Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.191
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • edit: Gönderim yokmuş sorduğum üründe boşuna heveslenmişim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsinanx -- 19 Mayıs 2017; 0:30:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Orijinalden alıntı: DarkMallet

Böyle bir saçmalık olabilir mi hiç ambalaj kağıdı ile sarılmadan ya da taşımada hasar almasın diye bir koli ya da paketin içerisine konulmadan göndermişelr bu da yetmezmiş gibi üzerine her türlü etiketi yapıştırmışlar inanılır gibi değil...

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Orijinal Paketinde gönderilir:
    Bu ürünün paketi ürünü dışardan belli edebilir. Bu ürünün bir süpriz olmasını istiyorsanız alışverişi tamamlama adımında "Bu bir hediyedir" seçeneğini seçin.

Bu kısım mı hocam ?

Arkadaşlar 2 gün önce stanley termos aldım kutu olmuyor stanley de şimdi bana ürünü kutusuz mu gönderecekler ??

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Kurları çevirirken artık komisyon mu alıyorlar ne yapıyorlarsa epey fark oluşuyor ve fazla para ödenmiş oluyor. Bu konuda en adam akıllısı enpara diyorlar.
  • Arkadaşlar iade fişi Commercial Invoice üzerinde yazan amazon adresi hangisi oluyor ptt de vereceğimiz teslimat adresi.Delivery to yazan kısım mı bill to yazan kısım mı? kullanılmış ürün geldi hemde bambaşka model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 19 Mayıs 2017; 0:22:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsinanx

Beyler ilk defa dip fiyat yapmış ne dersiniz bu laptop için değer mi acaba günlük işler ve çok zorlamayan oyunlar için? Alıp almamak konusunda kararsız kaldım ama şuan çok popülermiş indirim yüzünden.
    https://www.amazon.de/H...rafikkarte/dp/B01MTEWUES

TR'ye gönderim kapalı.

• Hocam rahatsızlık veriyorsam kusurua bakmayın kurulum aşamasında girebiliyor muyuz? Windows 10 Annivasry Update indirdim iso flasha kaydettim ordan kuracağım.

Birde bu keyler nasıl oluyor yani diyelim ben format atmak zorunda kaldım pc ye tekrar aynı keyi girebiliyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absinthe.

Selamlar, mayıs 7'de dslr makine için 26.99$ dan batarya, sarj aleti seti aldım. Satıcı farklı, gönderen amazon.com du. Gecesi kargoya verildi, ürün önce amazona gitti. 9 mayıs tarihinde takip numarasına baktığımda ürün satıcıya geri gönderildi yazıyordu. 5 gün bekledim herhangi bir hareket olmadı. Bende iade talabi açtım.

Ürünü alırken "Türkiye'ye gönderim yoktur." uyarısı veriyordu. Fakat yinede ödeme ekranına kadar gitti. Şimdi ürüne baktığımda "Türkiye'ye gönderim var." yazıyor. Durum nedir sizce? İade açmakta hata mı ettim, ürün gelir miydi?

Aleykümselam,

Link alalım öncelikle
    Batarya gönderilmiyor genelde
    Phantom 4 batarya bakıyorum da gönderim sürekli kapalı
    Dslr batarya da aynı şekilde gönderim kapalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsinanx

Beyler ilk defa dip fiyat yapmış ne dersiniz bu laptop için değer mi acaba günlük işler ve çok zorlamayan oyunlar için? Alıp almamak konusunda kararsız kaldım ama şuan çok popülermiş indirim yüzünden.
    https://www.amazon.de/H...rafikkarte/dp/B01MTEWUES

TR'ye gönderim kapalı.

Hp'leri de gönderime kapatmışlar , ne oluyor anlamıyorum?
    Dün aldığımız şeyler bugün kapanıyor!

• Skechers USA Men's Corven Horst Slip-On Loafer

https://www.amazon.com/gp/product/B019YJYT2W

Siyah renk bütün numaraları 23$ +kargo. Dip fiyat sanırım gözümden kaçmadıysa.
  • Babalar gibi duran güzel bi full tower kasa var mı? İndirimde olan?
  • Direkt iletişime geç. Yollamanı bile istemeden paranın iadesini yaparlar diye düşünüyorum.
  • Mühendis beyyyy.
    İndirimler iyi, güzel, hoş da, bu kurları ne yapacaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoBiN*

Bugün Amazon.de üzerinden aldığım Corsair CX750m'i iade ettim. Paket ağırlığı 3.2Kg, ücreti PTT karayolu ile 78.40TL tuttu. Belki birinin işine yarar

Ben de sıvı soğutmayı gönderecektim, hdd gönderen de olmuş 70 liraya gitmiş. Psunun ağır ve kutu büyüklüğü biraz daha küçük olduğundan bizimki de(ağırlık hafif ama kutu biraz büyük) 90ı bulur heralde. 70ten kapıyı açıyorlar anladığım kadarıyla, daha önce de ssd gittiğini okudum 70 liraya.
  • %3-5 civarı fark oluyo hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Orijinalden alıntı: RoBiN*

Bugün Amazon.de üzerinden aldığım Corsair CX750m'i iade ettim. Paket ağırlığı 3.2Kg, ücreti PTT karayolu ile 78.40TL tuttu. Belki birinin işine yarar

Ben de sıvı soğutmayı gönderecektim, hdd gönderen de olmuş 70 liraya gitmiş. Psunun ağır ve kutu büyüklüğü biraz daha küçük olduğundan bizimki de(ağırlık hafif ama kutu biraz büyük) 90ı bulur heralde. 70ten kapıyı açıyorlar anladığım kadarıyla, daha önce de ssd gittiğini okudum 70 liraya.

Ben tefal fritoz tarzinda bir küçük ev aleti yollamıştım boyutlarida gayet büyüktü 100 lira civari tutmuştu uçak kargoyla ptt den

• Elinize sağlık , gerçekten çok yararlı bir rehber olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obi-Wan Kenobi94

Elinize sağlık , gerçekten çok yararlı bir rehber olmuş...

Teşekkürler, destekleriniz önemli, aramıza hoş geldiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] kargo cıkıyor türkiyedeki fiyatlarla aynıya denk geliyor
  • Diğer bedenleri +200 euro iken S bedeni 55 euroya düşmüş bu , sanırım dip.

Jack Wolfskin montun
    https://www.amazon.de/Jack-Wolfskin-3in1-jacke-siltstone-1104231-5116002/dp/B00E8R2RKC
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.