Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • yok hocam ssd olsun masaüstüne uysun yeter :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1cemoo

Amazon kindle ile ilgili bir fırsat var mıdır acaba?

Kindle 120 dolardan 90 a inmiş ama gönderim yok
    ben 11.11 de n11 den aldım
  • Bu konunun ölü olması beni çok üzüyor
  • bu ne arkadaş hangi ürüne baksak nerdeyse hepsine özellikle indirimli olan ps4 - ps vr Türkiyeye gönderilmiyor yazıyor ne anladık bu işten
  • Arkadaşlar mekanik klavyede indirime giren güzel bir ürün var mı? Geçen sene faydalanamadım belki olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay benim kredi kartından da prime üyeliği alınmış. Kartı iptal ettirdim. Çalınabiliyor kredi kartı bilgileri dikkatli olun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce prime almadım
    Düzeltme :
    Daha önce üye olmuş gibi görünüyorum ama ben üye olmadım. Üye olmadığımı ve iade etmeleri için site üzerinden mail attım. Yapmazlarsa harcama itirazı yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Yeleli -- 23 Kasım 2017; 13:23:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogi1907

Daha önceden ücretsiz prime aboneliğiniz vardır, o bitmiştir ve yenilenmiştir.
    Üyeliği başlatırken otomatik yenilenecektir diye uyarılarda geçiyor.

Bu sorunla karsilasmamak icin bi cozum var mi

• seternallovet kullanıcısına yanıt
    Prime'a (veya ücretsiz denemeye) üye olduktan sonra hemen üyeliği sonlandırmak, böylece 30 gün sonunda üyelik otomatik olarak yenilenmiyor.
  • Daha önce üye olmuş gibi görünüyorum ama ben üye olmadım veya hatırlamıyorum . Tr için bi avantajı olmadığını biliyorum o yüzden almam için bir neden yok Üye olmadığımı ve iade etmeleri için site üzerinden mail attım. Yapmazlarsa harcama itirazı yapacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Báistídhubh

https://www.amazon.com/gp/product/B00ZV9PXP2/

Şu Kindle'ı kullanan var mı? Nasıldır? Tavsiye eder misiniz?

Bu arada, Amerika'da yaşıyorum ve 1 ay sonra Türkiye'ye döneceğim. Vergisi yüksek çıkan ürünleri getirebilirim belki. İkinci el bölümü linki paylaşmak yasak sanırım ama profilimden ulaşabilirsiniz.

alacaksanız kindle paperwhite alın, para farkına değiyor.

• KendineAteist kullanıcısına yanıt
    :D Ben de bu konfigürasyonda bir laptop arıyorsunuz zannettim. ultrabook bakmaktan beynim yandı, vazgeçeceğim galiba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com/dp/B015KTJBD2/ref=twister_B015OKH3FU?_encoding=UTF8&psc=1

linkteki ürün son 3 aydır 55 dolardı, bugun itibari ile 73 dolar oldu, bunu nasıl ucuza hatta 55 dolara alabilirim?
  • onursumer kullanıcısına yanıt
    917tl geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece amazon.com da gecerli amazonun sattigi urunler de gecerli olan 10$ indirimli hesap 25 tl. İlgilenen pm.

• Güzel indirim varmı beyler :D
  • Dip fiyat termos arayan değerlendirsin.
    Thermos Stainless King 40 Ounce: $18.39 + $7.98 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey,

https://www.amazon.com/gp/product/B01DZQT3IU/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1
  • lütfen düzgün bir monitör bulan bana da mesaj atsın.
  • Bu konu bu blackfriday de canlanmazsa beton dökün gidin üstüne...

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.