Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.723
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

.com'dan 10.5$'a kadar kullanışlı bir şey arıyorum. şarj aleti, kablo, kalem,termos hariç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 18 Mayıs 2017; 22:45:44 >
  • Bugün Amazon.de üzerinden aldığım Corsair CX750m'i iade ettim. Paket ağırlığı 3.2Kg, ücreti PTT karayolu ile 78.40TL tuttu. Belki birinin işine yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkMallet

Böyle bir saçmalık olabilir mi hiç ambalaj kağıdı ile sarılmadan ya da taşımada hasar almasın diye bir koli ya da paketin içerisine konulmadan göndermişelr bu da yetmezmiş gibi üzerine her türlü etiketi yapıştırmışlar inanılır gibi değil...

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

aldığınız fiyat nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Denetleme.1314

quote:

Orijinalden alıntı: gurcanucar

Amazon.com dan aldığım contigolar geldi. Hepsi aynı kolide olduğu için autoseal west loop modelinin üzerinde keyfe keder ezikler oluşmuş. amazon.com a durum ile alakalı bilgilendirme maili atsam yenisini yollarlar mı? iade ve değişim ile uğraşamam.

Benim de dıs kutu orjinal ama icindekiler kutusuz hatta naylonu bile yok

Ben de ballarini granit wok tava sipariş etmiştim ve bugün teslim aldım. Ve kutuyu açınca tavanın 2 taraftan darbe alarak yamulduğunu gördüm(ciddi derecede).

İade talebi oluşturdum. Ben onlara hasarlısını göndereceğim onlarda yenisini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecnunumm -- 19 Mayıs 2017; 5:20:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.amazon.de/dp/B00BGM9A20/
    bayan skechers modelleri 33 euro

5 li mala seti 11 eurohttps://www.amazon.de/gp/product/B001KOTNV2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ignite -- 18 Mayıs 2017; 23:8:57 >

• msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Bununla hazırladığın soğuk smootyleri yanında taşımak için termos mug alabilirsin. .comda contigolar uygun ama onun muadilini bulursan işlevsel bişey almış olursun bence

• quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

Şu mini blenderı almayı düşünüyorum bir türlü kargoyu sıfırlacayacak ihtiyacım olabilecek bir şey bulamadım önerisi olan var mı? Ev eşyası olabilir giyim olabilir
    https://www.amazon.de/gp/product/B01B0YRL4M/ref=ox_sc_sfl_title_7?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

daha önce paylaşılmıştı şuan dip fiyat 24.99

https://www.amazon.de/gp/product/B00MHT6LFA?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Tavsiye için teşekkürler cinsel içerikli ürünler için iyice tembihlerim paket konusunda
  • seninde ilk aklına gelene bak..
  • Hocam 31 euro olan ürünün yaninda 2 şişe veriyolar 25 euro olanınkinde sadece 1 adet şişe pet neyse ondan var.
  • Benim aldığım zamanki satış fiyatı 506,99 Euro mu ne ama Türkiye' de %18 olduğu için KDV oranı o 502, bilmem ne kadar Euro' ya düşüyor. Yani özetle 502 Euro ücretsiz ilk ay Prime üyeliği alarak.
  • Büyük bir ihtimalle Frustration-Free Packaging(geri dönüştürülebilir paket) seçeneği olan bir ürün almışsınız, son ödeme ekranında ekstra kutu seçeneğini işaretlemeniz gerekiyordu maalesef.
    Ürün sayfasında açıklama halinde uyarı yazıyor zaten aldığınız ürün bu ise(https://www.amazon.de/ZT-P10800C-10P-GeForce-GDDR5X-Gaming-Grafikkarte/dp/B01GCAVRSU/?language=tr_TR);
    quote:

Orijinal Paketinde gönderilir:
    Bu ürünün paketinde, paketin içinde neler olduğu belirtilir ve bu bilgi gizlenemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 18 Mayıs 2017; 23:23:31 >
  • Orijinal Paketinde gönderilir:
    Bu ürünün paketi ürünü dışardan belli edebilir. Bu ürünün bir süpriz olmasını istiyorsanız alışverişi tamamlama adımında "Bu bir hediyedir" seçeneğini seçin.

Son ödeme ekranında hediyedir veya amazon kutusuna gönder seçeneğini işaretlemen gerekiyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende parayı çekti başta (Amazon.de başta hesapta para olup olmadığına bakıyor ve bazı bankalar bu hareketi para çekme olarak görüyor)sonra kargolancağındada para çekmesi gerekti başta aslında çekmemesi gerekiiyor parayı ancak çekti sonra onlan uğraştım baya bu olay yıl başı gerçekleşti o zamandan beri amazon.de üzerinden alışeriş yaparken enpara kullanmam.Ancak şimdi değiştiyse bilemem belki düzelmiştir.
  • Amazonda çıkarttı mesaj yanlış anlaşılmış onun dışında bir sıkıntısı yok severek kullandığım bir kart ancak amazon.de üzerinde sıkıntı çıkarttı yılbaşında oldu şimdi düzeldimi bilemem kredi kartı ile alışveriş yapıyorum bilmiyorum şuan o yüzden yoksa çok güzel ve masarafsız bir kart.
  • Doğrudur bilemiyorum, bilgilendirme için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkMallet

Böyle bir saçmalık olabilir mi hiç ambalaj kağıdı ile sarılmadan ya da taşımada hasar almasın diye bir koli ya da paketin içerisine konulmadan göndermişelr bu da yetmezmiş gibi üzerine her türlü etiketi yapıştırmışlar inanılır gibi değil...

Orijinal Paketinde gönderilir:
    Bu ürünün paketi ürünü dışardan belli edebilir. Bu ürünün bir süpriz olmasını istiyorsanız alışverişi tamamlama adımında "Bu bir hediyedir" seçeneğini seçin.

• kanlı portakal kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de Yapıkredi var hiç alışverişim olmadı. Ne kadar fark ediyor

• Selamlar, mayıs 7'de dslr makine için 26.99$ dan batarya, sarj aleti seti aldım. Satıcı farklı, gönderen amazon.com du. Gecesi kargoya verildi, ürün önce amazona gitti. 9 mayıs tarihinde takip numarasına baktığımda ürün satıcıya geri gönderildi yazıyordu. 5 gün bekledim herhangi bir hareket olmadı. Bende iade talabi açtım.

Ürünü alırken "Türkiye'ye gönderim yoktur." uyarısı veriyordu. Fakat yinede ödeme ekranına kadar gitti. Şimdi ürüne baktığımda "Türkiye'ye gönderim var." yazıyor. Durum nedir sizce? İade açmakta hata mı ettim, ürün gelir miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

Şu mini blenderı almayı düşünüyorum bir türlü kargoyu sıfırlacayacak ihtiyacım olabilecek bir şey bulamadım önerisi olan var mı? Ev eşyası olabilir giyim olabilir
    https://www.amazon.de/gp/product/B01B0YRL4M/ref=ox_sc_sfl_title_7?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

daha önce paylaşılmıştı şuan dip fiyat 24.99

https://www.amazon.de/gp/product/B00MHT6LFA?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Hocam prime a özel diyor ama ben daha önce prime aktıf edip 1 2 gün sonra iptal etmiştim alabilir miyim ki acaba?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.