Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.670
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar UPS kargo ile istanbuldaki adresime gelen kargom bugün Antrepodan çıkartılıp Ankara Hub şubeye gönderilmiş ama ben istanbuldayım :D başına daha önce böyle bir olay gelen var mı?
  • werrol kullanıcısına yanıt
    Bu marka montum yaninda columbia ya mont diye bakmazsiniz. Gercekten cok kaliteli tavsiye ederim. Ben de gecen ay 25€ ya icepeak calum modelini resmen bedavaya aldim kendime esime dostuma..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de kargom geldi yani türkiyede i parcel olarak ref 1 ref 2 ve way numarası var ama ups sitesinden nasıl kargonun ne durumda olduğunu sorgulayacağım? Hangi kod ile hangi sayfadan?
  • EnemyDestroyeD kullanıcısına yanıt
    Banada monitörde öyle olmuştu zonguldaka kadar gidip istanbula tekrar gönderdiler. Sanırım sizinkide oyle olcak

• quote:

Orijinalden alıntı: kenyay

https://www.amazon.de/g...CC4/ref=ya_st_dp_summary

linkteki skechersın numaraları nasıl 24.5 cm ayağa ne olur alan arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Skechers CM tablosu bulamadım fakat Columbia markasına göre 39.5 numaraya denk geliyor. Skechers genelde normalde giydiğiniz numara ile uyumluluk gösteriyor.
  • Ref2 yurtici kargo dan sorgulatabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rmdy -- 9 Mayıs 2017; 20:10:41 >
  • Bir zahmet ilk sayfayı oku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 9 Mayıs 2017; 20:15:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: datebir

Amazon.de kargom geldi yani türkiyede i parcel olarak ref 1 ref 2 ve way numarası var ama ups sitesinden nasıl kargonun ne durumda olduğunu sorgulayacağım? Hangi kod ile hangi sayfadan?

i parcel ile geldi ise ups ile değil. ref2 düştü ise yurtiçi kargodur o genelde. yurtiçi sitesine girip takip edebilirsiniz. hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

Gtx 1080 ti 649 Euro bence alın ve unutun. Stoklara girince gönderirler.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B06XWY767M/ref=oh_aui_i_sh_pre_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Fiyat zaten çok iyiyken tekrar düştü. Daha önce de bunları yaşadık. %99.9 iptal olacak tekrar %0.1 şansa oynuyoruz Best Seller oldu bir de hiç sansı yok gibi.
  • normal standartlarda 2 yıl garanti var mı amazon.de den alınan ürünlerde?

yada türkiyedeki gibi ürün alındıktan sonra 2 yıl garanti.
  • Siparişimi verdiğim anda siparişi düzenle kısmı aktif oluyor. ama 3-4dk sonra siparişi editleme imkanım olmuyor. ne adresi ne kargoyu hepsindeki değiştir butonu kalkıyor sebebi ne olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke.han

Arkadaşlar amazon.de için indirim kodu/çek vs gibi şeyler elinde olan var mı ? Yada bulabileceğim bir yer bilen ? 100 avro üzeri alışverişim olacak da.

Yanlış yerdesin , n11 gibi değil. Fiyat neyse onu verip ürünü alırsın. Kupondu çekti falan filan olmaz amazonda.(Yılbaşı cıvarında 10euro oldu ama Türkiyeye geldiği için , normalde yapmaz)
  • gümrük depozitosu var 10euro. Onunla birlikte 65 ediyor. Eğer gümrüğe takılmazsa iade alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmdy

Ref2 yurtici kargo dan sorgulatabilirsiniz

Yalnız UPS yazıyor? Hepsini yazdım yurtiçi kargoya 3 kodu da çıkmadı konşimento noyu kontrol edin dedi.
  • Arkadaşlar blender alan oldu mu hiç uygun bişeye denk gelen var mıdır hiç ?
  • kindle uygulamasını cebe indirdim, fakat kod filan gelmedi henuz, ne kadar surede geliyor?
  • Hocam kargo sorunsuz gelsinde TR turu bile atabilie beklerim :D
  • Hocam 5 senelik Phılıps 190WV monitörü yenileme vakti geldi diye düşünüyorum, İndirimi kaçırmıyım dedim.
    Sistem: Fx8350 8gb ram
    nvidia GTX760 var
    orta halli oyun pc si
    Buna bu indirimdeki model yakışır mı ?
    eski monitör
    http://www.philips.com.tr/c-p/190WV7CS_00/49-cm-19.1-inc-genis-wxga-arti
    @MühendisMurat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoRdGangSter -- 9 Mayıs 2017; 20:59:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: terianri

arkadaşlar linkteki ürünü alip kullanan var mi ?
    bu fiyata değer mi ?
    kesici alet kategorisine girip kargoda sikinti yaratir mi ?

https://www.amazon.de/g...A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

4 ve 5 yıldız çoğunlukta olduğundan kaliteli bir set diyebilirim, Mannesmann markası alet edevat konusunda iyidir diye duymuştum ve gümrükten geçer, alanlar oldu daha önce. Fiyatına gelecek olursak, sepeti 49eu yapacak ek ürünle beraber alır ve kargo ödemezseniz bence uygun hale geliyor böyle bir set için.

• Contigonun termoslari baya kaliteli gerçekten evde hem auto hemde sneap seal modelinden var ama ben autoseal`i tavsiye ederim.Yalıtım konusunda cok başarılılar,sıcağı dışından hissedilmiyor 2-3 saat sonra bile iceceğiniz ağzınızı yakabiliyor tabi havayla temas ettiği anda sıcak ve soğuk tutma süreleri daha çabuk düşüyor.Autoseal modeli için aynı markanın tea infuser adlı aksesuarınıda almıştım,haznesinde çay demledim nerdeyse ocaktan taze demlenmiş gibiydi tadı oda ilginizi cekebilir satin alırken onuda yanina ekleyebilirsiniz 8 $ civarinda fiyatı.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.