Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Son zamanlarda amazondan orta yollu kasa toplayan oldu mu 2000-3000 TL arası varsa bana ekran görüntüsü atabilir mi acaba?
  • Stok bitse tamamen ürünü kaldırmazlar bence, "1-2 aya temin, geçici olarak temin edilemiyor" falan yazarlar. Hatayı anladılar ve kapattılar acilen diye düşünüyorum. Siparişler iptal edilecek gibi gözüküyor.
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    gün bazlı düşünce yanlış hocam yeri geliyor hatalı fiyattan ürün 1 hafta kalıyor. bende sizin gibi düşündüm. 7gün kadar ürün stokta oldu ve satıldı. sonra bütün siparişler iptal edildi. Edilmeden önce de stoğu düştü. Halen stok da gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: delioflu

Arkadaşlar Merhaba.

Geçenlerde Monitör aldım. 740 lira gibi bir fiyata. Monitör almadan önce amazon.com'dan mı amazon.de 'den mi alacağım belli değildi. Bonusun kampanyasına başvuruda bulundum Amazon.com'dan alışverişe 200 lira iade diye. Fakat ben amazon.de 'den alışveriş yaptım. Kampanyadan yararlanacağımı düşünmüyordum.

Velhasılkelam cumartesi günü 150 lira iade yapmışlar. 748 liraya 150 lira iade oldu. Kampanyada sadece amazon.com yazıyordu. Bu güzel olayı paylaşmak istedim.

Teşekkürler

Vergi iadesi mi, bankanın iadesi mi ? karışmasın.

Vergi iadesidir muhtemelen. Amazon.de geçmiyordu kampanya kurallarında. Bir ihtimal ödemeleri yapan birim amazon görünce gözden kaçmış da olabilir. Fazla ses çıkarmadan keyfini sürün derim. (eğer amazon.de kampanyalar içerisindeyse burası yıkılır bunu da not düşelim :-) )

Bende bu olayı deneyecektim 2 siteden de alışveriş yaptım fakat miktar yüksek olunca max limit aşıyor. Tek yerden iade gelse yeter. Garanti Bankası umarım sorun çıkarmaz.

• Bana da 27 inch ve üstü monitör lazım, arada sırada girip bakıyorum. Umarım güzel bir şey bulur alırım.

Edit: Şunu buldum bu arada f/p olarak nasıl sizce?https://www.amazon.de/gp/product/B01BCF09R0/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

Gönderilemiyor demesine rağmen alınabiliyor, bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OziiX -- 15 Mayıs 2017; 15:8:9 >
  • Asrock X370 hala satışta görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam uyumlu ram buldunmu kingston 2x4 8 GB 2666 mhz ryzen uyumlu buldum TR de daha ucuz, uygun fiyata 16 GB bulursan haberleşelim bende arıyorum.
    http://www.hepsiburada.com/kingston-hyperx-fury-black-8gb-2x4gb-2666mhz-ddr4-ram-hx426c15fbk2-8-p-BD804014?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 15 Mayıs 2017; 15:15:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

Son zamanda Aramex ile ürünü gelen oldumu işlem adımlarının görselini atabilir misiniz ?

Bugün teslim aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

Asrock X370 hala satışta görünüyor.

amazon.de satmıyor başka satıcı satıyor dikkat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fixx

Stok bitse tamamen ürünü kaldırmazlar bence, "1-2 aya temin, geçici olarak temin edilemiyor" falan yazarlar. Hatayı anladılar ve kapattılar acilen diye düşünüyorum. Siparişler iptal edilecek gibi gözüküyor.

arkadaşın siparişi gönderiliyor parası kartından çekildi yukarda resim eklemiş hala iptal edilecek diyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 15 Mayıs 2017; 15:21:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

gün bazlı düşünce yanlış hocam yeri geliyor hatalı fiyattan ürün 1 hafta kalıyor. bende sizin gibi düşündüm. 7gün kadar ürün stokta oldu ve satıldı. sonra bütün siparişler iptal edildi. Edilmeden önce de stoğu düştü. Halen stok da gelmedi.

Anladim hocam beklentimi minimuma indirdim o zaman. Umarim ulasir. Baska turlu ryzen toplayamam cunku.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlı gelmiş gibi bakalım benimki az önce TR'ye girdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

quote:

Orijinalden alıntı: Fixx

Stok bitse tamamen ürünü kaldırmazlar bence, "1-2 aya temin, geçici olarak temin edilemiyor" falan yazarlar. Hatayı anladılar ve kapattılar acilen diye düşünüyorum. Siparişler iptal edilecek gibi gözüküyor.

arkadaşın siparişi gönderiliyor parası kartından çekildi yukarda resim eklemiş hala iptal edilecek diyorsunuz.

hocam inşallah gönderilir ama kargoya verilmeden amazon parayı karttan çekmez.

• gönderim hazırlanıyora gelmişse revize etmiştir parayı.
  • CMP – F. LLI Campagnalo Pockets Rucksack - EUR 9.85 (TÜRKİYE'YE GÖNDERİME KAPANMIŞ)
    https://www.amazon.de/CMP-Rucksack-Rebel-Antracite-3V96567/dp/B01C4LTD32

Icepeak Ludme Men's Bernie - 3XL - EUR 23.32
    https://www.amazon.de/ICEPEAK-Herren-Bernie-Jacke-Antikgrün/dp/B01K7Y6HVY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperturgay -- 15 Mayıs 2017; 17:11:45 >

• geledebilir gönderim için hazırlanıyor kısmına düşmedi bizim siparişler. zaten ön sipariş alıyorlardı o yüzden.
  • one1r kullanıcısına yanıt
    Parası çekildi hocam. Mesajın ssini de atarım inanmamakta israr ederseniz. Amazon.de gönderime hazırlarken parasını çekiyor ve 1-2 gün içinde de kargoluyor.
  • one1r kullanıcısına yanıt
    parayı çekti işte hocam kargoya teslim edecekler, arkadaş dün gece yazdı konuya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 15 Mayıs 2017; 15:35:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jkeruoac

Bakalım bende bunları aldım ilk skechersım bakalım 🤔 nasıl olucak Amerikan Amazon'undan çok memnundum bakalım Almanya nasılmış :) özellikle kargonun olmaması beni heyecanlandırdı diyebilirim ürünler gelince burda incelicem

Hocam ayakkabının linkini atabilir misiniz acaba ?
    Teşekkürler.

• x370 8-23 haziran'da gelecek diye görünüyor ama o tarihler benim için çok geç. topladığım parçalar haftaya gelecek anakart için fazladan en az 15 gün beklemiş olacağım. inşallah erken gönderme gibi bir durumları olur da bizim de işimiz görülür.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.