DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Orhun Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
257.161
Cevap
3.207
Favori
12.752.402
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      104 Mesaj
      11 Mayıs 2017 11:39:03

yasssah hocam bu konu içinde, niyetiniz kötü olmasada ceza almadan editleyin derim
      |
      |
      tunlab kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      124 Mesaj
      11 Mayıs 2017 11:48:54
      https://www.amazon.com/High-Sierra-Loop-Backpack-Mercury/dp/B017EGL952/ref=lp_12195503011_1_1?srs=12195503011&ie=UTF8&qid=1494492111&sr=8-1#customerReviews

daha önce alıp kullandığım bi markaydı çok kaliteli uzun yıllar götürür gönderimide var. sırt çantası düşününler baksın derim
      |
      |

• Yüzbaşı
      633 Mesaj
      11 Mayıs 2017 11:52:16
      Aliexpress'ten daha ucuza geliyor, ISK HP2011 almamış olsam düşünebilirdim, güzel fırsat.
      |
      |

• Teğmen
      193 Mesaj
      11 Mayıs 2017 11:54:53

Ürünün sadece 40 numarası indirime girdi. gördüğüm gibi 55.81 e aldım.lakin ürün bikaç gün daha fiyat düştü 46 eurolara kadar.
      Ayağınıza uygun numaralar 60 eurolara kardar düştüğünde bile iyi fiyat, kaçırmayın derim.
      |
      |

• Yarbay
      2101 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:00:05
      quote:

Orijinalden alıntı: furky41

quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

Pts de sıkıntı mi var dün ref2 düşmüştü . Şimdi ise gönderi numarası bulunamadı diyor

Yurtiçi müşteri hizmetlerini arayın. Firma gönderileri(sanırım 4'e basılması gerekiyordu) menüsü altından işleminizi devam ettirin oradan sizi operatöre bağlıcaktır. Hem kargonuzu sorgulayabilir hemde yurtiçi kargo takip kodunu isteyebilirsiniz. Yurtdışından gelen kargomu PTS yollayacaktı falan derseniz onlar anlarlar zaten. Sizden gerekli isim yada başka bir bilgi isteyebilirler. Kargonuzu böylelikle sorgulayabilirsiniz.

Evet aradım ürün şubeye gelmiş bile Pazar sipariş ettiğim ürün bu gün gelmiş yine her zamanki gibi hızlı getirdiler.
      |
      |

• Yarbay
      4806 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:00:20
      quote:

Orijinalden alıntı: Meniz

quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Bir teslimat daha sorunsuz gerçekleşti teşekkürler amazon

Dip not: Oyunu işyerinden 3 arkadaş ile ortak aldık tek siparişte ücretsiz kargo olması için yanlış anlaşılmasın.

Kaç metre HDMI kablosu almışsınız öyle Alırken kalitesine dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama HDMI kabloyu uzun alıyorsanız kalitesi çok önemli

6 metre hocam seneyede kullanırız

UHD tv de hdmi sorunu yaşayan bir arkadaş vardı görüntü gidip geliyordu bu kablo ile şuan o sorun kalktı.Sorunu çözdüğü için şuan on numara kablo gözümüzde

• Yüzbaşı
      780 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:02:55
      Jack Wolfskin Üniseks Sırt Çantası Perfect Day.28 Euro

https://www.amazon.de/Jack-Wolfskin-Rucksack-Perfect-24040-635/dp/B0023RV0LG/
      |
      |

• Çavuş
      64 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:05:34

Aldım ben ama bu priz sıkıntı olmaz değil mi ? Dönüştürücü var bende amerikan aldığım tıraş makinesinin şarjı için kullanıyorum bunda da kullanırım sanırsam da watt işi sıkıntı çıkarmaz umarım bi bilgin var mı
      |
      |
      mahoni_38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2132 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:06:16
      quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

Ben 110'a 750'lik ssd'yi iptal ettiğime yanıyorum hala. :p

Hangi SSD, linki mevcut mu?

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği
      Intel i7-6700 | MSI H170A GAMING PRO | Cooler Master Hyper 212 EVO | HyperX FURY 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 | EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0 | EVGA SuperNOVA 650 G2 | 2 x WD Caviar Blue 1TB |
      Samsung 850 EVO 250GB 2.5-Inch SATA III | Zalman Z11 NEO | 5 x Noctua NF-S12A PWM | DELL U2414H | Logitech G533 | Logitech G710+ | Logitech G900 | Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Extended | Xbox One Wireless Controller
    • Yarbay
      2132 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:10:35
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Meniz

quote:

Bir teslimat daha sorunsuz gerçekleşti teşekkürler amazon

Dip not: Oyunu işyerinden 3 arkadaş ile ortak aldık tek siparişte ücretsiz kargo olması için yanlış anlaşılmasın.

Kaç metre HDMI kablosu almışsınız öyle Alırken kalitesine dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama HDMI kabloyu uzun alıyorsanız kalitesi çok önemli

6 metre hocam seneyede kullanırız

UHD tv de hdmi sorunu yaşayan bir arkadaş vardı görüntü gidip geliyordu bu kablo ile şuan o sorun kalktı.Sorunu çözdüğü için şuan on numara kablo gözümüzde

Ben de yeni 7.5m civarında aldım da PC-TV bağlantısı için, Amazon marka aldım garanti olsun diye daha önce de Amazon marka ürünler almıştım ve gerçekten çok kaliteli oluyorlar
      |
      |

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği
      Intel i7-6700 | MSI H170A GAMING PRO | Cooler Master Hyper 212 EVO | HyperX FURY 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 | EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0 | EVGA SuperNOVA 650 G2 | 2 x WD Caviar Blue 1TB |
      Samsung 850 EVO 250GB 2.5-Inch SATA III | Zalman Z11 NEO | 5 x Noctua NF-S12A PWM | DELL U2414H | Logitech G533 | Logitech G710+ | Logitech G900 | Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Extended | Xbox One Wireless Controller

• Binbaşı
      1291 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:12:42
      quote:

Orijinalden alıntı: umt1001

Aldım ben ama bu priz sıkıntı olmaz değil mi ? Dönüştürücü var bende amerikan aldığım tıraş makinesinin şarjı için kullanıyorum bunda da kullanırım sanırsam da watt işi sıkıntı çıkarmaz umarım bi bilgin var mı

O konu da bir bilgim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Steam ID: Mahoni38 - Yazilim Gelistirici
    • Yarbay
      4806 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:19:21
      Benimde dikkatimi çekiyor amazon basic ürünleri ama hiç almadım deneyecem ama mutlaka

Benim aldığım kablonun markası KabelDirekt almanların en iyi kablo üreticisi
      |
      |

• Binbaşı
      1291 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:19:54
      quote:

Orijinalden alıntı: delioflu

Merhaba yine ben.

Aksiyon kamera bakınıyorum. Tavsiyesi olan varsa bakmak isterim.

Çok pahalı olmadan olursa iyi olur

İndirimde mı bilemem ama anasından ion almıştım. İon speed pro. Baya memnunum. Su kayağında kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Steam ID: Mahoni38 - Yazilim Gelistirici
    • Yarbay
      71947 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:24:00 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: küfrettin

Dün ilk sayfada olan razer klavye 70 Euro olan clik clik sesli olan değil mi?

Evet Razer'da özel olarak silent vb. farklı bir seçenek seçmezseniz yeşil switchlerde gelir bunlarda klasik Razer'in çıkarttığı klik klik sese sahiptir.

• Teğmen
      176 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:24:58

Dönüştürücüye gerek bile yok. İçinden ülkemize uygun aparat da çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allied -- 11 Mayıs 2017; 12:26:50 >
      |
      |
      Bahsedilenler: umt1001

• Yarbay
      71947 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:25:43 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: nobidik

Razer ve zowie oyuncu mouse almak için uzun süredir takip ediyorum ama bir türlü düşmedi. Bu markalar amazon da indirime çok girmiyor heralde

Evet, kolay kolay düşmezler.
      |
      |

• Yüzbaşı
      342 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:26:28
      Amazon müşteri hizmetleri tarafından arandım, bayağı dertleştik arayan arkadaşla. Kendisi de ps4 pro almak istiyormuş, bunun için sürekli satış departmanıyla görüşüyormuş ama bir türlü açılmıyormuş

Gönderilmeyen ürünlerin neredeyse tamamının bizim gümrükte sorun yaşandığı için gönderilmediğini söyledi. Gümrükte ürünün kaybolması(bildiğin çalınması), gümrük tarafından onaylanmaması vs. yüzünden bu problemler çözülene kadar gönderimi kapalı kalacakmış ürünler ama ara sıra (neye bağlı olduğunu bilmediğini söyledi) gönderime açılıp kapanabilir dedi.

Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama oldukça samimi bir arkadaştı doğrusu, kelin ilacı olsa kendine sürermiş dedi hatta
      |
      |

• Yüzbaşı
      424 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:26:43
      Amazon basics ürünlerinden sırtçantası ve apple şarj kablosunu kullanıyorum. Kablo cidden baya kaliteli. Çanta eh.

Less is More
    • Çavuş
      64 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:27:40
      çok iyiymiş o zaman bilgi için teşekkürler
      |
      |

• Yarbay
      2509 Mesaj
      11 Mayıs 2017 12:28:15
      yasak oldunu bilmiyordum silinmiş zaten, bende kardeşime verdim ayakkabıyı, zaten aldığım paraya veririm diye yazmıştım.
      |
      |

Reklamlar
SEO
SEO
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,497
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.