Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12913. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.071
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    masallah 400gb lık sd kart ... güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

hentai arşivi icin degil umarım bu
    masallah 400gb lık sd kart ... güle güle kullan
    RP3'e taktım retro arşivi için. Note8'e de oluyormuş. Sitesinde max. destek 256gb sd demesine rağmen. Her an bir delilik yapabilirim.
  • merhabalar, prime deneme sürümüyle alışveriş hakkında bi rehber var mı acaba? konuda o kadar çok mesaj var ki aradım bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımcı olabilecek var mı acil olarak

Ben bu aleti cahilliğimden basit bir dönüştürücü ile fişe taktım sanırım alettin moturu yandı sizce amazon para iadesi yapar mı ya da ürün değişimi ürün 13 kg kargo çok tutuyor eğer iade edilmeyecekse göndermeyip burada tamir edeyim diyorum olmadı siz ne dersiniz ne yapmam gerekir bilmiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: armyoflovers

Aynı sayfada, bir kaç mesaj önce bende sordum kardeş aynı soruyu. Onlara bakarsan soruna cevap bulabilirsin.

Alıntıları Göster
    Hocam uzundur amazondan alışveriş yapmadım belki degişmiştir diye sorum dedim şimdi adres kısmında isim olarak örnek Mehmet Gülmez yazıyor ben siparişi verdigim ürünü Örnek olarak Hakan Günel adlı şahısın kartı ile verdim adresle kredi kartındaki isim degişik oldugu icin yarın cekim yaparken site sorun yaparmı kart teb bankası yurt dışına acık daha önceden sorun olmuyordu ama şimdi nasıldır bilemiyorum şimdiden kolay gelsin hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Dolar 5.71 şu an kredi kartı ndan çektirsen 5.85 gibi alıyor kuru ve bu çok yüksek. 2 hafta içinde zaten tüm alışveriş işleri biter büyük ihtimalle yaptırımlar gelecek
    amazon com dan aldıgım ürünü az önce iptal edip amazon.de den aldım amazon comdan vergisi cartı curtu dahil 4150 gelen ürün amazondede çartı çurtu dahil 2605 geldi acaba sorun olurmu gelmede gitmede ürün nereden baksak 110 euro vergi kargo aldı kart başkasının kartı sorun olurmu bundada

isim farklı olunca kartın sahibide başka olunca sipariş onaylanmıyormu karta sorun yok ama sipariş parası cekilmiyor

arkadaşın kartı ile vermiştik siparişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 26 Temmuz 2019; 5:9:24 >
  • Yardımcı olabilecek birisi var mı kullanıcı hatası olan durumlarda amazon iade alıyor mu?
  • Arkadaşlar, Amazon Prime kartımdan 12.99 USD çekmiş. 1 ay kadar önce Twitch Prime'la, Twitch'te bir yayıncıya abone olmak için Amazon Prime'ın ücretsiz 1 aylık deneme üyeliğini almıştım. Kredi Kart'ı bilgilerinide istemişti girmiştim. Sonra kart orada kayıtlı kalmış, silecektim fakat unutmuşum. Dün kartımdan 12.99 USD(74.35 TL Amazon.com tarafından Amazon Prime üyeliğine gitmiş. Ben bu hizmeti kullanmak istemiyorum, bilgim dışında oldu, para iadesi istiyorum diye Amazon.com'dan mail attım. Şöyle cevap geldi;

Hello,

I extremely sorry for the inconvenience that has happened to you. I completely understand your concern regarding this as you had not use the benefits of the prime membership.

I will surely help you with the refund.

As requested, I've canceled your "Prime Paid Monthly membership" and issued full refund.

You'll receive a refund of $12.99 for the Amazon Prime membership fee in your original payment method.

Refunds typically process within 3-5 business days and appear as a credit on your statement.

Para iade olur mu sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 26 Temmuz 2019; 11:31:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Söylediklerinizi onaylayıp iade işlemlerini başlatmış.Mevcut kartınızı kontrol edin maks. 2 gün sonra kartınıza iade görünür.
  • zfr cn kullanıcısına yanıt

Hocam ürünü alamıyorum neden acaba kart başkasına ait ondanmı

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    Alıcı adı ile kart sahibini birbirini tutması lazım.Ayrıca geçen senelerde kart sahibinin bankadaki adresi ile sipariş adresi aynı olması bile isteniyordu.Sanırım artık biraz genişlettiler.Ancak en baştaki dediğim gibi sipariş kart isimleri aynı olması gerekir.Bunun dışında yurtdışı kullanıma açık ve bilgiler doğru olması lazım.
  • zfr cn kullanıcısına yanıt
    Peki bu hesapla nasıl alacağım kart başkasının adresi ismi değiştirdim olmadı nasıl yaparım

• quote:

Orijinalden alıntı: zfr cn

Alıcı adı ile kart sahibini birbirini tutması lazım.Ayrıca geçen senelerde kart sahibinin bankadaki adresi ile sipariş adresi aynı olması bile isteniyordu.Sanırım artık biraz genişlettiler.Ancak en baştaki dediğim gibi sipariş kart isimleri aynı olması gerekir.Bunun dışında yurtdışı kullanıma açık ve bilgiler doğru olması lazım.
    şimdi adresi degiştirdim isim olarak kart sahibinin adını yazdım bu seferde sorun olurmu acaba yeni üyelik acıp alsam banlayacaklar bu seferde
  • quote:

Orijinalden alıntı: zfr cn

hocam yardım edi versen olmuyor yeni üyelik acıp alsam banlanma riski varmı hala

Birde yeni hesap acıp aldım kart sahibinin ismine 1 euro cekim yapmış bu sefer olurmu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 26 Temmuz 2019; 14:37:11 >
  • Hocam merhabalar amazon dan kart başkasının oldugu icin ürünü alamıyorum acaba rica etsem olursa tabi ücretinin biraz fazlasını size havale yapsam bana ürünü kendi hesabınızla ala bilirmisiniz ben alamıyorum

• Amazondan aldigimiz asus laptopun Türkiyede garantisi var mi ? Ilk sayfaya baktığımda bulamadım ancak asusun kendi sitelerinde uluslararasi garantili olduğunu gördüm de eğer yurtdışından asus ürün alan veya bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

• suichenadam S kullanıcısına yanıt
    Amazon.com ise garantisi olduğunu sanmıyorum benim Asus anakart bozuk çıkmıştı buradaki Asus kabul etmedi. Sitesinde garanti sorgu sayfası olması lazım cihazın seri numarasından bakılıyor. Asus müşteri hzmetleri ne durumu anlatın onlar net cevap verir

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Laptop almayı düşünüyordum asus müşteri hizmetlerine yazdim hocam teşekkürler. Peki amazon yada amazon.de den hangi laptop markalarinin garantileri geçerli olur. Ilk sayfaya baktim ama onların haricinde başka var mi ?

• suichenadam S kullanıcısına yanıt
    Asus Türkiye den kesin cevapla hareket edin bence şu model bu model olayı değil durumu net anlatın Amazon Almanya Amerika dan laptop alınca garantisi var mı net cevapla alırsınız yoksa üzülmeyin. Ben garantisiz olduğunu bilerek alıyorum Asus ürünlerini çünkü Asus Türkiye sorununuzu amazon.com ile çözün orayla görüşün diyor para ile tamir yapmıyor

• Gümrük vergisi sıfırlandığından beri alışveriş yapmıyorum. Cevabım ilk sayfa da varsa mazur görün lütfen. Yeni çıkan damga vergisi vs gibi muhabbetler bizi etkiliyor mu ? Amazon com veya de üzerinden alışverişlerde total kısmı direk ödüyoruz ekstra bir şey ödememize gerek kalıyor mu yeni yasalardan sonra?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.