Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12588. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • ekim ayında amazon.de den siariş verdim 8 kasım teslim tarihi olarak geciyordu gelmeyinde inter mng kargoyu aradım siparişiniz var ama türkiyeye girişi yok dediler amazona durumu bildirir e-mail attım 10 dk sonra almanyadan aradılar(müşteri hizmetleri çok iyi calışıyor) siparişiniz elektronik ortamda gönderilmiş gözüküyor ama fiziki olarak gönderilmemiş diye bir acıklama getirdiler tekrar gönderelimmi diye sordular bende gönderin dedim sonra tekrar döndüler maalesef tekrar gönderemiyoruz iptal edelimmi dediler mecbur kabul ettip ama aynı ürün daha ucuzlamiş olarak hala satışta ve türkiyeye teslim ediliyor bu ne saçma bir durum inadına tekrar daha düşük fiyattan sipariş vereceğim sizce ne yaparlar gönderirlermi???
  • Selamlar.
    Uzun yıllardır amazon.com 'dan alışveriş yapıyorum fakat ilk defa amazon.de 'den alışveriş yaptım.
    Sormak istediğim Almanya üzerinden alışveriş yaptım ama kargo takibinde ürünün İngiltere 'den gönderildiği gözüküyor.
    Elektrikle çalışan bir cihaz istediğim için İngiltere 'den gönderilmesi kafamı karıştırdı.
    Konu hakkında deneyimi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Konu bitmiş. 11 Kasım öncesi birde. Emeği geçenlere teşekkürler.

Bitti tabi çünkü konu sahibi konu ile artık ilgilenmiyor şu indirim bu indirim diye günde 10 tane ürün atar + ana sayfayı güncellerdi taa ki insanlar yaptıkları kurnazlığı öğrenip bunların cebine gizliden para girmesini engelleyene kadar. Şuan bir ürün atmıyor, atamıyor çünkü kimse onun gizli referansını kullanmıyor ve doğal olarak cebine para girmediği için konu boşuna uğraşmak istemiyor. Eskiden bir duanız yeter diyen insanın hali işte

Ben kendisi hakkında belki yüzlerce kez uyarıda bulundum ama burada ki yalakaları hep aman murat hocamı kıskanıyon aman murat hocam bu isten para kazanmıyor hayrına yapıyor

Gördük hayrına yapıyor. Para bitti, hayır da bitti

Belki bir umut BF de cebine 3-5 kuruş koymak için yine uğrayabilir.

• bbaki B kullanıcısına yanıt
    Fiş konusunda endişe etmene gerek yok. Evindeki prize takıp sorunsuz bir şekilde kullanabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler..
    Ürünün Almanya değil İngiltereden gönderilmesi beni şüphelendirdi.
  • bbaki B kullanıcısına yanıt
    Amazon'un Avrupa'daki tüm siteleri ortak bir sistem üstünden çalışıyor. Yani Amazon Almanya'dan satın aldığın bir ürün Amazon'un İngiltere, Fransa, Polonya veya İtalya'daki deposundan gönderilebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Change.org'da gümrük vergisinin 40 Euro'ya çıkarılması için kampanya düzenlesek tutar mı? Forumdaki herkes imza atarsa.
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Demek İngiltere deposunda da Avrupaya uygun fişli ürünler depolanıyor..
  • amazon.com dan Lütfen kaliteli kulak içi kulaklık bluetoothlu önerir misiniz ?
  • bf ye az kalmış son 13 gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

bf ye az kalmış son 13 gün

Kredi kartının da limitini arttırmış banka 8000 oldu geçen sene 2000 'di. alamadığım şeyler olmuştu..
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    valla sağol hocam iyi takipcisin çok iş yapar bunlar her türlü takipteyiz pc parçaları ayakkabı falan pusudayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 10 Kasım 2017; 23:47:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guanzo

Change.org'da gümrük vergisinin 40 Euro'ya çıkarılması için kampanya düzenlesek tutar mı? Forumdaki herkes imza atarsa.

Boşa uğraşma dostum. RTE sana 10 euroluk farkı vermez
  • Uzun bi aradsn sonra sa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya bir ugrayayim dedim sayfalarca silinmis mesaj var bu nedir:)

• konuya bir kasap girmiş, yazıklar olsuun bu insanlara, böyle birşey TR tarihinde ilktir. Bildiğin dikta yönetim anlayışı...
  • Bu amazon bana kafayı yedirtçek sonunda. Ya hesabıma her zamanki girdiğim şifreyle giremez oluyorum. Hata veriyor. Dün gece şifreyi değiştireyim dedim. Emaile gelen aktivasyon kodunu falan giriyorum. Hesabınızla ilişkilendirilen kişinin ismini istiyor. Giriyorum yine aynı şeyi istiyor hata da vermiyor. Bu sabah denedim isim kısmını geçti yeni şifre oluşturuyorum. Yeni oluşturduğum şifre ile giriş yapamıyorum. 2 defa şifre değiştirdim artık kafayı yedirtçekler bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobra11_38

konuya bir kasap girmiş, yazıklar olsuun bu insanlara, böyle birşey TR tarihinde ilktir. Bildiğin dikta yönetim anlayışı...

Para kazanmalarına engel olursanız böyle olur. Bir gram şerefleri, onurları olsaydı böyle davranmazlardı.
  • cobra11_38 C kullanıcısına yanıt
    Kendi elleriyle öldürdüler konuyu bizlere laf söylemek düşmez o yüzden .

• amazonda 11.11 kampanyası yok sanırım? 1050 ti almaya çalışıyorum ama nasıl ucuza mal edebilirim?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.