Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.723
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: -SKYNET-

Bu da benim oyuncak,Amazon.de üzerinden alındı.:)

Bu ürünün usb uçlarında dolby digital destekliyor mu? İkinci fotoğrafa baktığımız zaman Dolby Digital Live yazıyor ya orada dts connect yazıyor acaba sadece o uçlarını mı destekliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: osm_tr

Süper konu, çok faydalı oldu eyvallah...

Aramıza hoş geldiniz, takipte kaldıkça daha çok kâr edeceksiniz unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkanozdenn

Icepeak 48 numara mont (Dip fiyat + son 2)

https://www.amazon.de/gp/product/B00O23UCKE

Hala stokta kalması şaşırttı beni, bu fiyata bu mont çok iyi. Mont limitimi doldurmasaydım direk alırdım tam benim bedenimmiş ama artık mont asacak yerim bile kalmadı o derece mont aldım Amazon'dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier76 -- 25 Temmuz 2017; 3:32:0 >
  • Eskiden amazondan çıkınca ürün 1 günde kargo şirketine ulaşırdı son aldığım ürünlerin çoğu 3 günden aşağı ulaşmıyor 3 gün geçti hala amazondan ayrılmış aramexe teslim edilmemiş. Sizde de var mı bu yavaşlama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraközkan

ASENDIA diye bir firma aracılığıyla takipsiz yollamışlar.

Kaç günde gelir? Bu konuda tecrubesi olan var mı?

amazon.de

bana da asendia ile göndermişler maalesef, takip bilgisi yok

bakalım kaç güne gelecek, sorun çıkaracaklar mı
  • Kindle yukledim 1-3-5 yada ilk sayfadaki gibi bir bildirim yada mail gelmedi yukledikden sonra uygulama.ici girmem gereken bi yer mi var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

Eskiden amazondan çıkınca ürün 1 günde kargo şirketine ulaşırdı son aldığım ürünlerin çoğu 3 günden aşağı ulaşmıyor 3 gün geçti hala amazondan ayrılmış aramexe teslim edilmemiş. Sizde de var mı bu yavaşlama ?

7mayıs sipariş ettim ertesi gün 8 mayısta kargoya verildi 11 mayısta da ürün geldi.Kargoya verme süreleri üründen ürüne değişiyor gibi bazen 4 5 gün beklediğim oldu ama bi yavaşlama görmedim ben.
  • Bu gtx 1080 fiyatlari neden düşmüyo bi türlü. Tr de bile 1900 e msi gtx 1080 alindi. Amazonda fiyatı hala pahali
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldier76

quote:

Orijinalden alıntı: ozkanozdenn

Icepeak 48 numara mont (Dip fiyat + son 2)

https://www.amazon.de/gp/product/B00O23UCKE

Hala stokta kalması şaşırttı beni, bu fiyata bu mont çok iyi. Mont limitimi doldurmasaydım direk alırdım tam benim bedenimmiş ama artık mont asacak yerim bile kalmadı o derece mont aldım Amazon'dan.

fiyat arttı 14:16 itibari ile şuan EUR 152,96

• İstanbuldan kargo versek bu kadar hızlı kayseriye ulaştığı olmadı daha yurtiçi kargoyla, ilginçtir adamlar 1 gün sonra dağıtıma çıkarıyor. Amazon anlaşmasımı var başka birşeymi var bilemedim. Ama güzel birşey :)

• Gskill ramleri gönderilen oldu mu?
  • hocam kargoya 1 günde verildi gözüküyor da amazon tesisinden ayrıldı ürün henüz kargo şirketi almadı ürünü, 3 gündür yolda gözüküyor o arada bir sıkıntı var
    @K3BL4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 12 Mayıs 2017; 15:9:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

kırmızı ledi sinir bozucu.

Alışınca bence kötü değil, hatta kasaya led takma veya ledli fan takma derdinide bir nevi azaltıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furky41

quote:

Orijinalden alıntı: -SKYNET-

Bu da benim oyuncak,Amazon.de üzerinden alındı.:)

Bu ürünün usb uçlarında dolby digital destekliyor mu? İkinci fotoğrafa baktığımız zaman Dolby Digital Live yazıyor ya orada dts connect yazıyor acaba sadece o uçlarını mı destekliyor ?

Bilemiyorum hocam, ürünün sitesine bir bakın isterseniz.

• Dhl gümrük evraklarında kimlik fotokopisinin önemi var mı acaba ?
  • şu 88€ olanlar mı? 2800Mhz. 8 Haziran-11 Temmuz görünüyor, henüz gönderilmedi benim.
  • soldier76 kullanıcısına yanıt
    Alıp iptal ettim bu montu.

Çoktan güzel duruyordu. Benim yuzumden fiyatta artmış

Mont asacak yer kalmadi yeminle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

şu 88€ olanlar mı? 2800Mhz. 8 Haziran-11 Temmuz görünüyor, henüz gönderilmedi benim.

Yok hocam 3466 mhz 2*8 olanlar
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.