Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12990. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.139
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Ödeme kısmına geçerken bu sayfa çıktı, burda ne yapmam gerekiyor? ID number kısmına ne yazılacak?

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ziromen

Ödeme kısmına geçerken bu sayfa çıktı, burda ne yapmam gerekiyor? ID number kısmına ne yazılacak?

tc numaranız

• Kristallklar kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, amazon uk dan xbox siparişi verdim fakat aklıma takılan ziraat bankkart tan nakit çekim yapılıyor mu? Yoksa kredi kartı mı olması gerek? Daha önce alışveriş yapanlar bilgilendirirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu amazon yavaşladı mı bana mı öyle geldi ya. 10 gün önce araba parçası aldım çok aciliyeti olan bir üründü. Hala kargoya vermedi amazon. Destekden yazıyorum bilgi yok. Nolacak bu iş böyle ?

• Merhaba;
    amazon.com sitesinden şu ürünü almak istiyorum.
    https://www.amazon.com/gp/aw/d/B08842D7JS/ref=ox_sc_act_image_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

Son aşamada tr olarak 12193 TL veya USD olarak 1241 dolar çıkıyor.

1- Site uzerinden taksit imkanı oluyor mu? Sonradan taksit mi var sadece banka faizi ile?
    2- Sıkıntı olunca garanti kapsamı uluslararası 1 yıl mi? Daha doğrusu tr Acer servise 1 yıl mi garantimiz oluyor?
    3-En merak ettiğim, ücret konusunda ödeme ekranında vergi-kargo dahil yazmakta. Son ücret değil mi bu? Ekstra bir sürpriz çıkıyor mu sonradan ek gümrük vb?

• quote:

Orijinalden alıntı: sub_v

Merhaba;
    amazon.com sitesinden şu ürünü almak istiyorum.
    https://www.amazon.com/gp/aw/d/B08842D7JS/ref=ox_sc_act_image_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

Son aşamada tr olarak 12193 TL veya USD olarak 1241 dolar çıkıyor.

1- Site uzerinden taksit imkanı oluyor mu? Sonradan taksit mi var sadece banka faizi ile?
    2- Sıkıntı olunca garanti kapsamı uluslararası 1 yıl mi? Daha doğrusu tr Acer servise 1 yıl mi garantimiz oluyor?
    3-En merak ettiğim, ücret konusunda ödeme ekranında vergi-kargo dahil yazmakta. Son ücret değil mi bu? Ekstra bir sürpriz çıkıyor mu sonradan ek gümrük vb?

Hocam sizde nasıl o fiyat çıkıyor. Yurt dışında mısınız?

• Invisible Pink Unicorn kullanıcısına yanıt

Items:TRY 9,368.90

Shipping & handling:TRY 555.65

Total before tax:TRY 9,924.55

Estimated tax to be collected:TRY 0.00

Import Fees Deposit:TRY 2,214.48

Payment Total:TRY 12.139,03

TL seçince son aşamada gelen ekran bu sekilde. Herkeste böyle olmalı, adres ve kart bilgisi seçince gelen son ekran.

Doviz secince 1241 dolar civarı.

• sub_v S kullanıcısına yanıt

amazon de ise euro amazon abd ise usd seçmen gerek tl değil

• quote:

Orijinalden alıntı: sub_v

Items:TRY 9,368.90

Shipping & handling:TRY 555.65

Total before tax:TRY 9,924.55

Estimated tax to be collected:TRY 0.00

Import Fees Deposit:TRY 2,214.48

Payment Total:TRY 12.139,03

TL seçince son aşamada gelen ekran bu sekilde. Herkeste böyle olmalı, adres ve kart bilgisi seçince gelen son ekran.

Doviz secince 1241 dolar civarı.

Bende böyle çıkıyor.

Yalnız adres ve kart bilgilerini girerken Türkçe karakter kullanma hata verir örnek ardıçlar değil ardiclar yazman gerek, ve bahadır değil bahadir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 27 Ekim 2020; 21:30:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

Yalnız adres ve kart bilgilerini girerken Türkçe karakter kullanma hata verir örnek ardıçlar değil ardiclar yazman gerek, ve bahadır değil bahadir

Biliyorum hocam sağolasın fiyatı göstermek için şey yaptım 999 dolara düşmesini bekliyorum.

Çok özür dilerim :)

1421 Dolar bende de.

Aklımda Acer Nitro 5 kalmıştı. o ürün 1284 dolardı. Rakamlar karışmış.

Peki gönderdiğim ürün indirime girer mi?

Elimdekini satacağım, müşterim var beklemede. Fiyat dediğiniz gibi olursa diye bekleyeyim o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub_v -- 27 Ekim 2020; 22:17:28 >
  • Arkadaşlar laptoplarda sizce kara cuma zamanı Amazon.de den ya da usa dan falan almak ne kadar mantıklı olur? Yani kur öylesine bir seviyede ki hiç uğraşmasam mı diyorum ama kara cuma yurt dışında da hakikaten kara cuma olarak gerçekleşiyor, lafla olmuyor.

Bu soruyu sorma nedenim kara cumayı hiç amazon global den takip etmeyişimden kaynaklı.

• Mega Therion kullanıcısına yanıt

eskiden olsa çok avantajlı derdim de şimdi vergi ve kargo aşırı pahalı tr fiyatıyla pek farkı kalmıyor ama yine de karşılaştırmak lazımTR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] 

• Herkese iyi günler. Aramex mesaj attı bilgileri girdim başka bir şey yapmama gerek yok herhalde. Bu arada Aramex’in teslim sureleri nasıl?

• amazon.de üzerinden bir kaç farklı şey alsak kargo parasını her biri için ayrı mı ödüyoruz yoksa aynı pakette gönderiyorlar mı?

• Arkadaşlar bu vergilendirme doğru mu? Sanki bana yüksek geldi. Normalde %18 değil mi? Ayrıca posta ücretinden de mi vergi alınıyor?

• Arkadaşlar, amazon.de üzerinden verdiğimiz siparişlerde son olarak gelen vergilendirmiş fiyat mı oluyor? Yoksa teslim alırken veyahut gümrükten girişte extra masraflar çıkıyor mu?

• kurtwagner kullanıcısına yanıt

satıcı ve gönderen amazonsa son aşamada çıkan fiyata vergi kargo dahildir başka ücret çıkmaz

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.