Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
256.748
Cevap
3.176
Favori
12.768.342
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      479 Mesaj
      10 Ocak 2018 17:07:42
      Hocam aynı dertten muzdaribiz seninle.

Yılbaşından önce satın aldığım ürün bu şekilde görününce sistemde, irtibat kurdum para iadesi gerçekleşti.

Çok avantajlı satın aldığım için iade ve iptal olmasına epey üzüldüm.

Daha sonra ayın 5'inde aynı ürünü aynı şartlarda premium üyelere sattıklarını görünce bir aylık ücretsiz premium üye oldum ve tekrar satın aldım.

Ve BİNGO, yine aynı durumdayım.

Bugün tekrar irtibat kurmayı düşünüyorum.

Bu defa geri adım atmadan ürünün yeniden gönderilmesi için ne gerekiyorsa yapacağım.

Sonrasında bekleyip göreceğiz bakalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

HUAWEI P9 PLUS VIE-L29 QUARTZ GREY

• Yarbay
      10502 Mesaj
      10 Ocak 2018 18:35:28
      Hiçbir avantajı yok, alırsan paranı çöpe atmış olursun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      5575 Mesaj
      10 Ocak 2018 19:29:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Amazon hesabındaki iade durumu kısmı doğru düzgün çalışmıyor. Müşteri hizmetleriyle görüşüp takip numarasını verirsen para iadesi işlemini başlatırlar. Boşuna 10 gün beklemişsin.

Hocam iki kere yazdım iade etmiyorlar. İade süresinin bitmesinede az kaldı ama işleme almıyorlar. 15 günü geçti. Biz not aldık. İstediğinizi gözden geçireceğiz diyorlar ama gelişme yok.

Resmen paramı gasp ettiler. 900 dolarlık bir ücret.

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla
    • Yüzbaşı
      422 Mesaj
      10 Ocak 2018 19:41:58
      defalarda iletişime geçtim. aynı ürünü 3 kez ardarda sipariş ve hepsinde aynı hata ile karşılaştım. her irtibat kurduğum kişi apayrı şeyler söyledi. kargo adresimin yanlış olduğunu, kargonun hasar gördüğünü, satıcıda problem yaşadıklarını vesaire. en son siprişim için para iadesi istememiştim. şimdi tekrar chat e bağlandım ve bunun sistemsel bir hata olduğunu ürünün yolda olduğunu ve bana yeni bir takip numarasını yollayacağını söyledi.

Şimdi de ufak bir ürün sipariş ettim bakalım ona ne diyecek. merakla bekliyorum

• Yarbay
      5575 Mesaj
      10 Ocak 2018 20:37:37
      arkadaşlar amazon.comdan alınan kargoları yurtiçinde hangi kargo firması teslim ediyor ?

3 gündür teslim işlemi başarısızlıkla sonuçlandı diyor
      Bulunduğum ildeki ups kargo şubesine gittik takip numarası ile biz dağıtımını yapmıyoruz dediler

takip numarası böyle

AGSIPNJ0030636415

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla
    • Binbaşı
      1655 Mesaj
      10 Ocak 2018 21:13:11
      Yurtiçi kargo:
      105375561820
      |
      |

R7 1700~~ASUS ROG Crosshair VI Hero~~STRIX GTX 1080-O8G-11GBPS~~G.SKILL Ripjaws V F4-3000C15D-16GVGB~~Samsung 850 Evo 500GB~~Seagate BarraCuda 1TB~~Phanteks Enthoo Pro M~~Corsair H100i v2~~EVGA SuperNOVA 750 G3~~Razer Mamba Tournament Edition~~Corsair K70 Rapidfire~~Kingston HyperX Cloud II~~Corsair Gaming MM300~~AOC Agon AG241QG
    • Yüzbaşı
      484 Mesaj
      10 Ocak 2018 22:18:37
      80€'ya 8€ oluyormu
      |
      |

• Yüzbaşı
      304 Mesaj
      11 Ocak 2018 00:43:37
      Son zamanlarda almanya ya iade gönderip, kargo parasını geri alabilen oldu mu?
      |
      |

• Yarbay
      3324 Mesaj
      11 Ocak 2018 14:20:11
      Arkadaslar merhaba asagidaki urun 170 eur ikeb almaya kalktigimda ben vergi beklerken fiyay 140 a dusuyor.boyle almamda bir sorun varmi.neden boyle oluyor.

https://www.amazon.de/gp/product/B0093YD1VY/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donatn -- 11 Ocak 2018; 14:29:52 >

• Yüzbaşı
      690 Mesaj
      11 Ocak 2018 14:30:44
      Almanya'da satıcısı Amazon olan bir ürün alırken önce Alman vergisi düşer daha sonra ülkemizde geçerli olan gümrük vergisi eklenir. Bu gümrük vergisi hesaplanırken bazen eksik, bazen fazla çıkabilir. Fazla çıkarsa daha sonra büyük ihtimalle iade edilecektir.
      Eğer son ekranda 140 eur çıkıyorsa ve dediğim gibi satıcı Amazon ise gönül rahatlığı ile siparişinizi verebilirsiniz.
      |
      |

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      11 Ocak 2018 16:35:13
      quote:

Orijinalden alıntı: _boyacı

defalarda iletişime geçtim. aynı ürünü 3 kez ardarda sipariş ve hepsinde aynı hata ile karşılaştım. her irtibat kurduğum kişi apayrı şeyler söyledi. kargo adresimin yanlış olduğunu, kargonun hasar gördüğünü, satıcıda problem yaşadıklarını vesaire. en son siprişim için para iadesi istememiştim. şimdi tekrar chat e bağlandım ve bunun sistemsel bir hata olduğunu ürünün yolda olduğunu ve bana yeni bir takip numarasını yollayacağını söyledi.

Şimdi de ufak bir ürün sipariş ettim bakalım ona ne diyecek. merakla bekliyorum

Amazonun soyledigine gore kargom kayboldugu icin ayni uyariyi bende aldim.

Kargom gelecek diye siparisimdeki urunle kullacagim ek urunler almistim. Cok uygun fiyata siparis verdigimden para iadesi istemedim. Urun stoklarda kalmamis, tekrar stok girisini bekliyorum.

• Yüzbaşı
      256 Mesaj
      11 Ocak 2018 16:48:22
      80'e 8 bizde geçerli mi? linke tıklayınca birşey çıkmıyor
      |
      |

• Yarbay
      2790 Mesaj
      11 Ocak 2018 20:38:00
      Stoğa gireceği tarih 20 ocak 2018 diyor ama türkiyeye gönderilip gönderilmeyeceği ile ilgili bir şey yazmıyor. O tarihte mi belli olur yoksa şimdiden türkiyeye gönderilebilir olduğunu söyleyebilir miyiz?

https://www.amazon.de/LG-Products-27UD88-W-AEU-Zoll-Monitor/dp/B01CDYB0QS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1515678488&sr=8-1&keywords=lg+ud88

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      422 Mesaj
      11 Ocak 2018 20:55:31
      her chat e bağlandığımda farklı birşey söylüyorlar. 2 defa kayboldu deyip paramı iade ettiler. 3. kez ayrı üründe aynı uyarıyı aldım. chatte sistemde hata olduğunu o yüzden böyle gösterdiğini söyledi. yolda geliyor, sorunu araştırıp sana mail atacağım ve yeni bir takip numarası vereceğim dedi. bakalım neler olacak maili bekliyorum.

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      11 Ocak 2018 21:56:02
      quote:

Orijinalden alıntı: _boyacı

her chat e bağlandığımda farklı birşey söylüyorlar. 2 defa kayboldu deyip paramı iade ettiler. 3. kez ayrı üründe aynı uyarıyı aldım. chatte sistemde hata olduğunu o yüzden böyle gösterdiğini söyledi. yolda geliyor, sorunu araştırıp sana mail atacağım ve yeni bir takip numarası vereceğim dedi. bakalım neler olacak maili bekliyorum.

Siparisinizi Amazon.com'dan mi vermistiniz yoksa Amazon.de'den mi?
      19 Aralikta amazon.com'a verdigim thrustmaster t300rs gt siparisi 5 ocak teslim gozukuyordu. 5 ocakta kargo kayboldu bilgisi aldim.
      Amazon.com'dan gelecek siparise guvendigimden, direksiyonla kullanmak icin amazon.de'ye 27 Aralikta verdigim koltuk siparisi 5 ocakta elime ulasti.
      Amazon.de yilbasi gibi yogun bir zamanda 1 haftada siparisi ulastirirken, amazon.com hayal kirikligi yaratti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SMOKE -- 11 Ocak 2018; 21:57:39 >

• Yüzbaşı
      422 Mesaj
      11 Ocak 2018 23:13:40
      .com dan sipariş ettim hocam. yabancı forumlarda bu sorunla son zamanlarda karşılaşan kişi sayısı acayip yükselmiş. chatte söylemişti zaten son zamanlarda bu problem olmaya başladı diye. fulfilled amazon bir üründü belki ondan da olmuş olabilir diye meguiars wash mit aldım satıcı amazondu ve ertesi gün kargoya verdiler. sizin aldığınız üründe satıcı amazon muydu?

• Çavuş
      58 Mesaj
      12 Ocak 2018 09:27:56
      Arkadaşlar amazon.com dan dji phantom p4 almayı düşünüyorum gümrüğe takılma olasılığı varmı gümrük vergilerini v.s ödesem alabilirmiyim. Amazondan dji phantom serisi alan arkadaşlar var mı ? 780 dolar az önce baktımda.
      |
      |

Sistem : i7 7700k l Msi z270 mate l Msi gtx 1050 ti l Corsair 2400 mhz 8 gb ddr4 lpx l Sandiks ssd 240 gb l Segate 1 TB hard disk l Hava sogutma l Zalman R1 kasa l Notebook : Lenovo Z500 i5 3 nesil l Samsung s8 Plus l Racer Drone
    • Binbaşı
      1529 Mesaj
      12 Ocak 2018 10:09:41
      |
      |

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      12 Ocak 2018 10:17:25
      iki üründe sold by amazon'du.
      |
      |

• Binbaşı
      1662 Mesaj
      12 Ocak 2018 13:35:41
      De sipariş

8 Ocak sipariş

9 Ocak Kargolama

12 Ocak teslim

Mng daha iyi oldu sanki. Takip şuanlık biraz sıkıntı. Ama hızlı gelmesi iyi.

|
      |

HızlıCevap

Reklamlar
chat.gen.tr
türksohbet.net
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.