Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Maximum_Carnage Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (4 Mobil) - 3 Masaüstü5 Mobil
260.286
Cevap
2.944
Favori
13.386.783
Tıklama
Giriş
    12260 Mesaj

Alırlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Rodin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mito1172

o ayrı bu ayrı sen çıkarsan yurt dışına telefonu alırsın tr de pasapor kaydını yaparsan olur en son 150 200 tl falandı şimdi ne kadar bilmiyorum
    Yılbaşına kadar 500 TL, yılbaşından sonra 618 TL.

baya uçmuş fiyat
    |
    |
    karabibeer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ
  • Er
    13 Mesaj
    Selamlar. Konuyla ilgili çok araştırma yaptım ama işin içinden tam çıkamadım malesef. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

amazon.de üzerinden monitör ve kasa hariç OEM parçalarla bir bilgisayar toplamak istiyorum. Önümüzdeki hafta da Almanya'da olacağım. Siparişleri Almanya'daki kuzenimin adresine yollatıp, faturayı kendi adıma kestirmeyi planlıyorum. Dönüşte havaalanında tax refund kısmından faturaları onaylatıp, amazon.de ye yollamak suretiyle vergi iadesi alabilir miyim?

Veya sizin tavsiye edebileceğiniz daha ekonomik bir yol var mıdır? şimdiden teşekkürler.
    |
    |

|
    |
    nuwanda87

İrlanda da bu ne yokluk.

quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

İrlanda da bu ne yokluk.
    Burda varda Turkiye'deki gibi degil isitmiyo ayagi. Türkiye'de iken ayak isiticisi vardi firin gibiydi mubarek

|
    |
    https://www.amazon.com/gp/product/B01J66NF46?pf_rd_p=1581d9f4-062f-453c-b69e-0f3e00ba2652&pf_rd_r=48K1HVX33H3E9EXZ9EH7

gelirmi?birde ithalat ksintisi var deniliyor.gümrükte odememız gereken rakam mı?ayrıca bir gumrukte para ödüyecekmiyiz?

birde bu ürünü amazon mu satıyor yoksa üreticisimi?

üretici resmi sitesinde boyle paylaşmış.
    https://www.ledger.com/pages/retailers

yardımcı olursanız sevinirim.yoksa daha pahalıya uretıcının sitesindne alacagım.kripto cuzdan oldugu için satıcı onemlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçanadam -- 3 Aralık 2018; 22:47:52 >

• Yarbay
    12260 Mesaj

70$+19.91$ ödeyince kapınıza kadar gelecek kabaca 90$ ödüyorsunuz başka birşey yok satıcı amazon

|
    |
    uçanadam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tesekkur ederim.tl cinsini secersem 5.6 tlden hesap yapıyor.dolar uzerınden odeme yapmak mı mantıklı?
    |
    |
    Bahsedilenler: snakefatih

Evet $ daha uygun

|
    |
    uçanadam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: jvcjvc

Arkadaşlar amazon.de den aldığım ürün gümrüğe takıldı. Çıldırmak üzereyim. Benden para isteniyor. Hani gümrük işlemleri hallediliyordu. amazon beni hiç bir şekilde bilgilendirmedi.
    Aldığın ürün gümrük sınırının altındaysa ve ürünü amazonun kendisinden aldıysan ayrıca ürün yasaklı ürün listesinde değilse gümrükten geçer bunların dışındaysa sorun senin sistemin işleyişini bilmemenden kaynaklanıyordur.

gümrüğe tabi ama depozitosunu ödedim. ürünüm ilk defa gümrüğe de takılmadı. hiç böyle bir saçmalıkla uğraşmadım şimdiye kadar.

amazonun da kendisinden aldım.
    |
    |
    kartel1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

gümrüğe tabi ama depozitosunu ödedim. ürünüm ilk defa gümrüğe de takılmadı. hiç böyle bir saçmalıkla uğraşmadım şimdiye kadar.

amazonun da kendisinden aldım.
    ürün ne? link varsa at bakalım.

Orijinalden alıntı: kartel1

ürün ne? link varsa at bakalım.

Alıntıları Göster
    ürün amazon.de den alınma xbox one s konsol. Satıcı amazon.de idi. indirimdeydi her şey dahil 194 euroya geldi. link atabilirim ama en son satıcısı amazon olan ürün kalmamıştı.
    |
    |
    amazon.de cok sıkıntılı ya.bir traş makinasi aldım.ürün stokda olmasına rağmen gönderimi 1 hafta yapılmadı.musteri hizmetlerini aradım.stokdaki ürünler oncelikli express kargo secenler icinmiş.ben 1 2 hafta bekliycekmişim.boyle bişey yazmıyor dedim biraz direttim ürünümü expres kargoya cevirdi ve 1 saat icinde kargo işlemleri başladı.
    2. sorun ise kargo edildikden 3 gün sonra kartımdan 2. kez ürünün bedeli cekildi.hemde habersiz sualsiz.müşteri hizmetlerini geri aradım.özür diliye diliye bi hal oldular.büyük hata filan dediler.koskoca amazon mahalle bakkalı gibi iş yapiyor.amazon.de asla bi amazon.com olamaz.
    Kargo vergi herşey dahil
    £318 (~2125 TL)
    https://amzn.to/2BOfhy6

Philips HC9450/13 Traş makinası
    Kargo vergi herşey dahil
    £52 (~347 TL)
    TR fiyatları 1000+ TL

https://amzn.to/2E0Zc9S

PlayStation VR Mega Pack
    PlayStation VR Headset;
    PlayStation Camera;
    VR Worlds;
    Astro Bot Rescue Mission;
    Skyrim VR ;
    Doom VFR ;
    Wipeout Omega Collection

Kargo vergi herşey dahil
    £248
    https://amzn.to/2QwYQ1j

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifnihat -- 4 Aralık 2018; 12:51:18 >

• Yarbay
    8689 Mesaj

evet ben de kasımın 20 unda aldım. tamam blackfriday mevzusu falan bir şey demiyorum ama kargoya verilmesi tam 9 gün sürdü. kargoya verildikten sonra 1 gün içinde türkiyeye geldi bu konuda haklarını yiyemem ama 4 aralık oldu ve ürün hala gümrükte bir gelişme yok. amazondan arandım merak etmeyin ürün gümrükten çıkacak gelecek dediler. ama yani 14 gün oldu ve ürün bende hala yok sonuç olarak. Bazen aliexpresste bile 15 günde geliyor.
    |
    |
    hsngencer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet ben de kasımın 20 unda aldım. tamam blackfriday mevzusu falan bir şey demiyorum ama kargoya verilmesi tam 9 gün sürdü. kargoya verildikten sonra 1 gün içinde türkiyeye geldi bu konuda haklarını yiyemem ama 4 aralık oldu ve ürün hala gümrükte bir gelişme yok. amazondan arandım merak etmeyin ürün gümrükten çıkacak gelecek dediler. ama yani 14 gün oldu ve ürün bende hala yok sonuç olarak. Bazen aliexpresste bile 15 günde geliyor.
    valla amazon.de de amazondan alsan dahi gumruk e takılma gibi şeyler duyuyorduk şimdi sizinkiyle tam oldu.amazon.de kesinlikle guven vermiyor.telefondaki bayanlar cok nazik kibar lar ama cozum bulmuyorlar.gazını alıyorlar sadece.stok da var olan urunu aliyoruz siz express kargoyu secmemişsiniz 1 2 hafta bekliyeceksiniz ne demek? kartımdan aynı urun icin 2 defa farklı günlerde para cekmek ne demek? şimdi amazon fanları diyecekki amazonda paranız kalmaz! evet kalmaz ama beni 15 gundur kartım - bakiye de gezdirdi.evimin alişverisini yapamadım.benim magdurlugumu giderecek birakin bişeyleri yapmayi ozur bile dilemediler.amazounun büyük hatasi dedi telefondaki başka bişey yok.ne soylesek haklısınız diyorlar icraat yok.alırsam amazon.com dan alırım bundan sonra.amazon.de kesinlikle bir com degil. hele tr deki amazon tam bir curcuna.tv alan adama micro dalga firin geldi.

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.