Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12890. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Siparisim bu sekilde gozukuyor.Cok uzun suredir amazondan alisveris yapmadim.Ben mi yanlis anladim yoksa urun turkiye'ye giris yapmis mi ? Cunku urun daha kargoya hazirlanali 5 gun oldu ve standart kargo ile geliyor.Ki tahmini teslim tarihi de 1 nisan olarak gozukuyordu.

Herhangi bir problem var mi acaba kargoda ? Benden istenilen nedir,daha once boyle bir durumla karsilasan varsa ne yapmam gerekiyor yardimci olabilirseniz sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    birçok neden var.. adam ürünü 1 ay kullanmak için alıp iade ediyor.. bir kısmı memnuniyet çıtasını çok yukarı istedi.. şöyle ki kargonun dış kutusunda yırtık varsa adam iade diyor.. mouse kablosu tozluysa iade ürün güvenlik bandı yırtıksa iade vs.. bir ürünü heves edip alanlar vardı alıp hevesi geçince iade.. amazon de ücretsiz kargo olması bu durumu artırdı.. kısa bir süre sonra amazon.de ücretsiz kargoyu kaldırdı.. yetmiyor çoğu ürünü tr ye kapattı..
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    adamlar haklıymış o zaman. saçma sapan sebeplerden iade edecekse neden alıyor. istismardan başka bir şey değil. sonsuza kadar böyle gidemezdi. tr de asla yapamayacağın işleri istismar ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heycudder

Merhaba,

Siparisim bu sekilde gozukuyor.Cok uzun suredir amazondan alisveris yapmadim.Ben mi yanlis anladim yoksa urun turkiye'ye giris yapmis mi ? Cunku urun daha kargoya hazirlanali 5 gun oldu ve standart kargo ile geliyor.Ki tahmini teslim tarihi de 1 nisan olarak gozukuyordu.

Herhangi bir problem var mi acaba kargoda ? Benden istenilen nedir,daha once boyle bir durumla karsilasan varsa ne yapmam gerekiyor yardimci olabilirseniz sevinirim.
    Google crome ile açıp tr ye çevirebilirsin sayfayı. ürün tr ye gelmiş istersen aramexsi ara yada sitesinden tr olarak yaz hemen cevap veriyorlar

• Ben kredi kartımı değiştirdim. Eski kartımı hatırlamıyorum. Benden kartın bitiş ayını ve yılını istiyor. Bunları bilmiyorum. Şifremi sıfırlayamıyorum.
  • FTaze kullanıcısına yanıt
    bankana sorabilirsin
  • Arkadaşlar lütfen yardım fotoğrafta ki hatayı param yettiği halde almaya devam ediyorum kartım da tam olarak 359.53TL var Ürün tutarı 45.22 anlamadım neden bu hatayı veriyor lütfen bilen biri yardım edebilir mi TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Arkadaşlar DHL'den gümrük maili gelmiş, Amazon'a zaten ödemiştim gümrük ücretini ne yapmam gerekiyor acaba mail pek açıklayıcı değil.
  • fotoğraf yüklenmemiş
  • c@sper kullanıcısına yanıt
    mailde ne yazıyor?
    "Payment revision needed" Hatası veriyor

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c@sper -- 23 Mart 2019; 14:55:18 >

213 tl gümrük masrafı çıkarmışlar iban numarasına ödeyin diyor. hafta içi dhl yi arayın tam olarak ne istediklerini söylesinler. gümrükten çekmek için yetki belgesi de isteyebilirler. pazartesi arayıp tam olarak ne yapılması gerektiğini öğrenin ona göre hareket edin. onlar yönlendirir. teyit etmeden ödeme yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 23 Mart 2019; 15:20:13 >
    bankanızı arayın kartınızın yurt dışına açık olup olmadığını öğrenin açık olması şart. bir de kartta para olabilir ama kartta kullanım limiti var mı ona bakın. 5000tl paranız olur 100tl limit koyarsınız karttan parayı çekemezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c@sper

Arkadaşlar DHL'den gümrük maili gelmiş, Amazon'a zaten ödemiştim gümrük ücretini ne yapmam gerekiyor acaba mail pek açıklayıcı değil.
    kaç kez yazıldı bu dhl çakal onu seçmeyin dedim keşke seçmeseydin yavaş kargo aramex bile daha iyi dilin varsa amazona yaz durumu gümrük parası istiyorlarsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 23 Mart 2019; 19:15:57 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    ürün değişimi yaptım o yüzden en hızlı kargoyu seçin dediler direkt öyle seçtim dhl falan yazmıyordu seçme kısmında.
    DHL Türkiye'yi ara, senden yetki belgesi istiyorlar,
    Tc Kimlik Numaranı, Konşimento Numarasını ve ürün içeriğini söylediğinde problem kalmıyor.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ptesi arayacağım
    bu hatayı bende alıyorum sürekli amazon.com kullandıgım kart ödeme revizyonu istiyor banka hiçbir sorun yok diyor newegg amazon.de hiç sorun yaşamıyorum birtek com sorun yaşıyorum müşteri hizmetleride çözemiyor
  • Arkadaşlar merhaba.ilk defa amazondan alışveriş yapacağım yardım edermisiniz.

Türkiyede 170 tl olan Sophie La Giraffe isimli oyuncak/diş kaşıyıcıyı amazonda 15 dolar.

linkteki ürünü almak istiyorum. sıkıntı yaşarmıyım? kaç günde gelir? gümrük sıkıntısı olur mu?
    https://www.amazon.com/Sophie-Girafe-Pure-Teether-Giraffe/dp/B0038JDAJ8?th=1
    https://www.amazon.de/Sophie-girafe-Geschenkkarton-Fresh-Touch/dp/B00C6QAAB0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1553382949&sr=8-1&keywords=Sophie+La+Girafe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feykbey -- 24 Mart 2019; 2:18:18 >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.