Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12739. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MNG kargo 3 günde Almanya'dan Türkiye'ye getirip bana teslim etti.
  • Arkadaşlar nzxt kraken x62-01 almıştım, arıza olduğundan geri gönderecem ama üretim 02 ile devam ettiği halde 02 ile değişim yapmadılar.

Ben de başka marka aldım ama şimdi bunu geri gönderdiğim zaman bana para iadesini gift card ile mi yaparlar yoksa kartıma mı iade ederler? Gift ile almıştım çünkü.

Eğer kartıma iade etmezlerse yok yere ürün almış olacam.

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Konuşun kartınıza iade ederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsserhat

Konuşun kartınıza iade ederler.

Yav sanki bir ara kartla alındıysa karta, gift ile alındıysa gifte iade edilir diye duymuştum da, inşallah karta iade edilir gerçekten fena zor durumda kalacam yoksa.

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    İlk defa mı kullanıyosun Amazon'u?Sağ tarafta satın alma seçeneklerini gör'e basıp amazon.de'yi seçeceksin.
  • onu biliyoruz senin verdiğin linkte satıcı amazon değil ve o yazı yok diyoruz ukalalık yapmaya gerek yok
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Kör müsün?

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ksenofanex -- 15 Mart 2018; 18:0:9 >
  • yaw terbiyesizlik yapma adamı hasta etme git işine kör olan sensin verdiğin linkin resmini gösterdik ondan bahsediyoruz gözün görmüyormu satıcı kim?? gelmiş bana başka sayfanın fotosunu gösteriyor bir de körmisün diyor ne terbiyesiz insansın nereden laf attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 15 Mart 2018; 18:8:40 >
  • Kıbrısa amazon.com dan sipariş verdim tam 20 gündür gelmedi.Şuanda da ayın 30una anca gelir diyor.Amazon iyice bozdu eskiden 5 günde gelirdi
  • Bu ürün Amazon tarafından satılmıyor. İnatla satıldığını iddia ediyorsunuz. Altakki resimde görüldüğü üzere satın alma seçeneklerini gör demiş. Bu çıktığı sürece Amazon tarafından satılmıyor veya Farklı bir durum söz konusudur. Alışveriş yaparken yazıları dikkatli okuyun. Sık sık sayfayı takip edin, ürün gönderime açılacaktır. İmkanınız varsa Fransa,ingiltere,Amerika gibi siteleride kontrol edin fiyat olarak.

Resime tıkladığımızda altakki kısım gelmekte. Sarı ile işaretlediğim yeri okursanız, ürünün nasıl teslim edildiğini görürsünüz. Satın alma seçenekleri geldiğinde genelde ürün gönderilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awsalli -- 16 Mart 2018; 0:2:12 >

• Arkadaşlar bahsedilen işlemciyi ben geçen hafta aldım ve bana geldi.

Şimdi ürünü amazon satıyor ama Türkiye'ye göndermiyor, Ödeme ekranına kadar gelemedim.

Benim şansım varmış almışım ama alacak arkadaşlar sık sık takip etsinler açılınca alırlar.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Anlık fiyatların değiştiği gibi, ürün gönderimede kapanabiliyor. Stok bittiği için bu durum genelde gerçekleşsede, talep artıncada bu durum gerçekleşebiliyor.

Yüzde doksan, satın alma seçenekleri ibaresi çıkınca o ürün gönderilmiyor. Bunu tartışmanın bir alemi yok.
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Ürünü satın alırken kullandığın ödeme yöntemiyle iade ederler. Hediye kartı ile aldıysan para iadesi de hediye kartı olarak yapılır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Ürünü satın alırken kullandığın ödeme yöntemiyle iade ederler. Hediye kartı ile aldıysan para iadesi de hediye kartı olarak yapılır.

Hapı yuttuk o zaman

• arkadaşlar yurt dışı için en az komisyon alan kart hangisi alışverişte? yani siz hangi kart ile alışveriş yapıyorsunuz
  • arkadaslar amazon tarafından cok buyuk mağduriyet yaşadım.1039 dolara almış oldugum 1080 ti yerine kutudan 1050 cıktı.hemen bugun sabah ptt ile amazon un vermiş oldugu adrese geri gonderdim 75 tl odeyerek.dahada postacı gümrükte takılırsa geri gelir dedi.ilk defa amazon tarafından başıma boyle bişey geliyor.ne yapmam lazım.chat size gelen urun geri gelmeden paranızı veremeyiz diyor.yeni ürün istemiyorum.paramı istiyorum.ne olur bi bilgi verin arkadaşlar.sabaha kadar uyku uyumadım.
  • awsalli kullanıcısına yanıt
    Saçmalıyorsun.Amazon tarafından satılıyor ama geçici olarak gönderime kapatılmış.Müşteri hizmetleri bir süre sonra açılır dedi.Bir şey bilmeden biliyormuş gibi konuşup insanları yanlış yönlendirmeyin diyeceğim ama bu cahilliğin mantığına ters.Ana mesajda bile yazıyor ;

Baktığınız ürünün Amazon tarafından satılmadığını görüyorsanız mutlaka sağ alt tarafa bakın orada olabilir, oradaysa ona Add to cart diyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ksenofanex -- 16 Mart 2018; 10:10:57 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.