Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: theoden_00 , theoden_00 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    EVET
  • SrcnAkty kullanıcısına yanıt
    Gözlerim yaşardı ne güzel böyle diyen bi doktor görebilmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Yedigimiz tavuktan zararli oldugunu dusunmuyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: thehawk

aynen
  • quote:

Cok dogru.

Bu arada supplementlerde, buradakilerle ayni fiyat olsa bile amazon.de'den almaniz daha iyi olacaktir, cunku buradakilerin bazilari sahte, bazilari da icerikleri oynanmis kalitesiz supplementlerdir. Benim boyle bi sansim olsa, pahali da olsa amazon.de'den alirdim

• evet hocam down of war 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teddy-westside

Amazon.com'dan daha önce alışveriş yaptığım iş bankası kredi kartı ile alışveriş yapmak istediğimde sipariş otomatik olarak iptal oluyor ve aşağıdaki mesaj geliyor.
    Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan ve çözen birini gören var mı acaba?
    İş bankası ve amazon müşteri hizmetleri ile görüştüm sorun yok diyorlar

''Hello,

We have canceled your recent Amazon.com order(s) because we were unable to charge your credit card.

We are unable to determine why your credit card was declined. A charge can be declined for a variety of reasons, some of which may not be related to the validity of the credit card. For this reason, we often try processing the charge again at a later time.

You may want to contact your card issuer. Some issuers may place restrictions on electronic and Internet purchases.

The next time you place an order through the Shopping Cart, enter your new information in the payment section of our order form.

If you prefer to use 1-Click shopping, you can modify your settings for future 1-Click orders through the 1-Click Settings link in Your Account. Click "Your Account" on our website, then click "1-Click Settings." Sign in with your email address or mobile phone number and password. You will be able to change the options for any address in your address book, including the default credit card for each entry.

You can also add a new credit card to your Amazon.com account before you place an order. Click "Your Account" on our website (you may be prompted to sign in). Then click "Add a Credit or Debit Card" in the Payment section and follow the instructions to add your credit card.

To learn more about the payment methods we accept, visit the "Payments and gift cards" section of the Amazon.com Help pages:http://www.amazon.com/help''

Bir türlü sorunu çözemiyorum, bilen arkadaşlar yardımcı olursa mutlu olurum.

• malesef
  • quote:

protein tozu alan var mı arkadaşlar ?
    reçete sorun değil yazarım.

https://www.amazon.de/Optimum-Nutrition-Standard-Protein-Vanille/dp/B000GISU1M/ref=sr_1_2?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=sports&ie=UTF8&qid=1500129150&sr=1-2&keywords=protein&th=1

bunu almak istiyorum, kılavuzda gelebileceği yazılmış ama sormak istedim.

Ürün türkiyede daha ucuz hocam :) geçen hafta kardeşime 205 tl ye aldık 1 adet sheaker 1 adet havluda hediye geldi

• knopix2626 K kullanıcısına yanıt
    Kamera ayrı satılıyor 200 euro gibi birşeydi. İçerik de vida dübel falan yazıyor

• Kış geliyor .Linkleri uygulamadan alıp, atamadım .Faydalı olur umarım

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Ulas. kullanıcısına yanıt
    şu an için almanızı tavsiye etmem bende.Türkiyedeki fiyatlardan farkı yok.Geçen haftalarda hepsiburada da aynı ssd 413TL idi.
  • bende ryzen 5 1600 aldım bugün.biraz araştırdım net bir bilgi yok ama garantisi evrensel diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felicity51

bende ryzen 5 1600 aldım bugün.biraz araştırdım net bir bilgi yok ama garantisi evrensel diyorlar.

Hayırlı olsun. Bende 1600 almayı düşünüyordum ama .com dan çok pahalıya geliyor. .de ise göndermiyor sadece 1400 gönderiyor o da 600 TL ye geliyor. Siz nereden ve kaça aldınız hocam?
  • bozkurt8111 kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok maalesef.
  • Senceru kullanıcısına yanıt
    Ozeri 5 Piece Knife and Sharpener Set with Japanese Stainless Steel Slotted Blades, Stainless Steel

https://www.amazon.com/dp/B01LWK868K/ref=cm_sw_r_cp_apap_ILojVIP8iWC2H

• S beden için güzel fiyat..Değerlenebilir..Kışa hazırlık

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

quote:

Orijinalden alıntı: Felicity51

bende ryzen 5 1600 aldım bugün.biraz araştırdım net bir bilgi yok ama garantisi evrensel diyorlar.

Hayırlı olsun. Bende 1600 almayı düşünüyordum ama .com dan çok pahalıya geliyor. .de ise göndermiyor sadece 1400 gönderiyor o da 600 TL ye geliyor. Siz nereden ve kaça aldınız hocam?

2 kez 1600 aldım.

İngiltere üzerinden yola çıktı ve ingiliz gümrüğünden geri döndü (ikiside)

1400 aldım.

O da ingiltere üzerinden yola çıktı. Onda sıkıntı çıkmadı.

Bilginize
  • Kafalarına göre siparişi iptal etmiş adamlar.

• Bu aralar amazon.com siparişlerimin ödemelerinde büyük sıkıntılar yaşıyorum. Aldığım ürünler en erken 10 günde kargolanıyor, para siparişi verdiğim anda çekiliyor, kargoya verilecekken tekrar çekmeyi deniyorlar. Banka support banka support derken saatlerimi veriyorum. Ödeme için Enpara'yı kullanıyorum. .de'de problem yok.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.