor tek tek aldimi kargo parasi ucuyor amazon kendi onerdigi degilde bizim kendimiz olusturacagimiz tek paket kargo secenegi varmi 90 dolarlik urune 200 dolar kargo istiyor 90 dolarlik urunu kendi onerdigi diger urunlerle kargosu tek pakette 200 dolar veriyor digerlerinin kargo ucreti bedavaya oluyor pc toplayan varsa yardimci olabikirmi monitor disinda urunleri amazon.com yada amazon.de den alicam garanti nolur onuda bilmiyorum bilenler yazarsa cok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    47 Mesaj
    amazon.co.uk dan aksiyon kamerası alacağım. sepete ekliyorum ne vergi ne de kargo masrafı çıkıyor. bu işlerden anlayan bir bilen aranıyor :)
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
backlink paketleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.