Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (3 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil
260.295
Cevap
2.940
Favori
13.391.493
Tıklama
Giriş
    19783 Mesaj

mail atmış olabilirler doldurup geri yollamanız gerkekiyor sadece. dhl ile falan geliyorsa telefonla arayıp onay vermeniz gerekebiliyor. takılmıyor yani onay gerekiyor sadece
    |
    |
    jvcjvc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    912 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

valla amazon.de de amazondan alsan dahi gumruk e takılma gibi şeyler duyuyorduk şimdi sizinkiyle tam oldu.amazon.de kesinlikle guven vermiyor.telefondaki bayanlar cok nazik kibar lar ama cozum bulmuyorlar.gazını alıyorlar sadece.stok da var olan urunu aliyoruz siz express kargoyu secmemişsiniz 1 2 hafta bekliyeceksiniz ne demek? kartımdan aynı urun icin 2 defa farklı günlerde para cekmek ne demek? şimdi amazon fanları diyecekki amazonda paranız kalmaz! evet kalmaz ama beni 15 gundur kartım - bakiye de gezdirdi.evimin alişverisini yapamadım.benim magdurlugumu giderecek birakin bişeyleri yapmayi ozur bile dilemediler.amazounun büyük hatasi dedi telefondaki başka bişey yok.ne soylesek haklısınız diyorlar icraat yok.alırsam amazon.com dan alırım bundan sonra.amazon.de kesinlikle bir com degil. hele tr deki amazon tam bir curcuna.tv alan adama micro dalga firin geldi.

Alıntıları Göster
    Genel olarak söylüyorum sanal kart kullanın. Ek olarak alışveriş yaptıktan sonra kartınızı internet alışverişine kapatın. Amazon değil de ard niyetli kişiler olsa ne yapacaktınız? güvenlik tedbirini siz alacaksınız kartı alışverişe açık tutmayın.

• Yüzbaşı
    912 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jvcjvc

evet ben de kasımın 20 unda aldım. tamam blackfriday mevzusu falan bir şey demiyorum ama kargoya verilmesi tam 9 gün sürdü. kargoya verildikten sonra 1 gün içinde türkiyeye geldi bu konuda haklarını yiyemem ama 4 aralık oldu ve ürün hala gümrükte bir gelişme yok. amazondan arandım merak etmeyin ürün gümrükten çıkacak gelecek dediler. ama yani 14 gün oldu ve ürün bende hala yok sonuç olarak. Bazen aliexpresste bile 15 günde geliyor.
    Anladığım kadarıyla ürün sadece 3 - 4 gündür gümrükte ki bu yoğunlukta normal bir süre. Birde yukarıda boni nickli arkadaşın söylediği mailin gelmiş olması lazım doldurup gönderin ürün 2 gün içinde adresinize gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartel1 -- 4 Aralık 2018; 13:22:25 >

AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
  • Yarbay
    8691 Mesaj

Dhl ile geliyor. Amazona ulaştım bir sıkıntı görünmüyor gümrük ile konuştuk dediler. Sistemde gümrükleme gecikmesi olarak görünüyor. Telefon da ettim zaten tckn aldılar benden konşimento numarası istediler falan. Yani takip ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mail yollamadım telefon ettim tckn aldılar. Bir gelişme yok ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kartel1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: b0Ni

aramex ile gelen kargo kaç gündür güncellenmiyordu, dünyayı dolaşmasını bekliyordum daha türkiye'ye geldi direk. hızlı geldi bu sefer

24 kasımda 3 ürün almıştım 2ye1 şeklinde. 2li paket bugün evime geldi 7 aralık teslimat yazıyordu halbuki. diğeri 12 aralık teslimat yazıyordu o da bugün istanbuldan ankaraya geçmiş hayretler içerisindeyim, nazar değmesin.

• Yarbay
    14739 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

aramex ile gelen kargo kaç gündür güncellenmiyordu, dünyayı dolaşmasını bekliyordum daha türkiye'ye geldi direk. hızlı geldi bu sefer

bakalım bende 10 günde gelen pihilps mg7750 tıraş makineme cumartesi çanta aldım bugün kargoya verildi kaç günde gelecek
    |
    |
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ

• Binbaşı
    1838 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arifnihat

Samsung LC32JG52QQUXEN 32" Curved WQHD 144 Hz LED Gaming Monitor
    Kargo vergi herşey dahil
    £318 (~2125 TL)
    https://amzn.to/2BOfhy6

Philips HC9450/13 Traş makinası
    Kargo vergi herşey dahil
    £52 (~347 TL)
    TR fiyatları 1000+ TL

https://amzn.to/2E0Zc9S

PlayStation VR Mega Pack
    PlayStation VR Headset;
    PlayStation Camera;
    VR Worlds;
    Astro Bot Rescue Mission;
    Skyrim VR ;
    Doom VFR ;
    Wipeout Omega Collection

Kargo vergi herşey dahil
    £248
    https://amzn.to/2QwYQ1j
    Traş makinası aldım 1 adet. Keşke koruma kabınıda gönderselerdi.

Teşekkür ederim.
    |
    |

• Teğmen
    166 Mesaj
    Paket şu anda bizde. Alıcı, UPS dışındaki bir aracı tarafından gümrükleme talep etti. / Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor.

Bu ne demek oluyor? Bir şey yapmam gerekiyor mu? Amazon’dan aldığım ps4. Kargo ve vergi ücreti baştan alınmıştı zaten. Bilen arkadaşlar varsa yardımları rica olunur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

gümrük için birşey yapmanız gerekti mi direk geçti mi? benim de 12 aralıktı normal teslim tarihi
    |
    |
    utkuyilmaz1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    60 Mesaj

Evde oturuyodum kapı çaldı aramex dedi ne gelmiş dedim bilgisayar parçası dedi hani o kadar alakasızdım durumdan. Hiçbir işlem yapmadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    12314 Mesaj
    Bildiğim kadarıyla amazon almanyada çalışan işçiler özellikle kargo paketi yapan vs.. Bu insanlar ile amazon arasında ücret konusunda anlaşmazlık var grev falan yapıyorlar iş yavaşlatıyorlar. Amazon işçilerle sendikalarla anlaşmak istemiyor. Bizim açımız dan amazon güzellik yapabiliyor fakat kendi.çalışanına acımasız. Jeff bezos çok katı kurallarla çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: kartel1

Genel olarak söylüyorum sanal kart kullanın. Ek olarak alışveriş yaptıktan sonra kartınızı internet alışverişine kapatın. Amazon değil de ard niyetli kişiler olsa ne yapacaktınız? güvenlik tedbirini siz alacaksınız kartı alışverişe açık tutmayın.

Alıntıları Göster
    aynen öyle ben hep sanal kart kullanırım ama sanal karttan bahsediyorsanız internet alışverişine kapatmaya gerek yok çünkü karta para yüklersen limit oluyor
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Kargom İstanbul'a gelmiş . Hatta dağıtıma çıktı yazdı. Daha sonra şöyle bir şey yazdı. Bu neden olur .Daha önce başına gelen var mı ? Yarın mı getirirler?

Tuesday, December 4
    5:54 PM
    A carrier delay has occurred
    Istanbul, TR
    9:14 AM
    Out for delivery
    Istanbul, TR

Orijinalden alıntı: özgün

Paket şu anda bizde. Alıcı, UPS dışındaki bir aracı tarafından gümrükleme talep etti. / Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor.

Bu ne demek oluyor? Bir şey yapmam gerekiyor mu? Amazon’dan aldığım ps4. Kargo ve vergi ücreti baştan alınmıştı zaten. Bilen arkadaşlar varsa yardımları rica olunur.
    yaşadığın yerde ups yoksa başka kargo firmasına verecek sanırım ben öyle anladım
    |
    |
  • Yarbay
    14739 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: babtheking

Arkadaşlar merhaba. Kargom İstanbul'a gelmiş . Hatta dağıtıma çıktı yazdı. Daha sonra şöyle bir şey yazdı. Bu neden olur .Daha önce başına gelen var mı ? Yarın mı getirirler?

Tuesday, December 4
    5:54 PM
    A carrier delay has occurred
    Istanbul, TR
    9:14 AM
    Out for delivery
    Istanbul, TR
    kargo aramex mi? gecikme yaşandı diyor belki vaat edilen tarihi geçtiyse ondandır

Salı 4 Aralık 17:54 Taşıyıcı gecikme oluştu
    İstanbul, TR 09:14
    Teslimat için İstanbul, TR
  • Onbaşı
    32 Mesaj

Evet hocam kargo aramex. İngilizcem var ama dağitima çıktı deyip sonra bu şekilde, taşıyıcı gecikmesi oluştu tarzı bir şey demesi garibime gitti. Belki daha önce durumu yaşayan biri varsa diye sordum. Teslimat tarihi 12.12.2018 di en başında aslında. Ama bir anda İstanbul'a geldi.Sonra out for delivery dedi. Yoksa ben 12 sine kadar bekliyecektim yani , durduk yere beni tribe soktular :) Burda bir kaç arkadaşında 12 sinde olan teslimatları iletilmiş. Bizim apartmanı mı bulamadılar acaba.
    |
    |
    mito1172 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tavsiyem aramexi ara bilgi veriyorlar takip noyu isteyip hatta ben sitelerine üye olup yazdım oradan bile cevap yazdılar
    |
    |
    babtheking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    912 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

aynen öyle ben hep sanal kart kullanırım ama sanal karttan bahsediyorsanız internet alışverişine kapatmaya gerek yok çünkü karta para yüklersen limit oluyor

Alıntıları Göster
    Kardeş cümleyi eksik kurmuşum konu senin anladığın gibi ama araya şu kelimeyi koyup okuyalım 'sanal kart kullanmıyorsanız' kredi kartınızı alışveriş sonrası internet alışverişine kapatın demek istemiştim ama benim aklımdan geçeni tam olarak ifade edememişim. Anlaşılmıştır diye düşündüm açıkçası.

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
kolayoto.com
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.